niedziela, 16 czerwca 2019 r.  Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Wiadomości z tagiem Piotr Fronczewski  RSS
"Czapa, czyli śmierć na raty". Cezary Pazura, Andrzej Grabowski i Piotr Fronczewski w Teatrze Telewizji. Oceniamy!

Dodano: 06.05.2019 19:46 | 3 odsłon | 0 komentarzy

"Czapa, czyli śmierć na raty" to sztuka autorstwa Janusza Krasińskiego, która onegdaj była bardzo często wystawiana na teatralnych deskach. Teraz, za sprawą spektaklu Teatru Telewizji, doczekała się nowej interpretacji autorstwa Zbigniewa Lesienia. Oceniamy widowisko Teatru TV pt. "Czapa, czyli śmierć na raty".

Ciemno, prawie noc - 2019-03-22

Dodano: 15.03.2019 0:02 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Ekranizacja głośnej, uhonorowanej nagrodą literacką NIKE powieści Joanny Bator – „Ciemno, prawie noc” w reżyserii Borysa Lankosza („Ziarno prawdy”, „Rewers”). Film produkują Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham ze studia Aurum Film, producenci wielokrotnie nagradzanej „Ostatniej Rodziny”. Scenariusz „Ciemno, prawie noc” to wspólne dzieło Magdaleny Lankosz i Borysa Lankosza, które zręcznie łączy elektryzującą historię kryminalną z elementami kina grozy. W roli dziennikarki Alicji Tabor, która powraca do rodzinnego miasta, aby napisać reportaż o tajemniczych zaginięciach dzieci, wcieli się Magdalena Cielecka. W gwiazdorskiej obsadzie znajdują się również: Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, Jerzy Trela, Dorota Kolak, Agata Buzek Piotr Fronczewski czy Roma Gąsiorowska.
Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny. Z czasem ponura intryga kryminalna połączy w jedno zaginięcia dzieci, wojenną przeszłość, legendę zaginionego skarbu oraz losy samej Alicji, która na swojej drodze zmierzy się z czystym wcieleniem zła, jak i zyska sojuszników, stojących po stronie dobra. Mroczna i piękna sceneria miasta oraz okolic zamku Książ dopełniają świat barwnych i niebezpiecznych postaci, w którym nasza bohaterka przestaje oceniać rzeczywistość tak jak dotychczas…

Film "Klecha". Polscy biskupi zachwyceni po pokazie. Obraz ma być odpowiedzią na "Kler"

Dodano: 14.03.2019 12:53 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Zamknięty pokaz dla hierarchów polskiego Kościoła odbył się w ostatni wtorek, podczas zebrania Konferencji Episkopatu Polski. W obsadzie filmu „Klecha”, opowiadającego o prześladowaniu księży przez Służby Bezpieczeństwa, gra wielu popularnych aktorów – m.in. Mirosław Baka, Piotr Fronczewski, Artur Żmijewski i Danuta Stenka. Czy dzieło Jacka Gwizdały przebije „Kler” Wojtka Smarzowskiego?

„Paradiso” - spektakl Andrzeja Strzeleckiego w Teatrze Telewizji

Dodano: 10.03.2019 19:31 | 12 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek 18 marca br. widzowie TVP1 obejrzą premierowy spektakl Teatru Telewizji pt. „Paradiso” w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego. Zagrają m.in. Piotr Fronczewski, Piotr Machalica, Jan Englert, Wojciech Pszoniak i Ewa Wiśniewska.

Piotr Fronczewski jak w filmie "Akademia Pana Kleksa" promuje film "The Umbrella Academy"

Dodano: 25.02.2019 20:36 | 11 odsłon | 0 komentarzy

W sieci pojawiła się reklama serialu "The Umbrella Academy", w której Piotr Fronczewski nawiązuje nieco do "Akademii Pana Kleksa".

Źródło: https:

Piotr Fronczewski przedstawia bohaterów "The Umbrella Academy"

Dodano: 22.02.2019 12:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Piotr Fronczewski, znany także jako Pan Ambroży Kleks, zaprasza na prezentację bohaterów "The Umbrella Academy". Teraz już na pewno ich zapamiętacie. [webVideo][/webVideo] "The Umbrella Academy" opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów, którzy próbują rozwiązać tajemnicę śmierci ojca i zapobiec apokalipsie. Serial jest już dostępny na platformie Netflix. 

Źródło: https:

Piotr Fronczewski promuje serial The Umbrella Academy

Dodano: 21.02.2019 16:53 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W ubiegły piątek na platformie Netflix zadebiutował serial The Umbrella Academy opowiadający o drużynie superbohaterów. Polski oddział platformy zdecydował się na promowanie serialu za pomocą p...

Źródło: filmozercy.com

Piotr Fronczewski to dla wszystkich Polaków Pan Kleks i Franek Kimono

Dodano: 19.01.2019 2:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Wybrał tradycyjny model rodziny: on pracował, natomiast żona zajmowała się domem. Kiedy zakochał się w koleżance z pracy, jego małżeństwo zawisło na włosku. Wybrał jednak rodzinę - i udało mu się dochować córek oraz wnuczki.

Źródło: https:

Magdalena Cielecka, Marcin Dorociński, Roma Gąsiorowska i Piotr Fronczewski w filmie "Ciemno, prawie noc"

Dodano: 13.11.2018 20:48 | 15 odsłon | 0 komentarzy

W sieci zadebiutował teaser filmu Borysa Lankosza "Ciemno, prawie noc". W obrazie grają Magdalena Cielecka, Marcin Dorociński, Roma Gąsiorowska i Piotr Fronczewski.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone