niedziela, 16 czerwca 2019 r.  Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Wiadomości z tagiem Zbigniew Zamachowski  RSS
Monika Zamachowska podsumowała 8 lat ze Zbigniewem. "Bywa tak smutno, że nie chce się nic". Ale są też i dobre chwile

Dodano: 05.06.2019 19:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Monika Zamachowska pochwaliła się na Instagramie, że już osiem lat jest w związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Prezenterka wyznała, że przeżywają razem piękne chwile, ale nie zawsze jest kolorowo.

Źródło: www.plotek.pl

Monika i Zbigniew Zamachowscy mieszkają w przytulnym mieszkaniu. Jest bardzo stylowo i nie brakuje pamiątek. Najpiękniejszy jest salon

Dodano: 18.04.2019 21:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Monika i Zbigniew Zamachowscy nie mają problemu z opowiadaniem o swoim życiu prywatnym. Prezenterka nie tylko chętnie zdradza informacja o ich sprawach rodzinnych, lecz także z przyjemnością pokazuje mieszkanie na warszawskim Starym Żoliborzu, gdzie uwili sobie gniazdko. Musimy przyznać, że jest bardzo przytulne. Nie brakuje w nim pamiątek, dzieł sztuki i mebli z duszą.

Źródło: www.plotek.pl

Kurier - 2019-03-15

Dodano: 07.03.2019 1:52 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.
Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies” to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski:
„Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych” – Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta „Kuriera”.
Producentami wysokobudżetowej produkcji są: Muzeum Powstania Warszawskiego – inicjator przedsięwzięcia oraz Scorpio Studio – współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”, którego na dużym ekranie obejrzało blisko 1,2 miliona widzów.
Pośród międzynarodowej obsady filmu zobaczymy wschodzące nazwiska nowego pokolenia: odtwórca głównej roli Philippe Tłokiński („Belfer” w reżyserii Łukasza Palkowskiego) i Patrycja Volny („1983” – pierwszy polski serial Netflixa) oraz plejadę polskich gwiazd: Tomasz Schuchardt, Adam Woronowicz, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Rafał Królikowski, Grzegorz Małecki i Jan Frycz.

Kurier – efektowny zwiastun filmu. Szpiegowska produkcja Pasikowskiego

Dodano: 22.02.2019 11:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Kurier to polski film sensacyjno-szpiegowski oparty na prawdziwej historii z czasów II wojny światowej. Za kamerą stoi Władysław Pasikowski. Kurier opowiada o tytułowym bohaterze, którego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie. W obsadzie są Philippe Tłokiński, Patrycja Volny, Tomasz Schuchardt, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Zbigniew Zamachowski,...

Wrocław. Wieści ze scen

Dodano: 22.02.2019 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Muzyczno-literacki spektakl ze Zbigniewem Zamachowskim w roli głównej i premiera w Centrum Inicjatyw Artystycznych - oto weekendowe propozycje dla wrocławskich fanów teatru.

Źródło: www.e-teatr.pl

Zwiastun nowego sensacyjno-szpiegowskiego filmu Władysława Pasikowskiego! Kiedy premiera?

Dodano: 25.01.2019 3:56 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Film sensacyjno-szpiegowski, inspirowany misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego, w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Philippe Tłokiński, Julie Engelbrecht, Patrycja Volny, Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka i Jan Frycz w oficjalnym zwiastunie „Kuriera”. Premiera filmu już w marcu!

Nysa. Zamachowski w Instytutcie Jazzu PWSZ

Dodano: 21.01.2019 10:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Znany aktor Zbigniew Zamachowski poprowadził zajęcia z interpretacji piosenki aktorskiej dla studentów wokalistyki i jazzu PWSZ w Nysie. I chce częściej współpracować z uczelnią.

Źródło: www.e-teatr.pl

Kulesza, Stuhr i Zamachowski dubbingują w polskiej wersji językowej "Mowgli: Legenda dżungli" Netfliksa

Dodano: 09.11.2018 20:38 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Od 7 grudnia serwis Neflix udostępni film animowany "Mowgli: Legenda dżungli" w reżyserii Andy'ego Serkinsa. Do polskiej wersji językowej głosu użyczyła plejada polskich aktorów, m.in. Agata Kulesza, Jerzy Stuhr i Zbigniew Zamachowski.

Kielce. Zbigniew Zamachowski na podwieczorku w DŚT

Dodano: 02.11.2018 0:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Znany i lubiany aktor Zbigniew Zamachowski przyjeżdża w niedzielę do kieleckiego Domu Środowisk Twórczych na spotkanie z cyklu "Podwieczorek z gwiazdą".

Źródło: www.e-teatr.pl

Tarnów. Recital Zbigniewa Zamachowskiego u Solskiego

Dodano: 13.04.2018 10:12 | 12 odsłon | 0 komentarzy

21 maja Teatr im. Solskiego zaprasza na wyjątkowy koncert, in memoriam Edwarda Żentary. Z okazji 7 rocznicy śmierci byłego dyrektora tarnowskiego teatru, na dużej scenie wystąpi Zbigniew Zamachowski.

Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone