czwartek, 20 czerwca 2019 r.  Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Wiadomości z tagiem Jowita Budnik  RSS
Zabawa zabawa - 2019-01-04

Dodano: 26.12.2018 10:10 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Najnowsze dzieło twórców hitu „Moje córki krowy” – obrazu, który połączył sukces komercyjny z artystycznym, zdobywając najważniejsze nagrody Festiwalu Filmowego w Gdyni (Nagrodę Publiczności, Nagrodę Dziennikarzy i Nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych) oraz przyciągając do kin ponad 700 tys. widzów! Tym razem reżyserka – Kinga Dębska – postanowiła zmierzyć się z problemem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, płci, poglądów, statusu społecznego czy materialnego. „Zabawa zabawa” to trzy przeplatające się historie kobiet, będących w różnych fazach uzależnienia, opowiedziane w charakterystycznym stylu Dębskiej, która – jak mało kto – potrafi dotrzeć do serc widzów, tworząc „kino terapeutyzujące” – pełne emocji, wzruszeń i pełnokrwistych bohaterów. Poruszające i zabawne zarazem. W rolach głównych w filmie wystąpiły: Agata Kulesza, Dorota Kolak oraz Maria Dębska. Na ekranie towarzyszą im m.in.: Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Przemysław Bluszcz, Jowita Budnik, Marian Dziędziel oraz Tomasz Sapryk. Scenariusz filmu reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, najsłynniejszą polską blogerką piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem. Premiera filmu zaplanowana jest na 2018 rok.
40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?
Zdjęcia do filmu „Zabawa zabawa” były kręcone w Warszawie i w Płocku. Operatorem filmu jest Andrzej Wojciechowski, który współpracował z Kingą Dębską przy jej poprzednich filmach: „Moje córki krowy” i „Plan B”. Za scenografię odpowiada Monika Sudół („Pitbull” – serial, „Na swoje podobieństwo”), za kostiumy wielokrotnie nagradzana na FPFF w Gdyni – Dorota Roqueplo („Listy do M. 3”, „Miasto 44”), a za charakteryzację Ewa Kowalewska („Moje córki krowy”, „Amok”, „Zgoda”).

Koniec zdjęć do filmu „Ikar. Legenda Mietka Kosza”. Premiera jesienią przyszłego roku

Dodano: 19.12.2018 20:42 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Na planie filmu Macieja Pieprzycy „Ikar. Legenda Mietka Kosza” padł ostatni klaps. Jest to film biograficzny o polskim jazzmanie, który zmarł w młodym wieku. W tytułowej roli zobaczymy Dawida Ogrodnika. Na ekranie partnerują mu m.in. Justyna Wasilewska, Piotr Adamczyk, Jacek Koman i Jowita Budnik. Film pojawi się w kinach 27 września 2019 roku.

Źródło: https:

Ciechanów. Projekcja filmu "Cicha noc" i spotkanie z Jowitą Budnik

Dodano: 05.12.2018 0:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

11 grudnia o godz. 18.00 w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej odbędzie się projekcja filmu "Cicha noc" oraz spotkanie z aktorką Jowitą Budnik - bohaterką książki "Aktorki. Odkrycia" i jej autorem Łukaszem Maciejewskim.

Źródło: www.e-teatr.pl

Dawid Ogrodnik zagra niewidomego pianistę! Jakie jeszcze plany zawodowe ma aktor? [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

Dodano: 18.11.2018 15:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

„Ikar. Legenda Mietka Kosza” to film oparty na biografii tragicznie zmarłego w wieku 29 lat pianisty Mieczysława Kosza. W roli genialnego muzyka zobaczymy Dawida Ogrodnika. Partnerują mu m.in. Justyna Wasilewska, Piotr Adamczyk, Jacek Koman i Jowita Budnik. Film wyreżyseruje Maciej Pieprzyca. Za oprawę muzyczną odpowiada Leszek Możdżer. Prezentujemy zdjęcia z planu filmu!

"Na Wspólnej": Czułe pojednanie

Dodano: 02.11.2018 10:27 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Wkrótce Alicja (Jowita Budnik) zwierzy się Honoracie (Aleksandra Konieczna), że czuje się silną kobietą i nie potrafi udawać przed Antonim (Ostap Stupka) delikatnego kwiatuszka, przez co dochodzi między nimi do konfliktów. - Przecież nie wszystkie prawdziwe damy muszą bać się myszy – usłyszy od przyjaciółki. – Wystarczy, że sprawisz, by twój ukochany poczuł się prawdziwym facetem!

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Czas pojednania

Dodano: 18.10.2018 13:09 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Alicja (Jowita Budnik) wyzna Honoracie (Aleksandra Konieczna), że choć spięła się z Antonim (Ostap Stupka), wcale nie ma mu za złe, że bronił ją przed pracownikami.

Źródło: https:

Dawid Ogrodnik jako słynny muzyk. Zdjęcia z filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza

Dodano: 12.10.2018 12:54 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Dawid Ogrodnik przeszedł metamorfozę do nowego filmu biograficznego, do którego zdjęcia rozpoczęły się pod Krakowem. Ikar. Legenda Mietka Kosza zadebiutuje w 2019 roku.Ikar. Legenda Mietka Kosza to film oparty na biografii tragicznie zmarłego w wieku 29 lat pianisty Mieczysława Kosza (w tej roli Dawid Ogrodnik). W obsadzie są także Justyna Wasilewska, Piotr Adamczyk, Jacek Koman i Jowita Budnik. Film wyreżyseruje Maciej Pieprzyca. Reżyser, Maciej Pieprzyca, na biografię Mietka Kosza trafił dzięki Piotrowi...

Kraków. IX Miniatury Teatralne. Co warto zobaczyć?

Dodano: 05.07.2018 9:11 | 8 odsłon | 0 komentarzy

W środę o godz. 19 w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (ul. Straszewskiego 22) zobaczymy Jowitę Budnik w "Supermence" w reż. Jerzego Gudejki.

Źródło: www.e-teatr.pl

"Na Wspólnej": Nikt się nie spodziewał takiej roli!

Dodano: 29.06.2018 10:08 | 13 odsłon | 0 komentarzy


​- Jeszcze nie grałam takiej postaci - cieszy się Jowita Budnik. W dzisiejszym odcinku po raz pierwszy zobaczymy ją w roli Alicji, kobiety niezależnej, ale marzącej o wielkiej miłości.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Tarnów. Monodram Jowity Budnik w CSM

Dodano: 10.05.2018 10:11 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Jak wygląda życie współczesnej Polki? Z jakimi problemami musi mierzyć się na co dzień? Jak radzi sobie, by nie zwariować? Dowiemy się od znanej aktorki Jowity Budnik, która wystąpi w Centrum Sztuki Mości-ce z monodramem "Supermenka" Spektakl pokazany zostanie 12 maja o godz. 20 na Antresoli CSM w ramach Małopolskich Wieczorów Teatralnych.

Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone