poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem Pitbull  RSS
Borys Szyc zagra.... Patryka Vegę! Nakręcą film biograficzny o autorze "Pitbulla"?

Dodano: 23.05.2019 13:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Borys Szyc to jeden z tych polskich aktorów, który bardzo potrafi zmienić się do roli. Udowadniał to już wiele razy, ale chyba nikt nie sądził, że kiedykolwiek Borys Szyc wcieli się... w Patryka Vegę! Powstaje film o autorze "Pitbulla"? Sprawdźcie!

Źródło: https:

"Botoks". Ponad 700 aborcji, seks z psem i dwie godziny nudy

Dodano: 07.05.2019 20:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

BOTOKS. Patryk Vega powraca. Jego ostatnie "Pitbulle" przyciągnęły do kin miliony widzów. Czy z "Botoksem" będzie podobnie? A może powielenie jednego schematu już się znudziło i męczy? Sprawdźcie naszą recenzję!

Źródło: https:

Piotr Adamczyk i Julia Wieniawa na pierwszych zdjęciach z nowego filmu Vegi

Dodano: 13.03.2019 15:25 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega pracuje już nad swoim kolejnym filmem, który tym razem opowie historię dziewczyny, która stała się ofiarą handlu dziećmi. Reżyser Pitbulla pokazał pierwsze zdjęcia z planu, n...

Źródło: filmozercy.com

Kurier - 2019-03-15

Dodano: 07.03.2019 1:52 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.
Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies” to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski:
„Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych” – Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta „Kuriera”.
Producentami wysokobudżetowej produkcji są: Muzeum Powstania Warszawskiego – inicjator przedsięwzięcia oraz Scorpio Studio – współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”, którego na dużym ekranie obejrzało blisko 1,2 miliona widzów.
Pośród międzynarodowej obsady filmu zobaczymy wschodzące nazwiska nowego pokolenia: odtwórca głównej roli Philippe Tłokiński („Belfer” w reżyserii Łukasza Palkowskiego) i Patrycja Volny („1983” – pierwszy polski serial Netflixa) oraz plejadę polskich gwiazd: Tomasz Schuchardt, Adam Woronowicz, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Rafał Królikowski, Grzegorz Małecki i Jan Frycz.

Doda miażdży Vegę: "To kiepski reżyser"

Dodano: 18.02.2019 13:58 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega zaangażował Dodę do promocji filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Rabczewska odpowiadała za stronę muzyczną przedsięwzięcia i na potrzeby produkcji stworzyła z zespołem Virgin singiel. Vega zaraz po premierze ujawnił, że od razu bierze się za filmowanie kolejnej części Pitbulla. Jedną z gwiazd produkcji miała zostać... Doda. Piosenkarka chwaliła się w wywiadach, że zagra szefową mafii. Niestety ingerencje Emila Stępnia i piosenkarki rzekomo wytrąciły Patryka z równowagi, który wycofał się z pracy nad produkcją ze względu na "narzucanie pomysłów obsadowych niezgodnych z jego poczuciem poziomu artystycznego". Stosunki między celebrytami nie pozostają najlepsze. Doda w ostatnim wywiadzie zapytana o Patryka stwierdziła, że jest kiepskim reżyserem i z pewnością "gwałcił replay" filmu Pasikowskiego, w którym zagrała. Vega odpowie?

Źródło: https:

Kurier – zwiastun nowego filmu Władysława Pasikowskiego

Dodano: 24.01.2019 17:50 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Kurier, to nowa produkcja w reżyserii Władysława Pasikowskiego, która opowie o życiu Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Fabuła filmu Kurier inspirowana jest życiorysem Jana Nowaka-Jeziorańskiego, który w czasach II wojny światowej działał jako kurier Armii Krajowej i brał udział w Powstaniu warszawskim. Po wojnie został odznaczony między innymi Orderem Orła Białego, Krzyżem Srebrnego Orderu Virtuti Militari czy Prezydenckim Medalem Wolności. Za kamerą stoi Władysław Pasikowski (Pitbull. Ostatni...

Tagi: Pitbull
Źródło: https:

Ten serial przetarł drogę "Pitbullowi" i "Ślepnąc od świateł"! Pamiętacie "Ekstradycję"?

Dodano: 01.01.2019 8:40 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Chociaż trudno w to uwierzyć, od premiery „Ekstradycji” minęło już dwadzieścia lat! Przez ten czas serial doczekał się statusu kultowego i nie ma w tym niczego dziwnego. Każdy z sezonów „Ekstradycji” to wycinek z ówczesnej Polski. Wojciech Wójcik realizując bardzo dobry serial kryminalny, przy okazji tak naprawdę nakręcił portret Polski lat 90. ubiegłego stulecia. Tych specyficznych czasów, gdy gliniarze otwarcie walili wódę na komendzie, a gangsterzy – uważający się za ludzi biznesu – w biały dzień urządzali jatki, aby wyeliminować konkurencję.

Źródło: https:

Zabawa zabawa - 2019-01-04

Dodano: 26.12.2018 10:10 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Najnowsze dzieło twórców hitu „Moje córki krowy” – obrazu, który połączył sukces komercyjny z artystycznym, zdobywając najważniejsze nagrody Festiwalu Filmowego w Gdyni (Nagrodę Publiczności, Nagrodę Dziennikarzy i Nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych) oraz przyciągając do kin ponad 700 tys. widzów! Tym razem reżyserka – Kinga Dębska – postanowiła zmierzyć się z problemem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, płci, poglądów, statusu społecznego czy materialnego. „Zabawa zabawa” to trzy przeplatające się historie kobiet, będących w różnych fazach uzależnienia, opowiedziane w charakterystycznym stylu Dębskiej, która – jak mało kto – potrafi dotrzeć do serc widzów, tworząc „kino terapeutyzujące” – pełne emocji, wzruszeń i pełnokrwistych bohaterów. Poruszające i zabawne zarazem. W rolach głównych w filmie wystąpiły: Agata Kulesza, Dorota Kolak oraz Maria Dębska. Na ekranie towarzyszą im m.in.: Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Przemysław Bluszcz, Jowita Budnik, Marian Dziędziel oraz Tomasz Sapryk. Scenariusz filmu reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, najsłynniejszą polską blogerką piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem. Premiera filmu zaplanowana jest na 2018 rok.
40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?
Zdjęcia do filmu „Zabawa zabawa” były kręcone w Warszawie i w Płocku. Operatorem filmu jest Andrzej Wojciechowski, który współpracował z Kingą Dębską przy jej poprzednich filmach: „Moje córki krowy” i „Plan B”. Za scenografię odpowiada Monika Sudół („Pitbull” – serial, „Na swoje podobieństwo”), za kostiumy wielokrotnie nagradzana na FPFF w Gdyni – Dorota Roqueplo („Listy do M. 3”, „Miasto 44”), a za charakteryzację Ewa Kowalewska („Moje córki krowy”, „Amok”, „Zgoda”).

Aquaman – skąd pomysł na piosenkę Pitbulla w filmie? Reżyser tłumaczy

Dodano: 22.12.2018 11:56 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Aquaman gości już na ekranach polskich kin, a w sieci trwają dyskusje o plusach i minusach produkcji. Głośno zrobiło się także o samej piosence Pitbulla, której wykorzystanie w fabule teraz tłumaczy reżyser.

Źródło: https:

Aquaman – skąd pomysł na piosenkę Pitbulla w filmie? Reżyser tłumaczy

Dodano: 22.12.2018 11:56 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Aquaman gości już na ekranach polskich kin, a w sieci trwają dyskusje o plusach i minusach produkcji. Głośno zrobiło się także o samej piosence Pitbulla, której wykorzystanie w fabule teraz tłumaczy reżyser.Aquaman to film komiksowy DC i Warner Bros., który gości na ekranach kin od minionego piątku. Niedługo po jego premierze do sieci zaczęły spływać kolejne recenzje, w których widzowie dzielili się swoimi - w głównej mierze pozytywnymi - odczuciami na temat produkcji. Jest jednak coś, co niektórym do dziś spędza...

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone