poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Robert Gonera  RSS
Widzieliśmy, jak na planie pracują Małgorzata Buczkowska i Robert Gonera! Ten serial to polski odpowiednik "Mostu nad Sundem"?

Dodano: 19.06.2019 15:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Na antenie CANAL+ zadebiutował już nowy serial kryminalny pt. "Zasada przyjemności", w którego produkcji udział wzięły Polska, Ukraina oraz Czechy. Jakiś czas temu mieliśmy okazję gościć na planie produkcji, gdzie zobaczyliśmy jak pracują Małgorzata Buczkowska i Robert Gonera! Ten serial to polski odpowiednik "Mostu nad Sundem"?

Źródło: https:

Robert Gonera wróci do serialu? Jacek znów będzie z Martą?

Dodano: 10.06.2019 12:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W najnowszym wywiadzie Robert Gonera został zapytany, czy wraca do "M jak miłość"! Okazuje się, że aktor zrobiłby to bardzo chętnie! Sprawdź, co powiedział!

Źródło: https:

Zasada przyjemności - nowy zwiastun polskiego serialu. Kryminał stacji Canal+

Dodano: 28.05.2019 16:21 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Canal+ przygotował nowy polski serial kryminalny. Zasada przyjemności zadebiutuje w paśmie odkodowanym. opowiada o wielowątkowym policyjnym śledztwie, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie i Pradze.  W obsadzie są Magłorzata Buczkowska, Karl Roden, Sergey Strelnikow, Robert Gonera, Dawid Czupryński, Mirosław Baka, Urszula Grabowska, Piotra Machalica, Magdalena Boczarska i Mirosław Haniszewski. Showrunner (prowadzący producent sezonu) i reżyserem jest Dariusz...

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Strzelecki wywoła skandal w rodzinie!

Dodano: 28.03.2019 5:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Strzelecki (Robert Gonera) odbierze z lotniska młodziutką Anielę (Barbara Liberek), która okaże się jego córką. Niestety, nie uprzedzi dziewczyny o istnieniu starszej siostry Joanny (Anna Cieślak) i nowej narzeczonej Anki (Agnieszka Suchora). Zrobi się z tego draka!

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Oświadczyny-niespodzianka zamiast zdrady

Dodano: 27.03.2019 10:07 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Anka (Agnieszka Suchora) nabierze poważnych podejrzeń, że Wiktor (Robert Gonera) ją zdradza, ale ostatecznie okaże się, że Strzelecki w sekrecie przed ukochaną planuje poprosić ją o rękę! Jaka będzie jej odpowiedź?

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Robertowi Gonerze stuknęła pięćdziesiątka!

Dodano: 31.01.2019 15:11 | 11 odsłon | 0 komentarzy


W piątek 1 lutego Robert Gonera, czyli Wiktor Strzelecki z "Na Wspólnej" i biskup Jan Grot z "Korony królów", świętuje swe 50. urodziny. - Jestem teraz w dobrym momencie, a każdy dzień wypełnia mnie radością, że żyję - mówi aktor, który kilka lat temu - co przyznał w wywiadzie - przeżył załamanie nerwowe i otarł się o bezdomność.

Źródło: https:

Gonera awanturuje się z paparazzi. "Co Ty mnie będziesz cytował"

Dodano: 26.01.2019 12:29 | 13 odsłon | 0 komentarzy

 Robert Gonera kilka lat temu wyznał, że w najgorszych chwilach po rozwodzie z Karoliną Wolską otarł się o bezdomność, nocował w samochodzie, a w chwilach desperacji rozważał podjęcie pracy fizycznej. Od kilku lat za wszelką cenę pragnie wrócić na ekran. Niestety, mimo kilku niewielkich ról serialowych i teatralnych, jego kariera nie ma się najlepiej. Dwa lata temu aktor próbował ratować sławę, reklamując środki na potencję. Przy okazji Gonerze udało się otrzymać rolę w Koronie Królów.Aktor dołączył niedawno do obsady Na Wspólnej. Podczas wiosennej ramówki stacji nie zrobił jednak najlepszego wrażenia. Aktor nie tylko nie przestrzegał próśb organizatorów wydarzenia, ale był również opryskliwy wobec paparazzi. Z jednym z nich wdał się w nieprzyjemną dyskusję.

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Upojna noc

Dodano: 21.12.2018 10:54 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Gdy Wiktor (Robert Gonera) zaprosi Ankę (Agnieszka Suchora) do siebie na kolację, ta przed wyjściem obieca Joannie (Anna Cieślak), że cokolwiek wyniknie z jej randek ze Strzeleckim, córka nie straci żadnego z rodziców.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone