poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Ewa Chodakowska  RSS
Paulina Krupińska reklamuje produkty Ewy Chodakowskiej. Internauci ją wyśmiali. "Kiedy nie cierpisz koleżanki, ale zgrywasz dobrą minę do złej gry"

Dodano: 02.06.2019 17:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Paulina Krupińska od marca reklamuje markę Rossmann. Zastąpiła gwiazdy serialu "Przyjaciółki", z którymi firma zakończyła współpracę.

Źródło: www.plotek.pl

Ewa Chodakowska zachwyca w krótkich włosach. Zmiana jest radykalna!

Dodano: 24.04.2019 21:29 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Chodakowska - jurorka "Dance, Dance, Dance" ścięła jakiś czas temu włosy. Trenerka wszystkich Polek, która nosiła do tej pory długie, piękne włosy, zdecydowała się odświeżyć swój wygląd i trzeba przyznać, że zmiana jest spektakularna! Potwierdza, to każde kolejne zdjęcie, które Ewa Chodakowska wrzuca do sieci. Nowa fryzura trenerki robi istną furorę w mediach społecznościowych.

Źródło: https:

Ewa Chodakowska o ocenach Idy Nowakowskiej: Ida ma prawo wymagać!

Dodano: 19.04.2019 12:24 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Wystarczyło zaledwie siedem tygodni emisji programu „Dance, Dance, Dance”, aby Ida Nowakowska została uznana za jedną z najbardziej surowych jurorek w polskiej telewizji. W finałowym odcinku, oceny jurorki, często uznawane za kontrowersyjne, postanowiła skomentować Ewa Chodakowska.

Źródło: https:

"Dance, dance, dance". Czas na półfinał. Ewa Chodakowska rozpłakała się na wizji i wybiegła ze studia [WIDEO]

Dodano: 11.04.2019 19:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Już w najbliższą sobotę półfinał programu "Dance, dance, dance". Jedno jest pewne - emocji nie zabraknie.

Źródło: www.plotek.pl

Ewa Chodakowska płacze na planie "Dance, Dance, Dance"

Dodano: 11.04.2019 12:42 | 18 odsłon | 0 komentarzy

W trakcie nagrań półfinałowego odcinka, Ewa Chodakowska nie była w stanie powstrzymać łez... Trenerka fitness i motywatorka, żeby uspokoić skołatane nerwy, musiała wyjść ze studia.

Źródło: https:

Zapłakana Ewa Chodakowska wyszła ze studia w czasie półfinału! Dlaczego?

Dodano: 11.04.2019 9:15 | 7 odsłon | 0 komentarzy

"Czy mogę wyjść na moment…" - zapytała zapłakana Ewa Chodakowska, po czym opuściła studio tanecznego show TVP2. Co takiego wydarzy się w półfinale "Dance, Dance, Dance"? Zobacz!

Źródło: https:

Rozżalona Ewa Chodakowska narzeka na urlop w Tajlandii. Rozłożyła ją choroba. "Obiecuję wyciągnąć wnioski"

Dodano: 07.04.2019 12:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Chodakowska wypoczywa obecnie w Tajlandii. Niestety, w wakacjach przeszkodziła jej... grypa.

Źródło: www.plotek.pl

Chodakowska myślała, że udział w "Dance, dance, dance" będzie zabawą. Okazało się inaczej. Teraz wyznaje, czy żałuje udziału w show

Dodano: 04.04.2019 16:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Chodakowska zamieściła w sieci obszerny wpis, w którym odniosła się do swojego udziału w programie "Dance, dance, dance". Wyznała, że nie spodziewała się, że show tak bardzo wpłynie na jej życie.

Źródło: www.plotek.pl

Qczaj dogryza Ewie Chodakowskiej: "Na razie batoników nie będzie"

Dodano: 01.04.2019 15:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Telewizyjne występy sympatycznego trenera z góralskim akcentem błyskawicznie wypchnęły go na liderską pozycję w internetowym światku napiętych muskułów. Qczaj rozkręca się jeszcze bardziej dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami, gdzie zyskuje coraz większą sympatię widzów. Daniel Kuczaj skupia się przede wszystkim na byciu autentycznym i zapewnia, że w najbliższym czasie nie ma zamiaru wypuszczać na rynek produktów sygnowanych własnym nazwiskiem. Trener w przeciwieństwie do Ewy Chodakowskiej nie ma zamiaru zasypywać rynku zdrowymi batonikami czy innymi produktami. Qczaj dodał, że każdy stara się wykorzystać swoją popularność, żartując, że gdy tylko wymyśli "super środek na przeczyszczenie", na pewno wypuści go na rynek. Ewa się obrazi?

Źródło: https:

Rywalizacja Chodakowskiej i Lewandowskiej: "Wiemy, że chodzi przede wszystkim o pieniądze"

Dodano: 30.03.2019 8:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jeżeli chodzi o polski świat fitnessu, to od kilku lat możemy zauważyć dwa fronty: Ani Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej. Trenerki od jakiegoś czasu zawzięcie walczą o tytuł naczelnej guru fitnessu, wykorzystując do tego wszelkie możliwe środki. Obie panie starają się spieniężyć niemal każdy aspekt swojej działalności, wypuszczając na rynek kolejne zdrowe produkty czy akcesoria do ćwiczeń i biorąc udział w programach telewizyjnych.Gdy w zeszłym tygodniu żona Roberta ogłosiła, że dostała własny cykl w śniadaniówce, nie trzeba było długo czekać na reakcję Ewy. Kilka dni później Chodakowska poinformowała o własnej linii naturalnych kosmetyków. Jak myślicie, co jeszcze wymyślą? Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone