sobota, 25 maja 2019 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Marta Lipińska  RSS
Gwiazdy "Rancza" w nowym Teatrze Telewizji! Kiedy premiera?

Dodano: 01.02.2019 14:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Już w poniedziałek (4 lutego) w Teatrze Telewizji premierowy spektakl w reżyserii Wojciecha Adamczyka – „Ekspedycja”. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in.: Martę Lipińską, Cezarego Żaka oraz Adriana Zarembę.

Źródło: https:

Premiera spektaklu "Ekspedycja" w Teatrze Telewizji

Dodano: 01.02.2019 12:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek (4 lutego 2019 roku) w Teatrze Telewizji premierowy spektakl w reżyserii Wojciecha Adamczyka - "Ekspedycja". W rolach głównych widzowie zobaczą m.in.: Martę Lipińską, Cezarego Żaka oraz Adriana Zarembę.

Źródło: feedproxy.google.com

"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 2. odcinek 10. Fabian Duda z "Rancza" został kontrabasistą, a na pianinie wtóruje mu... Sprawdźcie sami! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 11.11.2017 13:06 | 19 odsłon | 0 komentarzy

W nowej serii hitu Jedynki – „Dziewczyny ze Lwowa” można zobaczyć nie tylko Michałową z „Rancza” (Marta Lipińska) w roli Nowakowej, ale także Myćkę i Wargacza, czyli Tomasza Sapryka i Sławomira Orzechowskiego oraz Cezarego Żaka. W odcinku, który Jedynka wyemituje 12 listopada pojawią się kolejne, ulubione przez widzów postaci z "Rancza" – Fabian Duda i ksiądz Maciej, czyli Piotr Ligienza i Mateusz Rusin, którzy zagrają... muzyków jazzowych!

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Ranczo": Jubileusz Marty Lipińskiej w TVP Seriale

Dodano: 17.11.2016 12:04 | 41 odsłon | 0 komentarzy


Marta Lipińska świętowała w studiu TVP Seriale jubileusz 55-lecia pracy artystycznej. Aktorka, która zadebiutowała na ekranie w 1962 roku w filmie "Głos z tamtego świata" Stanisława Różewicza, a na scenie w 1963 roku w "Trzech siostrach" w reżyserii Erwina Axera, ma w swoim dorobku wiele niezapomniany ról serialowych. Widzowie kochają ją m.in. za rolę Heleny Stawskiej w "Lalce", Emilii Korczyńskiej w "Nad Niemnem", Michałowej w "Ranczu", czy Nowakowej w "Dziewczynach ze Lwowa".

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Ranczo": Depresja biskupa

Dodano: 07.10.2016 8:49 | 56 odsłon | 0 komentarzy


Co słychać w Wilkowyjach? Biskup coraz bardziej przeżywa kandydaturę swojego brata na prezydenta. Michałową (Marta Lipińska) boli serce od patrzenia, jak niknie w oczach. Postanawia działać.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone