poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Paweł Kukiz  RSS
Michał Adamczyk poprowadzi debatę wyborczą w TVP1 i TVP Info: pięć bloków tematycznych, minuta na odpowiedź

Dodano: 21.05.2019 20:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Michał Adamczyk będzie gospodarzem czwartkowej debaty w TVP1 i TVP Info przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Poszczególne ugrupowania mają reprezentować m.in. Zbigniew Kuźmiuk, Paweł Kukiz, Krzysztof Śmiszek, Adrian Zandberg i Krzysztof Bosak - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

Towarzystwo Dziennikarskie: w TVP nienawiść, najbardziej odpowiadają za to Kaczyński i Kukiz

Dodano: 16.01.2019 20:48 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Członkowie Towarzystwa Dziennikarskiego ocenili, że po materiałach w poniedziałkowych „Wiadomościach” o śmierci Pawła Adamowicza Jacek Kurski i Jarosław Olechowski „nie mają moralnego prawa do kierowania mediami publicznymi”. Zdaniem organizacji najbardziej odpowiedzialni za obecną sytuację w mediach publicznych są Jarosław Kaczyński i Paweł Kukiz.

Źródło: https:

Kraj. Paul McCartney w liście do Pawła Kukiza apeluje o ustanowienie dnia Isaaca Bashevisa Singera

Dodano: 17.11.2018 9:11 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Na list Paula McCartneya dot. ustanowienia 21 listopada dniem Isaaca Bashevisa Singera odpowiem działaniem i w poniedziałek złożymy w Sejmie projekt uchwały w tej sprawie - powiedział w piątek PAP lider ruchu Kukiz'15 Paweł Kukiz. Dodał, że listem muzyka grupy The Beatles był mocno zaskoczony.

Źródło: www.e-teatr.pl

„Mistrz riposty” - TVN24 zmienia nazwę plebiscytu na wyrazistego polityka. Nominowani m.in. Tarczyński, Pawłowicz, Schetyna i Kukiz

Dodano: 08.10.2017 23:10 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Organizowany co roku przez redakcję „Szkła kontaktowego” TVN24 plebiscyt na najbardziej wyrazistego polityka zmienia nazwę na „Mistrz riposty”. W tym roku nominowani są m.in. Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński, Grzegorz Schetyna, Paweł Kukiz, Dominik Tarczyński i Krystyna Pawłowicz. „Mistrz riposty” - TVN24 zmienia nazwę plebiscytu na wyrazistego polityka. Nominowani m.in. Tarczyński, Pawłowicz, Schetyna i Kukiz

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kukiz do TVP: ujawnicie wszystkie nagrania z Sowy i Przyjaciół. Pereira kpi z sugestii Schetyny (wideo)

Dodano: 07.08.2017 21:01 | 39 odsłon | 0 komentarzy

Paweł Kukiz zaapelował do Telewizji Polskiej, żeby ujawniła wszystkie posiadane nagrania podsłuchanych rozmów z restauracji Sowa i Przyjaciele. Grzegorz Schetyna zasugerował natomiast, że publikacja nowych materiałów może wynikać z kontaktów redaktora naczelnego TVP.info Samuela Pereiry z odpowiadającym za służby specjalne ministrem Mariuszem Kamińskim, co szybko wykpił Pereira.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Paweł Kukiz chce, żeby Rada Mediów Narodowych odwołała Jacka Kurskiego z TVP. Joanna Lichocka: Kurski ratuje festiwal w Opolu

Dodano: 28.06.2017 21:05 | 40 odsłon | 0 komentarzy

Paweł Kukiz skierował do Rady Mediów Narodowych wniosek o odwołanie Jacka Kurskiego z funkcji prezesa Telewizji Polskiej. Jako uzasadnienie podał niekorzystne jego zdaniem warunki nowej umowy dotyczącej festiwalu w Opolu. - Wydaje mi się, że osądzanie Jacka Kurskiego już teraz za to, że ratuje festiwal w Opolu przed zniszczeniem z powodów czysto politycznych, a nie merytorycznych, jest przedwczesne - komentuje Joanna Lichocka, członkini RMN i posłanka PiS.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Paweł Kukiz poprzez Macieja Staneckiego próbował obsadzać redakcję TVP Info. „Błędnie łudziłem się, że będziemy mieć wpływ na TVP”

Dodano: 29.05.2017 20:52 | 149 odsłon | 0 komentarzy

Według tygodnika „Newsweek” ugrupowanie Kukiz’15 za pośrednictwem wiceprezesa Telewizji Polskiej Macieja Staneckiego, dobrego znajomego Pawła Kukiza, bezskutecznie próbowało wytypować kilka osób do pracy w redakcji portalu TVP.info. Potwierdza to Kukiz, który rozmawiał o tym ze Staneckim pod koniec ubiegłego roku.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Paweł Kukiz: TVP z Jackiem Kurskim propagandową tubą PiS-u, festiwal polskiej piosenki musi być w Opolu

Dodano: 25.05.2017 21:00 | 39 odsłon | 0 komentarzy

Lider Kukiz ’15 i muzyk Paweł Kukiz stwierdził, że nie wyobraża sobie, żeby festiwal polskiej piosenki odbył się poza Opolem. Skrytykował też Telewizję Polską. - Z obrzydzeniem od czasu do czasu oglądam. To propagandowa tuba. To co jest najgorsze z perspektywy Prawa i Sprawiedliwości - oni się sami „zaorają” tą telewizją - powiedział Kukiz.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Opole 2017. Paweł Kukiz zabiera głos w sprawie opolskiego festiwalu [OŚWIADCZENIE]

Dodano: 21.05.2017 19:05 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Afera wokół tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej jest ogromna jak nigdy dotąd. Szereg artystów już wycofał się z imprezy, a głos poparcia wyrażają także inni muzycy oraz politycy.

Źródło: www.telemagazyn.pl

CBA w TVP na wniosek Kukiz’15? Tak sugeruje Paweł Kukiz

Dodano: 26.04.2017 21:10 | 29 odsłon | 0 komentarzy

Przewodniczący Kukiz’15 skierował do szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego zapytanie w sprawie analizy dokumentów finansowych TVP. Paweł Kukiz chce poznać szczegóły zaproszenia funkcjonariuszy CBA przez Jacka Kurskiego, sugerując jednocześnie, że zajęli się oni sprawą na prośbę jego klubu.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone