poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Ewa Gawryluk  RSS
Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma nietypowe i "krwawe" hobby. "Nie mam pojęcia, skąd jej się to wzięło"

Dodano: 18.06.2019 16:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka - Maria - bardziej znana jest na Instagramie pod pseudonimem Bloody Mary. Tam pokazuje efekty swojego nietypowego hobby. To przerażające makijaże, które śmiało mogłyby zostać użyte w horrorze.

Źródło: www.plotek.pl

Ewa Gawryluk pokazała córkę! Nastolatka ma nietypowe hobby - robi przerażające rzeczy! [ZDJĘCIA]

Dodano: 07.04.2019 10:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Gawryluk gwiazda m.in serialu "Na Wspólnej" i "Pierwsza miłość" ma nastoletnią córkę. Aktorka pochwaliła się ostatnio wspólną fotografią z Marysią. Czym zajmuje się dziecko gwiazdy? Nastolatka ma nietypowe hobby - robi przerażające rzeczy!

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Ewa przyjmie oświadczyny Arka!

Dodano: 18.04.2018 11:40 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Ostrowski (Marek Kalita) wyciągnie właściwe wnioski z niezręcznych oświadczyn i ponownie poprosi Ewę (Ewa Gawryluk) o rękę. Tym razem usłyszy "tak".

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Pierwsza miłość": Zawsze jest dobry czas, żeby się zakochać!

Dodano: 13.04.2018 11:31 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Ewa Gawryluk, czyli Ewa z „Pierwszej miłości”, opowiada, czym różni się uczucie łączące młodych ludzi od tego, jak przeżywają to dojrzalsi zakochani. Wyjaśnia także, dlaczego lepiej wręczyć klucze do mieszkania niż pierścionek zaręczynowy.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Na Wspólnej": Wizyta starszej pani

Dodano: 30.03.2018 10:28 | 22 odsłon | 0 komentarzy


Ostrowski (Marek Kalita) bardzo zestresuje się wizytą mamy Ewy (Ewa Gawryluk).

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Podatek od miłości - 2018-01-26

Dodano: 12.01.2018 0:10 | 49 odsłon | 0 komentarzy


„Podatek od miłości” to nowa produkcja kinowa TVN. W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. „Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym.
Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?
Debiutujący w pełnometrażowym filmie fabularnym Bartłomiej Ignaciuk to reżyser, przed którym gatunek komedii nie ma tajemnic. Dał temu wyraz, realizując m.in. kultowy już serial „Usta usta”. Przy filmie „Podatek od miłości” wspierali go doświadczeni i wielokrotnie nagradzani twórcy. Za scenografię w komedii odpowiada Joanna Macha („Córki dancingu”, „Jack Strong”, „Wenecja”, „Pakt”). Zdjęcia zrealizował Jan Holoubek („Król życia”, „Supermarket”, „Po prostu przyjaźń”). Film zmontował Jarosław Barzan („Bogowie”, „Listy do M”, „Disco Polo”, „Planeta Singli”). Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki i Anna Waśniewska-Gill, a projekt zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN. Zdjęcia do filmu były realizowane w Warszawie i Kołobrzegu. Za dystrybucję w Polsce odpowiada firma Kino Świat.

"Na Wspólnej": Moralny dylemat Ostrowskiego

Dodano: 19.06.2017 12:53 | 56 odsłon | 0 komentarzy


Wkrótce doktor Ostrowski (Marek Kalita) będzie miał twardy orzech do zgryzienia. Wytłumaczy Ewie (Ewa Gawryluk), że jeśli w dokumentacji wpisze, że Oliwia (Anna Żytka) jest w stanie krytycznym, da jej pierwszeństwo do przeszczepu, ale zaświadczy nieprawdę, a co gorsza – narazi życie najciężej chorych pacjentów.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Na Wspólnej": Była żona Ostrowskiego wkracza do gry!

Dodano: 15.05.2017 11:10 | 53 odsłon | 0 komentarzy


Ledwo Ewa (Ewa Gawryluk) ponownie przyjmie Arka (Marek Kalita) pod swój dach i znów zostaną parą, w jego życiu pojawi się była żona (Maja Barełkowska-Cyrwus) z córką (Anna Żytka)...

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Na Wspólnej": Ostrowski przyzna się do uzależnienia!

Dodano: 31.03.2017 14:44 | 65 odsłon | 0 komentarzy


Dzięki Ewie (Ewa Gawryluk) Ostrowski (Marek Kalita) uzmysłowi sobie swój problem. - Tak, jestem uzależniony od leków - usłyszy z ust Arka Nowakowa. - Ale przysięgam, że je odstawię!

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone