wtorek, 15 października 2019 r.  Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
Wiadomości z tagiem Patryk Vega  RSS
Kto się boi Patryka Vegi? - Recenzja filmu Polityka (2019)

Dodano: 09.10.2019 12:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy

18 miesięcy dokumentacji. Setki rozmów z ludźmi formującymi bieżący organizm polityczny. Później – prawdziwe heist movie: wykradziony scenariusz, zawoalowane groźby, propozycje zerwania z artystyczną

Źródło: https:

Patryk Vega przeprasza za wypowiedzi o Bartłomieju Misiewiczu przed premierą „Polityki”

Dodano: 07.10.2019 21:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Reżyser Patryk Vega zamieścił na Facebooku oświadczenie, w którym ubolewa, że promując swój film „Polityka”, nie zaprzeczył tezom, że bohater grany przez Antoniego Królikowskiego jest inspirowany byłym rzecznikiem MON-u Bartłomiejem Misiewiczem. Przeprasza też za „użycie przykrych słów” wobec Misiewicza w wywiadzie w Polsat News.

Źródło: https:

Patryk Vega przeprasza Bartłomieja Misiewicza! Udobrucha byłego rzecznika MON?

Dodano: 04.10.2019 11:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega jeszcze przed premierą filmu "Polityka" insynuował m.in. gejowską relację Antoniego Macierewicza i Bartłomieja Misiewicza. W wywiadach atakował i ośmieszał byłego rzecznika MON, ale teraz zdecydował się przeprosić za wszystkie swoje wypowiedzi.

Źródło: https:

Patryk Vega przeprasza Bartłomieja Misiewicza. "Żałuję, że zapędziłem się w agresji i przepraszam za użycie przykrych słów"

Dodano: 04.10.2019 10:19 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega przeprosił Barłomieja Misiewicza. Reżyser wydał oficjalne oświadczenie na facebookowym profilu. Takich słów nie spodziewał się chyba nikt.

Źródło: www.plotek.pl

Polityka - film nie wystarczył? Patryk Vega znów przeprasza Bartłomieja Misiewicza

Dodano: 04.10.2019 9:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega ponownie przeprosił Bartłomieja Misiewicza za sposób ekspozycji wzorowanej na nim postaci w filmie Polityka.Przed premierą filmu głośno było o pozwie, który Bartłomiej Misiewicz wytoczył Patrykowi Vedze. Przypomnijmy, że już na bazie materiałów promocyjnych były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej wykazywał zbulwersowanie sposobem, w jaki na ekranie została przedstawiona wzorowana na nim postać, w której rolę wcielił się . Sam...

Źródło: https:

[dzisiaj] Kobiety mafii 2

Dodano: 23.09.2019 0:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Przemyt narkotyków, porwania i zabójstwa, kradzież luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli – wszystko to w kontynuacji jednego z najbardziej kasowych hitów!
"Kobiety mafii 2" w reżyserii Patryka Vegi to porywająca i inspirowana...

Źródło: https:

"Polityka" RECENZJE Nowy film Patryka Vegi w kinach! Kto jest kim w "Polityce"? [ZDJĘCIA] [OBSADA] [18.09]

Dodano: 20.09.2019 7:32 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Polityka PREMIERA. Najnowszy film Patryka Vegi już w kinach. Reżyser znany z kontrowersyjnych filmów teraz bierze się za polską scenę polityczną. Jak zapewnia, "Polityka" pokaże polityków takich, jakimi są. "Polityka" już wywołuje ogromne emocje, nie brakuje głosów, że może wywrócić do góry nogami polską scenę polityczną. Czy tak będzie? Zobaczcie pierwsze recenzje.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone