poniedziałek, 16 grudnia 2019 r.  Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
Serial „NOS4A2” od stycznia w AMC

Dodano: 15.12.2019 19:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od 9 stycznia 2020 roku kanał AMC rozpocznie nadawanie w Polsce pierwszego sezonu serialu „NOS4A2”. Scenarzystką serii jest Jamie O’Brien, a w roli głównej występuje Ashleigh Cummings. W czerwcu przyszłego roku - tuż po amerykańskiej premierze - wystartuje u nas drugi sezon serialu.

Tagi: Polsat
Źródło: https:

Finał Miss World 2019 za nami. Triumfowała Toni-Ann Singh z Jamajki. A jak poradziła sobie polska reprezentantka Milena Sadowska?

Dodano: 15.12.2019 17:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Toni-Ann Singh została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata. Ma zaledwie 23 lata i pochodzi z Jamajki. Polkę zostawiła niestety daleko w tyle.

Tagi: Polsat
Źródło: www.plotek.pl

Kamil Bednarek z zespołem wyłonili kolejnego finalistę! Kto powalczy o występ w Debiutach?

Dodano: 15.12.2019 16:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Piosenki Kamila Bednarka królowały w 11. odcinku programu "Szansa na sukces. Opole 2020". Jak z utworami Trenera jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" poradzili sobie uczestnicy? Kto powalczy o udział w konkursie "Debiuty" podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu? Sprawdź, co się wydarzyło - szczegóły w tekście poniżej!

Tagi: Polsat
Źródło: https:

Kryzys w związku Mikołaja i Sylwii z "Love Island"? Fani dopytują, a jego odpowiedzi są wymowne i mało przekonujące

Dodano: 15.12.2019 13:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mikołaj i Sylwia pozostali razem po porgramie "Love Island". Czy w związku zwycięzców pierwszej polskiej edycji show pojawiły się jakieś problemy?

Tagi: Polsat
Źródło: www.plotek.pl

Kino Polska TV dostarczy w Polsce kanał z tureckimi serialami

Dodano: 15.12.2019 9:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kino Polska TV wprowadzi do Polski kanał Timeless Drama Chanel, gdzie dostępne będą tureckie seriale.Portal Wirtualnemedia.pl donosi, że w styczniu 2020 roku Kino Polska TV wprowadzi do Polski kanał Timeless Drama Chanel, gdzie pokazywane będą tureckie seriale. Na razie nie wiadomo, którzy operatorzy umieszczą w swojej ofercie nową stację.  Stacja wystartowała jesienią w kilku europejskich krajach. Zdecydowano się na pokazywanie seriali z Turcji, ponieważ...

Tagi: Polsat
Źródło: https:

Młody Renifer Alex - 2019-12-06

Dodano: 14.12.2019 22:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Urzekająca pięknem i majestatem przyrody produkcja, która oczarowała serca widzów, bijąc rekordy oglądalności we Francji i w krajach skandynawskich. „Młody renifer Alex” to przeniesiony na duży ekrany rok z życia lapońskiego renifera – imponujący projekt filmowy, do którego scenariusz napisało życie. Autorem obrazu jest ceniony reżyser przyrodniczych dokumentów, stały współpracownik National Geographic – Guillaume Maidatchevsky. Poprzedzony wieloletnimi przygotowaniami i badaniami „Alex” to familijna opowieść o cudzie narodzin, dorastaniu i matczynej miłości, której ciepło przezwycięży najsurowsze mrozy. W polskiej wersji językowej filmu, w rolę narratora, wcielił się Piotr Adamczyk.
Zdumiewająca lecz ze wszech miar prawdziwa historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera śledzi jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem tajgę, ośnieżone lasy i majestatyczne szczyty fiordów. Przedstawia jego przyjaciół i naturalnych wrogów: lemingi, orły, lisy, łosie, rysie, rosomaki, niedźwiedzie, wilki, wiewiórki oraz pewną psotną łasicę. A ponadto pokazuje, jak pod opieką kochającej mamy Alex dorasta i uczy się trudnej sztuki przetrwania. Wszystko po to, by z młodego renifera stać się ważnym i pełnoprawnym członkiem stada. Idealnym kandydatem do zaprzęgu Świętego Mikołaja!

Źródło: https:

TVN24 liderem w listopadzie, duży wzrost Polsat News. Superstacja o 59 proc. w dół

Dodano: 14.12.2019 21:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W listopadzie br. liderem oglądalności wśród kanałów informacyjnych było TVN24, a na drugim miejscu znalazło się TVP Info. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogła Telewizja wPolsce.pl, a najwięcej straciła Superstacja - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: https:

Kino Polska TV uruchomi Timeless Drama Chanel z tureckimi serialami

Dodano: 14.12.2019 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kino Polska TV wprowadzi w styczniu do Polski kanał Timeless Drama Chanel, nadający tureckie seriale.

Tagi: Polsat
Źródło: https:

Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Jacek Koman i Mirosław Zbrojewicz w debiucie Piotra Złotorowicza

Dodano: 14.12.2019 14:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich Studiu Munka powstaje film fabularny „Wiarołom” Piotra Złotorowicza. W pięknej opowieści o miłości, tajemnicy i przemijaniu zagrali wybitni polscy aktorzy: Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Jacek Koman, Mirosław Zbrojewicz.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone