poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Janusz Rewiński  RSS
Kiler/Kilerów 2-óch

Dodano: 14.10.2018 8:10 | 21 odsłon | 0 komentarzy

''Kiler'' z 1997 i jego sequel z 1999 to niewątpliwie jedne z najpopularniejszych polskich komedii. Oba filmy wyreżyserował Juliusz Machulski najbardziej  znany z ''Seksmisji''. Według mnie obie części to jedne z najlepszych polskich komedii. Największym plusem jest obsada,ponieważ grają prawie sami świetni aktorzy w tym:Cezary Pazura,Janusz Rewiński,Jan Englert,Jerzy Stuhr. Kilery to jedne z nielicznych filmów gdzie prawie każda postać bawi i nie irytuje. Plus mają świetny soundtrack Elektrycznych gitar. Najlepszy jest jednak Siara którego teksty weszły do obiegu. Od lat są plotki o powstaniu trzeciej części. Cezary Pazura chce połączyć Kilera z Seksmisją. Jak dla mnie to dobry pomysł. Obie części mam też na półce na dvd. O wydaniach ciężko jednak założyć temat bo wydał to Best Film który często robi dużo wydań, a że wszystkie mają tą samą okładkę to można się pogubić. A wy co sądzicie o tych filmach?

Źródło: forum.filmozercy.com

„Siara w kuluarach” - Janusz Rewiński po 7 latach znowu oprowadzi widzów TVP po Sejmie

Dodano: 10.01.2017 21:30 | 37 odsłon | 0 komentarzy

Telewizyjna Dwójka prowadzi rozmowy z Januszem Rewińskim, który wiosną w satyryczny sposób miałby przybliżyć widzom TVP2 pracę posłów w Sejmie - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Siara w kuluarach". Janusz Rewiński ponownie oprowadzi widzów po Sejmie

Dodano: 10.01.2017 8:17 | 36 odsłon | 0 komentarzy

Program Janusza Rewińskiego ma wrócić do TVP po 7 latach przerwy. Satyryk ponownie oprowadzi widzów po Sejmie i przybliży pracę posłów.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Warszawa. Złote Medale Gloria Artis dla Krauzego, Rewińskiego i Trznadla

Dodano: 21.12.2016 9:10 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Reżyser i scenarzysta Antoni Krauze, aktor i satyryk Janusz Rewiński oraz poeta i krytyk literacki Jacek Trznadel otrzymali we wtorek w Warszawie Złote Medale "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Medale Gloria Artis otrzymali też inni zasłużeni ludzie kultury.

Źródło: www.e-teatr.pl

reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone