czwartek, 18 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Wiadomości z tagiem Marcelina Zawadzka  RSS
Marcelina Zawadzka smutno komentuje rozstanie z Jonkiszem. "Bycie wśród ludzi to jest to, co jest lekiem na moje zło"

Dodano: 15.04.2019 8:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Marcelina Zawadzka znów jest singielką. Gwiazda TVP zdradziła, jak radzi sobie po rozstaniu.

Źródło: www.plotek.pl

Marcelina Zawadzka znowu jest singielką! Dlaczego rozstała się z Rafałem Jonkiszem?

Dodano: 11.04.2019 16:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Marcelina Zawadzka znowu jest singielką! Jedna z najpiękniejszych Polek zakończyła swój związek z Rafałem Jonkiszem. Dlaczego? Co się stało? Czy byli partnerzy mają kontakt?

Źródło: https:

Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się. Marcelina gorzko komentuje: Dużo osób nie wie, jaka była prawda

Dodano: 11.04.2019 8:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Marcelina Zawadzka znowu jest wolna, a jej związek z Rafałem Jonkiszem należy już do przeszłości. Co się stało?

Źródło: www.plotek.pl

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą. Paparazzi przyłapali ich podczas pocałunku

Dodano: 02.04.2019 22:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wybrali się wraz ze znajomymi na imprezę, na której znalazło się sporo znanych osób. W towarzystwie nie okazywali sobie czułości, jednak kiedy zostali sam na sam, zaczęli się obejmować i całować.

Źródło: www.plotek.pl

Marcelina Zawadzka w objęciach Rafała Jonkisza. Nie szczędzili sobie czułości i pocałunków. Te zdjęcia są dowodem, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń

Dodano: 02.04.2019 21:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wybrali się wraz ze znajomymi na imprezę, na której znalazło się sporo znanych osób. W towarzystwie nie okazywali sobie czułości, jednak kiedy zostali sam na sam, zaczęli się obejmować i całować.

Źródło: www.plotek.pl

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są razem? Te zdjęcia rozwieją wątpliwości. Zachowywali się jak zakochani nastolatkowie

Dodano: 25.03.2019 19:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowy związek w polskim show-biznesie? Chyba można już oficjalnie uznać, że Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą.

Źródło: www.plotek.pl

"Dance, dance, dance". Zdrójkowski i Gąsiewska mają zaniżane noty? Widzowie twierdzą, że to inna para ma wygrać program

Dodano: 24.03.2019 11:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy

"Dance, dance, dance". Po kolejnym odcinku nie cichną głosy, że jury faworyzuje Marcelinę Zawadzką i Rafała Maślaka. Nam też trudno uwierzyć, że za występ w duecie dostali więcej punktów od Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej.

Źródło: www.plotek.pl

Miss Polonia 2018 zdradza receptę na kompleksy: "Aby się ich pozbyć, najlepiej zmienić je w atuty"

Dodano: 23.03.2019 12:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Choć wybory miss przez ostatnie lata nie miały najlepszej prasy, zainteresowanie tego typu konkursami nie maleje, a co roku wybierana jest kolejna długonoga piękność. Być może wynika to z tego, że niektórym zwyciężczyniom plebiscytu, takim jak Paulina Krupińska, czy Marcelina Zawadzka, wiedzie się w polskim show biznesie naprawdę nieźle. Kolejną młodą kobietą, która z pewnością liczy na podobną karierę, jest miss Polonia 2018 - Milena Sadowska, która od momentu wygranej stara się udzielać regularnych wywiadów.W jednej z ostatnich rozmów zdradziła, że mimo sukcesu w konkursie, wciąż ma pewne kompleksy. Według 20-latki, sama wygrana nie zmieni postrzegania samej siebie, a najlepszą receptą na pozbycie się kompleksów jest zamienienie ich w atuty. Zdrowe podejście?

Źródło: https:

Miss Polonia 2018 o swoich ambitnych planach na przyszłość

Dodano: 16.03.2019 14:54 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Konkurs Miss Polonia od lat jest trampoliną do show biznesu dla dziewcząt z całej Polski. Nie każda piękność ma jednak predyspozycje, aby utrzymać się na pierwszych stronach gazet dłużej niż kilka miesięcy. Niektórym zwyciężczyniom plebiscytu, jak na przykład Marcelinie Zawadzkiej czy Paulinie Krupińskiej sztuka ta wychodzi wyjątkowo dobrze. Prowadzą programy, dostają propozycje lukratywnych kontraktów reklamowych i są zapraszane do ubarwienia różnych telewizyjnych formatów, podczas gdy reszta długonogich nimf ochodzi w zapomnienie. Miss Polonia 2018 Milena Sadowska, również mierzy wysoko. Wszem i wobec ogłaszaj swoje plany zakręcenia się w show biznesie na dłużej, gdyż jak twierdzi, "celebryci to normalni, skromni ludzie".

Źródło: https:

Marcelina Zawadzka nie umie być sexy?! Zatańczy "Lady Marmolade"!

Dodano: 07.03.2019 9:57 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Marcelina Zawadzka w 2. odcinku "Dance, Dance, Dance" tańczy seksowną choreografię z klipu do piosenki "Lady Marmolade". Okazuje się jednak, że była Miss Polonia ma problem z tym, aby... być sexy!

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone