wtorek, 31 marca 2020 r.  Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii
Wiadomości z tagiem Patryk Vega  RSS
Patryk Vega kręci film mimo koronawirusa. "Seryjny samobójca" opowie o aferze podkarpackiej

Dodano: 27.03.2020 11:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Mimo epidemii koronawirusa Patryk Vega kręci swój nowy film – „Seryjny samobójca”. Wywołało to oburzenie polskiego środowiska artystycznego. Do twórcy zaapelowała Gildia Reżyserów Polskich – ale na razie bezskutecznie.

Źródło: https:

Warszawa. Gildia Reżyserów Polskich: nie kręćmy filmów, gdy szaleje zaraza

Dodano: 26.03.2020 8:04 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W związku z informacjami o rozpoczęciu zdjęć do filmów Patryka Vegi i Konrada Niewolskiego, Gildia Reżyserów Polskich rekomenduje natychmiastowe przerwanie prac, które wymagają osobistych kontaktów członków ekip filmowych - napisał zarząd Gildii w oświadczeniu przekazanym w środę PAP.

Źródło: www.e-teatr.pl

Vega i Niewolski mimo epidemii kręcą filmy. Gildia Reżyserów Polskich chce, by przerwali zdjęcia

Dodano: 25.03.2020 21:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W ostatnich dniach mimo ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa Patryk Vega i Konrad Niewolski realizowali zdjęcia do swoich nowych filmów. Gildia Reżyserów Polskich uważa, że powinni natychmiast przerwać prace na planie. - Nie narażajmy naszych koleżanek i kolegów oraz służb medycznych! Z uwagi na pandemię koronawirusa polecamy telekonferencje i zawieszenie prac na planach filmowych! - apeluje organizacja.

Źródło: https:

Vega i Niewolski kręcą filmy. Gildia Reżyserów wzywa do przerwania prac [WIDEO]

Dodano: 25.03.2020 13:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Informowaliśmy, że pomimo stanu epidemii na terenie Polski dwaj reżyserzy Patryk Vega i Konrad Niewolski normalnie pracują na planach swoich filmów. Gildia Reżyserów Polskich wystosowała w tej kwestii oświadczenie. i wzbudzają kontrowersje, ponieważ jako jedni z niewielu na świecie pracują na planach pomimo pandemii koronawirusa zagrażającej życiu i zdrowiu. Pomimo tego, że prace na planach wszystkich zagranicznych filmów i seriali w USA zostały wstrzymane do odwołania, ponieważ praca w grupach - nawet do...

Źródło: https:

Vega i Niewolski kręcą filmy mimo epidemii koronawirusa! Środowisko filmowe zbulwersowane!

Dodano: 24.03.2020 16:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega i Konrad Niewolski nie podporządkowują się zaleceniom rządu. Mimo szerzącej się epidemii koronawirusa reżyserzy rozpoczęli zdjęcia do swoich nowych projektów. Środowisko filmowe jest tym zbulwersowane. Głos w sprawie zabrała już m.in. Karolina Korwin-Piotrowska i Borys Szyc.

Źródło: https:

Patryk Vega koronawirusa się nie boi. Trwają prace na planie jego nowego filmu

Dodano: 24.03.2020 16:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Filmowcy w wielu miejscach na świecie zmuszeni byli przerwać prace nad swoimi nowymi projektami. Okazuje się, że nie wszyscy i Patryk Vega od kilku dni pracuje nad nowym filmem.Jak podaje serwis Filmstart.pl: mimo obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, wystartowały zdjęcia do kolejnego filmu . Dowiedzieliśmy się, że tytułem roboczym projektu jest Seryjny samobójca, a premiera planowana jest na wrzesień. Prace na planie miały ruszyć w marcu i w istocie tak też się stało. Filmstart.pl podaje,...

Źródło: https:

Słaby start filmu "Bad Boy". "Każda moda się kończy"

Dodano: 07.03.2020 20:52 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Film "Bad Boy" Patryka Vegi w pierwszy weekend kinowej emisji przyciągnął niecałe 156 tys. widzów.  To najsłabszy wynik produkcji tego reżysera od 2014 roku.  Zdaniem dziennikarzy filmowych, moda na kino Patryka Vegi powoli przemija, twórca bowiem od dłuższego czasu nie ma widzowi nic nowego do zaproponowania. Nie bez znaczenia była także data premiery - "Bad Boy" przegrał z innymi polskimi, mocno promowanymi tytułami, jak erotyk "365 dni" czy film o disco polo "Zenek".

Źródło: https:

Film „Bad Boy” Patryka Vegi nie wygrywa rankingów frekwencji. Coś się stało z kasowym reżyserem? Tylko siąść i płakać?

Dodano: 04.03.2020 16:25 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Jest użynanie nogi piłą mechaniczną. Jest łamanie w kolanie… Są ustawki i seks. A jednak inne tegoroczne polskie tytuły zdobyły na starcie więcej widzów niż obraz Patryka Vegi.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2020 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone