poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Michał Milowicz  RSS
Ruszyły zdjęcia do kontynuacji "Chłopaki nie płaczą"! Reżyseruje Michał Milowicz! Kto w obsadzie?

Dodano: 21.06.2019 19:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ruszyły zdjęcia do filmu "Futro z misia", który ma być utrzymany w charakterze kultowego "Chłopaki nie płaczą". W obsadzie znalazła się m.in. Wiktoria Gąsiewska. Kto jeszcze? Kiedy premiera?

Źródło: https:

Futro z misia - Cezary Pazura potwierdza swój udział w filmie Michała Milowicza

Dodano: 20.06.2019 19:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Cezary Pazura potwierdził swój udział w filmie reżyserowanym przez Michała Milowicza. Będzie to komedia gangsterska.Film zatytułowano Futro z misia i na razie nie udostępniono szczegółów dotyczących fabuły produkcji. Wiemy jednak, że za kamerą stanie , dla którego będzie to fabularny debiut. W obsadzie pojawią się m.in. , , oraz , który za pomocą...

Źródło: https:

Zagubiony bagaż, skażona woda w basenie… Jak wyglądały najgorsze wakacje celebrytów?

Dodano: 19.07.2018 14:08 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Celebryci chętnie dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami z egzotycznych wakacji. Niestety, często to, co na obrazku wydaje się być prawdziwym rajem, a rzeczywistości nie jest już tak kolorowo. Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak przekonali się, że nawet najlepiej zorganizowany urlop może przerodzić się w prawdziwy koszmar. Długie oczekiwanie na lotnisku, zagubiony bagaż czy pokój dzielony z obcymi osobami to nie jedyne problemy, z jakimi musieli zmierzyć się celebryci. Zobaczcie.

Źródło: https:

Milowicz straszy: "Pora pokazać się trochę w kinie"

Dodano: 05.07.2018 12:57 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Michał Milowicz przez ostatnie lata zadowalał się epizodami w kiepskich komediach oraz rolami w trzeciorzędnych spektaklach teatralnych. Aktor zamarzył o powrocie na wielki ekran i razem z Olafem Lubaszenką zapowiada, że przygotowują przebój kinowy na miarę Poranku kojota i Chłopaki nie płaczą. Milowicz zdradził, że na 2019 rok zaplanowane są dwie produkcje, w których zagra główne role. Aktor nie chce jednak zdradzać szczegółów żadnego z tych przedsięwzięć. Twierdzi, że jest osobą przesądną, nie zamierza więc zapeszać, wyjawiając zbyt wiele. Będziecie wyczekiwać premier?

Milowicz popada w samozachwyt? "Niektórzy mają talent dany od Boga"

Dodano: 27.06.2018 12:49 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Zdaniem Michała Milowicza naturalnym zjawiskiem jest pojawianie się amatorów na małym ekranie. Aktor zapewnia, że podobne sytuacje występują również w amerykańskim przemyśle filmowym, gdzie niezawodowcy pojawiają się zarówno w serialach, jak i w filmach kinowych. Choć Milowicz może pochwalić się dyplomem aktora dramatycznego, nie uważa, że gra w serialu telewizyjnym jest ujmą dla zawodowego artysty. Zdaniem 47-latka dla wielu młodych ludzi grywanie w serialach jest sposobem na naukę aktorstwa przed rozpoczęciem studiów kierunkowych. Milowicz zapewnia, że nie każdy kto marzy o karierze filmowej, musi kończyć szkołę aktorską. Zdaniem aktorka niektórzy mają "talent dany od Boga".

Źródło: https:

47-letni Milowicz skarży się: "Nie po to tyle lat pracuję, żeby nazywano mnie celebrytą"

Dodano: 20.06.2018 12:09 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Michał Milowicz po 23 latach pracy w branży filmowej dorobił się specjalizacji w roli amanta oraz nieudolnego mafiosy. Aktor nadal z wielką namiętnością pielęgnuje wizerunek twardziela. Choć zagrał w wielu produkcjach kinowych i teatralnych, wciąż wielu osobom kojarzy się ze słabymi filmami typu Kac Wawa czy Ostatni Klaps. 47-latek, choć jest stałym gościem niszowych ścianek, walczy o to, by aktorów nie mylono z celebrytami. Według Milowicza pojęcie ma pejoratywne znaczenie, a jego stosowanie może być krzywdzące dla wielu artystów mogących się pochwalić bogatym dorobkiem zawodowym. Aktor uważa, że bywanie na imprezach branżowych jest wpisane w zawód artysty jako osoby publicznej.

Źródło: https:

GWIAZDY NA PREMIERZE „DWIE PARY DO PARY” W TEATRZE CAPITOL

Dodano: 20.06.2018 8:07 | 33 odsłon | 0 komentarzy

Wczoraj, 18, czerwca w warszawskim Teatrze Capitol, odbyła się premiera najnowszej komedii “Dwie pary do pary”. Na widowni zasiedli między innymi: reżyser Olaf Lubaszenko, Klaudia Halejcio, Katarzyna Skrzynecka, Anna Oberc, Andżelika Piechowiak, Barbara Kurzaj, Aleksandra Adamska, Piotr Zelt, Stanisław Banasiuk, Marek Kaliszuk, Michał Milowicz, Rafał Maserak, Artur Chamski, Elżbieta Jędrzejewska, Katarzyna Paskuda, Dominika Kryszczyńska, Jerzy [...]

"Na układy nie ma rady". Tandeta, heheszki z gwałtów i powrót Michała Milowicza [RECENZJA]

Dodano: 24.03.2018 7:48 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Satyra na polską politykę to dość wdzięczny, ale też zarazem ryzykowny temat, unikany przez większość filmowców. Co prawda doczekaliśmy się w ubiegłym sezonie głośnego „Ucha prezesa”, ale to wciąż dzieło, które tylko momentami wznosi się ponad przeciętny poziom polskich kabaretów. Ale patrząc na „Układy nie ma rady” Christopha Rurki, serial Roberta Górskiego jawi się wręcz jako arcydzieło błyskotliwości i dobrego żartu.

Źródło: https:

"Na układy nie ma rady". Tandeta, heheszki z gwałtów i powrót Michała Milowicza [RECENZJA]

Dodano: 08.09.2017 20:10 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Satyra na polską politykę to dość wdzięczny, ale też zarazem ryzykowny temat, unikany przez większość filmowców. Co prawda doczekaliśmy się w ubiegłym sezonie głośnego „Ucha prezesa”, ale to wciąż dzieło, które tylko momentami wznosi się ponad przeciętny poziom polskich kabaretów. Ale patrząc na „Układy nie ma rady” Christopha Rurki, serial Roberta Górskiego jawi się wręcz jako arcydzieło błyskotliwości i dobrego żartu.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone