sobota, 25 maja 2019 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Grzegorz Hyży  RSS
Grzegorz Hyży o hejcie: "Trzeba się obudzić, przestać być obojętnym"

Dodano: 04.03.2019 11:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W nieco ponad miesiąc, za namową Dody, polscy artyści zjednoczyli się, aby wspólnie przeciwstawić się zalewającej Internet mowie nienawiści. Wśród muzyków, którzy bardzo szybko zadeklarowali swoje wsparcie dla inicjatywy, był między innymi Grzegorz Hyży, którego małżonka objęła pieczę nad marketingiem wydarzenia. W ostatnim wywiadzie muzyk wyznał, że czuje potrzebę wysłania jasnego komunikatu, że nie możemy dalej być obojętni wobec nienawistnych wpisów w sieci czy publicznych wypowiedzi.

Źródło: https:

Doda przekonuje: "Podzielone społeczeństwo to słabe społeczeństwo"

Dodano: 29.01.2019 15:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy

 Doda z pomocą innych gwiazd organizuje koncert Artyści przeciw nienawiści, będący odpowiedzią na dramatyczne wydarzenia w Gdańsku. Na zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu pozytywnie odpowiedziało ponad stu artystów, w tym Katarzyna Nosowska, Margaret, Grzegorz Hyży oraz Justyna Steczkowska. Koordynatorem całego przedsięwzięcia została Agnieszka Hyży, która zapowiedziała, że koncert zaplanowano na drugą połowę lutego. Rabczewska zapewnia, że inicjatywna nie spotyka się z hejtem. Przekonuje, że Polacy są fantastycznym narodem, jednak pewne rzeczy zabrnęły w złym kierunku. Doda przyznała, że koncert ma zjednoczyć podzielone społeczeństwo.

Źródło: https:

Hyży o koncercie ponad podziałami: "Chcemy dać przykład, że można razem"

Dodano: 24.01.2019 15:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Tuż po tragicznych wydarzeniach podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Doda wyszła z inicjatywą rozpoczęcia walki z mową nienawiści oraz hejtem, który zalewa show biznes. Rabczewska postanowiła z pomocą innych artystów przygotować specjalny koncert, który w jej marzeniach powinny transmitować trzy największe stacje. Piosenkarka długo nie czekała na odzew muzyków, którzy masowo wsparli jej ideę. Skomponowaniem piosenki przewodniej koncertu zajął się Grzegorz Hyży, a jego żona, Agnieszka, została rzecznikiem całego przedsięwzięcia. Prezenterka zapewnia, że dziennikarze największych stacji robią, co mogą, by tylko wziąć udział w koncercie, który prawdopodobnie ma odbyć się w drugiej połowie lutego. Hyży dodała, że również gwiazdy konkurencyjnych stacji chcą udowodnić, że można współpracować. 

Źródło: https:

Hyży zapowiada datę koncertu artystów przeciw nienawiści: "Druga połowa lutego"

Dodano: 24.01.2019 14:53 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Agnieszce Hyży powierzono rolę rzecznika koncertu, który zainicjowała Dorota Rabczewska. Wydarzenie ma być sprzeciwem artystów wobec szerzącej się fali hejtu, która dotyka nie tylko środowiska muzycznego. Impulsem do działania były tragiczna śmierć Pawła Adamowicza, który został zamordowany podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezenterka zapewnia, że dopinane są ostatnie kwestie organizacyjne, a sam koncert planowany jest na drugą połowę lutego. Agnieszka dodała, że powstaje także piosenka promująca całe wydarzenie. W jej tworzenie zaangażowali się Grzegorz Hyży oraz Agnieszka Nosowska. 

Źródło: https:

Agnieszka Hyży kusi w bikini na wakacjach i odpowiada na zaczepki męża! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 11.01.2019 16:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Agnieszka Hyży pochwaliła się niedawno zdjęciem w bikini, które podbiło serca jej obserwatorów. Fotkę skomentował nawet jej mąż - Grzegorz Hyży, który zażartował z ukochanej. Wygląda na to, że para wciąż przebywa na wakacjach, bo Agnieszka Hyży wrzuca do sieci kolejne ponętne zdjęcia. Dziennikarka Polsatu odpowiedziała też na ostatnie zaczepki męża.

Źródło: https:

Grzegorz Hyży rozdaje autografy dzieciom i odjeżdża porsche

Dodano: 08.12.2018 11:55 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Choć Grzegorzowi Hyżemu sławę niewątpliwie przyniósł udział w programie X Factor w 2013 roku, gdzie śpiewał ze swoją ówczesną żoną i matką swoich dzieci, to dopiero rozwód z Mają i małżeństwo z Agnieszką Popielewicz zrobiły z niego prawdziwego celebrytę. Dzięki temu piosenkarz ma obecnie możliwość występowania w programach śniadaniowych, brylowania na ściankach i jak się okazało - jeżdżenia drogimi samochodami.Jakiś czas temu paparazzi przyłapali Grześka opuszczającego studio TVP. Zadowolony celebryta rozdał autografy małoletnim fanom, po czym udał się do swojego porsche i odjechał. Spodziewalibyście się po nim takiego auta?

Źródło: https:

Ania Deko ujawnia co było najtrudniejsze w programie i jakim trenerem jest Grzegorz Hyży! Jakie muzyczne plany na przyszłość ma wokalistka? [WIDEO+WYWIAD]

Dodano: 07.12.2018 17:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ania Deko jest jedną z finalistek 9. edycji programu "The Voice of Poland". Głosami widzów młoda wokalistka może cieszyć się z faktu, iż jest trzecim najlepszym głosem tej edycji programu! Który występ na scenie był dla niej najtrudniejszy? Jakie ma muzyczne plany na przyszłość? O to wszystko zapytaliśmy Anię Deko!

Źródło: https:

Grzegorz Hyży o Ani Deko: To talent na miarę kariery zachodniej [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 22.11.2018 9:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Hyży zdecydował, że Ania Deko powinna wystąpić w półfinale "The Voice of Poland". Trener twierdzi, że jego podopieczna ma talent na miarę kariery zachodniej. Czy wspólnie podbiją zagraniczne rynki?

Źródło: https:

Grzegorz Hyży w piosence promującej nową komedię romantyczną! Będzie hit? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 07.11.2018 13:58 | 4 odsłon | 0 komentarzy

25 grudnia do polskich kin trafi nowa komedia romantyczna zatytułowana "Pech to nie grzech" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Piosenkę promującą film stworzył Grzegorz Hyży (słowa i muzyka) w duecie z Konradem Bilińskim (muzyka). Dzisiaj kompozycja "Pech to nie grzech" doczekała się teledysku, który wam prezentujemy.

Źródło: https:

Grzegorz Hyży zawiedziony swoimi podopiecznymi! Kto podpadł Trenerowi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 19.10.2018 9:42 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Bitwy w programie "The Voice of Poland" to jeden z najtrudniejszych etapów, w którym bardzo łatwo popełnić błąd. Przekonają się o tym podopieczni Grzegorza Hyżego. Komu powinie się noga podczas występu? Kto podpadnie Trenerowi?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone