czwartek, 20 czerwca 2019 r.  Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Wiadomości z tagiem Mateusz Damięcki  RSS
Furioza - pierwsze zdjęcia z filmu o polskich chuliganach

Dodano: 19.06.2019 17:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zaprezentowano pierwsze zdjęcia z filmu Furioza. W rolach głównych m.in. Mateusz Damięcki i Weronika Książkiewicz.Furioza to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film, który pokazuje świat, o którym większość z nas nie ma pojęcia. Świat kibiców – ultrasów, chuliganów i kobiet, które są z nimi w związkach. W głównych rolach pojawią się Mateusz Banasiuk jako lekarz dołączający do grupy chuliganów, Weronika Książkiewicz jako Dzika oraz Mateusz Damięcki...

Źródło: https:

Mateusz Banasiuk i Mateusz Damięcki zostali stadionowymi chuliganami! Zobaczcie, jak prężą muskuły!

Dodano: 19.06.2019 13:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trwają prace nad nowym filmem Cypriana T. Olenckiego pt. "Furioza", który już teraz wzbudza ogromne kontrowersje. Kilka dni dowiedzieliśmy się, że do projektu ogromną metamorfozę przeszła Weronika Książkiewicz, a teraz poznaliśmy resztę obsady oraz zobaczyliśmy pierwsze zdjęcia z planu!

Źródło: https:

Mateusz Damięcki nigdy wcześniej nie odważył się na tak intymne wyznanie. Jego żona jest szczęściarą. "Piszę to w bardzo wyjątkowym dniu"

Dodano: 12.06.2019 13:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mateusz Damięcki opublikował wzruszający wpis, w którym zachwyca się swoją żoną. Nigdy wcześniej nie napisał publicznie tak pięknego wyznania do swojej żony.

Źródło: www.plotek.pl

W rytmie serca 4×01 - Poszukiwania Marii. Streszczenie odcinka

Dodano: 08.02.2019 15:49 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Premiera 24 lutego 2019. Niedziela godzina 20:00. Adam (Mateusz Damięcki) robi wszystko, by odnaleźć Marię (Barbara Kurdej-Szatan). Natomiast Weronika (Maria Dębska) rozpoczyna oficjalne poszukiwania Beniamina (Kamil Kula) - jako podejrzanego o uprowadzenie. W trakcie śledztwa wspiera ich nieoficjalnie Piotr (Filip Bobek ) - brat aspirant Nowackiej. Z kolei ojciec Stanisław (Mariusz Bonaszewski) [...]

Źródło: twoje-seriale.pl

Suknia Węgrowskiej i "czerwone Ferrari" od Czartoryskiej na aukcji. "Pomaganie jest obowiązkiem"

Dodano: 23.01.2019 14:46 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Na początku stycznia w podwarszawskiej szkole podstawowej odbyła się aukcja charytatywna. Cały dochód ze sprzedaży rzeczy podarowanych przez celebrytów przeznaczono dla podopiecznych Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Swoje fanty oddali m.in. Urszula Dudziak, Mateusz Damięcki czy Anna Czartoryska-Niemczycka. Coś od siebie dodała również Iwona Węgrowska, która przekonywała, że od lat znana jest z dobroczynności. Na aukcję podarowała jedną ze scenicznych kreacji.

Źródło: https:

Eliza o trybsonie: "On jest jak Gesslerowa!"

Dodano: 15.01.2019 7:10 | 10 odsłon | 0 komentarzy

12 stycznia w podwarszawskiej szkole podstawowej odbyła się charytatywna aukcja z udziałem gwiazd. Swoje fanty oddali m.in. Urszula Dudziak, Mateusz Damięcki, Anna Dereszowska czy Iwona Węgrowska. Byliśmy tam z kamerą i spotkaliśmy Elizę i Trybsona z "Warsaw Shore".

Źródło: https:

Węgrowska: "Nie ma miłości, nie ma nic"

Dodano: 14.01.2019 16:01 | 19 odsłon | 0 komentarzy

12 stycznia w podwarszawskiej szkole podstawowej odbyła się charytatywna aukcja z udziałem gwiazd. Swoje fanty oddali m.in. Urszula Dudziak, Mateusz Damięcki, Anna Dereszowska czy Iwona Węgrowska. Byliśmy tam z kamerą i rozmawialiśmy z Iwoną.

Źródło: https:

Eliza zachowawczo o koleżankach z "Warsaw Shore": "Widuję się tylko z Magdą"

Dodano: 14.01.2019 15:39 | 8 odsłon | 0 komentarzy

12 stycznia w podwarszawskiej szkole podstawowej odbyła się charytatywna aukcja z udziałem gwiazd. Swoje fanty oddali m.in. Urszula Dudziak, Mateusz Damięcki, Anna Dereszowska czy Iwona Węgrowska. Byliśmy tam z kamerą i spotkaliśmy Elizę i Trybsona z "Warsaw Shore".

Źródło: https:

Więzienne doświadczenia to nie wszystko! W 4. sezonie Adam zostanie pobity! [ZDJĘCIA]

Dodano: 15.12.2018 18:46 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Doktor Adam Żmuda, grany przez Mateusza Damięckiego, wiele przeżył w 3. sezonie "W rytmie serca". Oskarżenie o gwałt, więzienie, zeznania w sądzie... Wygląda na to, że w 4. sezonie "W rytmie serca nie będzie miał łatwiej! Sprawdź, czym podzielił się z fanami Mateusz Damięcki!

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone