wtorek, 15 października 2019 r.  Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
Wiadomości z tagiem Maciej Stuhr  RSS
Maciej Stuhr wbija szpilę Jarosławowi Kaczyńskiemu. Odniósł się do jego krytyki filmu "Pokłosie"

Dodano: 11.10.2019 17:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Maciej Stuhr zwrócił się bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego, który niedawno podsumował film "Pokłosie", w którym zagrał aktor. Przytoczył mu fragment utworu noblistki Olgi Tokarczuk.

Źródło: www.plotek.pl

"Pokemon Detektyw Pikachu" już na na 4K UHD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!

Dodano: 08.10.2019 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Hit kinowy z Ryanem Reynoldsem w roli… Pikachu. W polskiej wersji dubbingowej Maciej Stuhr. Pierwszy aktorski film w świecie Pokemonów.

Źródło: www.galapagos.com.pl

[16.10.2019] Pokemon: Detektyw Pikachu

Dodano: 05.10.2019 0:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Hit kinowy! Pierwszy pełnometrażowy, aktorski film w świecie Pokemonów! Genialny detektyw Harry Goodman znika bez śladu. Jego syn Tim wraz z byłym partnerem, detektywem Pikachu (Ryan Reynolds, a w polskiej wersji dubbingowej Maciej Stuhr) próbują rozwiązać zagadkę zaginięcia. Podczas...

Źródło: https:

Tofifest 2019 - premiera nowego filmu Macieja Stuhra. Szczegóły pasma Shortcut

Dodano: 25.09.2019 16:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Shortcut, czyli Międzynarodowy Konkurs Filmów Krótkometrażowych to pasmo będące częścią festiwalu Tofifest 2019. Ogłoszono szczegóły.Tofifest 2019 ma interesujące pasmo Shortcut, podczas którego będzie możną oglądać filmy krótkometrażowe. Tytuły zgłoszone z całego świata będą rywalizować o Złotego Anioła dla najlepszej krótkometrażówki. Zgłoszeń było ponad 2500 i dzięki długie oraz żmudnej selekcji wybrano tytuły, z którymi musi się zmierzyć jury oraz widzowie. Wśród jurorów są takie...

Źródło: https:

Polityka - 2019-09-04

Dodano: 28.08.2019 8:02 | 19 odsłon | 0 komentarzy

reżyseria: Patryk Vega
obsada: Andrzej Grabowski, Iwona Bielska, Marcin Bosak, Zbigniew Zamachowski
tytuł oryginalny: Polityka
Są filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… „Polityka” Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Utrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy, najnowsze dzieło króla box office to film, który z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje. Które dzieli Polaków jak żadne inne. I które nigdy dotąd nie zostało równie przenikliwie pokazane na dużym ekranie.
W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.
Główne role w filmie gra prawdziwa plejada gwiazd, w tym: Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk, Tomasz Sapryk i wielu innych.
„Każdy polityk funkcjonujący w systemie po kilku latach staje się socjopatą. Obserwowałem ludzi, którzy zostali totalnie zdeprawowani przez władzę. Macie się czego bać!” – ostrzega Patryk Vega.

Drużyny TVN i WOŚP trenują prze Wielkim Meczem! Na murawie Owsiak, Stuhr, Mikołajczak, Błaszczykowski i inni!

Dodano: 21.08.2019 19:52 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Jurek Owsiak i Maciej Stuhr są w doskonałej formie piłkarskiej! Obaj zagrają w barwach WOŚP. Kto jest w drużynie TVN? Zobacz jak wyglądał trening przed Wielkim Meczem 2019 TVN kontra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!

Źródło: https:

Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi nie podoba się widzom! Kiedy premiera?

Dodano: 09.08.2019 7:29 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega zaprezentował zwiastun swojego nowego filmu! W "Polityce" wystąpili m.in. Andrzej Grabowski, Maciej Stuhr, Antoni Królikowski i Zbigniew Zamachowski. Kiedy premiera?

„Na bank się uda” – pokaz specjalny i spotkanie z twórcami muzyki do filmu

Dodano: 08.08.2019 12:28 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Kino Pod Baranami zaprasza na wyjątkowy pokaz rozgrywającej się w Krakowie komedii kryminalnej Na bank się uda. Na ekranie Marian Dziędziel, Adam Ferency, Lech Dybik i Maciej Stuhr. Po seansie odbędzie się spotkanie z twórcami muzyki do filmu: Michałem i Mateuszem Sarapatą, doskonale znanym widzom Festiwalu Filmu Niemego.  Takiego heist movie w Polsce jeszcze nie [...]

Źródło: www.kulturatka.pl

Maciej Stuhr prokuratorem broniącym prawa i sprawiedliwości w najnowszym spocie „Na bank się uda” (wideo)

Dodano: 02.08.2019 20:45 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Zaprezentowano najnowszy spot promujący film „Na bank się uda”. W 32-sekundowym materiale występuje Maciej Stuhr (jeden z głównych aktorów grających w filmie), który wciela się w postać prokuratora broniącego prawa i sprawiedliwości.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone