poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Karolina Gruszka  RSS
Grudziądz. Spotkanie z Karoliną Gruszką

Dodano: 07.03.2019 8:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Karolina Gruszka - aktorka i Łukasz Maciejewski krytyk filmowy i teatralny będą gośćmi marcowego wieczoru z DKF-em. Pretekstem do spotkania jest książka "Aktorki. Odkrycia", która jest zapisem osiemnastu rozmów z czołowymi gwiazdami polskiego teatru, kina i telewizji. Spotkanie odbędzie się 21 marca o 18.30 w Centrum Kultury Teatr.

Źródło: www.e-teatr.pl

Nowy serial Moscow Noir od 13 stycznia w CANAL+

Dodano: 13.01.2019 10:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Już 13 stycznia na antenie CANAL+ swoją premierę będzie miał serial "Moscow Noir" – międzynarodowa serialowa koprodukcja CANAL+ opowiadająca o egzotycznym świecie postsowieckiej finansjery. Jedną z gwiazd produkcji jest Karolina Gruszka, która niedawno zachwyciła europejską publiczność tytułową rolą w filmie "Maria Skłodowska-Curie". Serial został stworzony na podstawie inspirowanej prawdziwymi

Źródło: https:

Serial „Moscow Noir” z Karoliną Gruszką w Canal+

Dodano: 19.12.2018 20:40 | 18 odsłon | 0 komentarzy

W styczniu na antenie Canal+ premierę będzie miał serial „Moscow Noir” – międzynarodowa serialowa koprodukcja Canal+ opowiadająca o egzotycznym świecie postsowieckiej finansjery. Jedną z gwiazd produkcji jest Karolina Gruszka.

Źródło: https:

Kulisy rosyjskiej finansjery w serialu z Karoliną Gruszką. "Moscow Noir" od stycznia w Canal+

Dodano: 18.12.2018 16:12 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Kulisy rosyjskieKształtujący się wolny rynek w Rosji lat 90. stwarzał doskonałe warunki do najbardziej brawurowych przekrętów finansowych. Co sprytniejszym udawało się zbić ogromne fortuny na niezupełnie legalnych interesach. W styczniu premierę będzie miał serial "Moscow Noir" - międzynarodowa serialowa koprodukcja Canal+ opowiadająca o egzotycznym świecie postsowieckiej finansjery.j finansjery w serialowej koprodukcji CANAL+ "Moscow Noir"

Źródło: feedproxy.google.com

Karolina Gruszka w serialu o rosyjskiej mafii! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Dodano: 17.12.2018 11:50 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Kształtujący się wolny rynek w Rosji lat 90. stwarzał doskonałe warunki do najbardziej brawurowych przekrętów finansowych. Co sprytniejszym udawało się zbić ogromne fortuny na niezupełnie legalnych interesach. W styczniu na antenie CANAL+ swą premierę będzie miał serial „Moscow Noir” – międzynarodowa serialowa koprodukcja CANAL+ opowiadająca o egzotycznym świecie postsowieckiej finansjery. Jedną z gwiazd produkcji jest Karolina Gruszka!

Źródło: https:

Lublin. Teatr, o którym się dyskutuje

Dodano: 01.10.2018 9:11 | 7 odsłon | 0 komentarzy

"Wujaszek Wania" w reż. Iwana Wyrypajewa otworzy w środę 23. edycję Konfrontacji Teatralnych. Na scenie zobaczymy m.in. Macieja Stuhra, Andrzeja Seweryna i Karolinę Gruszkę. Festiwal potrwa do 14 października.

Źródło: www.e-teatr.pl

Ach śpij kochanie - 2017-10-20

Dodano: 06.10.2017 21:10 | 70 odsłon | 0 komentarzy

reżyseria: Krzysztof Lang
obsada: Karolina Gruszka, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Chyra, Katarzyna Warnke
tytuł oryginalny: Ach śpij kochanie
Plejada gwiazd polskiego kina w osnutym na faktach thrillerze o miłości, która prowadzi do zbrodni.
Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem.
To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone