poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Ewa Błaszczyk  RSS
Scena monodramu w TVP Kultura! Co będzie można obejrzeć?

Dodano: 05.03.2019 2:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Od 5 marca w TVP Kultura rusza premierowy cykl monodramów w wykonaniu znakomitych polskich aktorów. W pierwszym odcinku widzowie zobaczą oparty na tekstach słynnej włoskiej dziennikarki monodram Ewy Błaszczyk „Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam”.

Źródło: https:

Nowe pasmo monodramów w TVP Kultura: Błaszczyk, Klynstra i Seweryn

Dodano: 04.03.2019 20:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od wtorku 5 marca br. co miesiąc stacja TVP Kultura będzie emitować monodramy w wykonaniu polskich aktorów. Jako pierwszy widzowie zobaczą monodram Ewy Błaszczyk „Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam”.

Źródło: https:

TVP Kultura. Scena Monodramu raz w miesiącu

Dodano: 02.03.2019 9:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

5 marca w TVP Kultura rusza premierowy cykl monodramów w wykonaniu znakomitych polskich aktorów. W pierwszym odcinku widzowie zobaczą oparty na tekstach słynnej włoskiej dziennikarki monodram Ewy Błaszczyk "Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam".

Źródło: www.e-teatr.pl

Błaszczyk rozpoczyna budową "Budzika" dla dorosłych: "W maju ruszy budowa"

Dodano: 15.02.2019 10:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Ewy Błaszczyk wygrała ogłoszony przez Fundusz Sprawiedliwości konkurs na utworzenie ośrodka rehabilitacji dla ofiar ciężkich wypadków. Na przestrzeni kilku lat aktorka otrzyma na ten cel ponad 37 milionów złotych. To pozwoli wybudować i w pełni wyposażyć nowoczesną placówkę w Warszawie, która zajmie się opieką nad osobami, które ukończyły 18 lat. Prezes Fundacji "Akogo?" zapewnia, że dorosłych z ciężkimi urazami mózgu jest bowiem o wiele więcej niż dzieci z podobnymi schorzeniami. Do wybudzania ze śpiączki posłużą urządzenia do krioterapii, hydroterapii, laseroterapii oraz terapii manualnych, a także specjalne łóżka. Prace mają ruszyć już na początku maja, a pierwsi pacjenci zostaną przyjęci już w 2022 roku. 

Źródło: https:

Ewa Błaszczyk o hejcie i wyciąganiu wniosków. "Nie uczymy się na błędach, ale trzeba robić swoje"

Dodano: 16.01.2019 16:52 | 4 odsłon | 0 komentarzy

- Historia pokazała, że nie wyciągamy żadnych wniosków z niczego. Myślę, że tu będzie podobnie. Natomiast uważam, że robienie swojego, trwanie w konsekwentnym działaniu pozostawia po sobie realny wymiar i fakty – mówiła Ewa Błaszczyk, która nie spodziewa się cudownej przemiany w ludziach po niedzielnej tragedii. Na koniec zaapelowała do Jurka Owsiaka, by ochłonął, odpoczął i wrócił, bo jest potrzebny.

Źródło: https:

Ewa Błaszczyk o rezygnacji Owsiaka. "Skończyło się jego prywatne życie, ma misję"

Dodano: 16.01.2019 16:01 | 10 odsłon | 0 komentarzy

- Byłam w studiu u Jurka Owsiaka na Placu Defilad. Przyszedł z tą wiadomością, wygłosił płomienne, bardzo emocjonalne zdania. Kompletnie w inną stronę niż następnego dnia. Wtedy uważał, że należy się nie poddawać – mówiła Ewa Błaszczyk, która nie ukrywa, że z goryczą odebrała jego rezygnację. – Jest osobą publiczną, skończyło się jego prywatne życie i ma misję.

Źródło: https:

“1983″ - Zobaczcie zwiastun polskiej Nowości w Netflixie

Dodano: 03.10.2018 16:21 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Zacieram ręce Premiera 30 listopada na platformie Netflix. W obsadzie: Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Ewa Błaszczyk, Wojciech Kalarus, Edyta Olszówka, Michalina Olszańska, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz, Mirosław Zbrojewicz, Agnieszka Żulewska Krzysztof Wach, Patrycja Volny i Mateusz Kościukiewicz.

Warszawa. Zmarła Lucyna Kobierzycka, agentka gwiazd polskich scen

Dodano: 29.09.2018 10:11 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Zmarła Lucyna Kobierzycka, agentka takich polskich aktorów jak Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Ewa Błaszczyk - podaje Agencja Aktorska L Gwiazdy, którą Kobierzycka prowadziła.

Źródło: www.e-teatr.pl

Błaszczyk apeluje: "Zachowajmy harmonię i równowagę. Nie powinno być dyskryminacji"

Dodano: 03.06.2018 12:51 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W tym roku obchodzimy stulecie przyznania praw wyborczych kobietom w Polsce. 100 lat temu nasz kraj w kwestii równouprawnienia wyprzedził Francję czy nawet Stany Zjednoczone. Ewa Błaszczyk w rozmowie dla serwisu PrzeAmbitni zaapelowała o równouprawnienie nie tylko dla kobiet. Aktorka przyznała, że nie czuję się feministką i boi się skrajnych opinii, które głoszą niektóre jej koleżanki.

Źródło: https:

Ewa Błaszczyk u Ibisza: długo byłam niedojrzałą osobą

Dodano: 25.03.2018 15:58 | 10 odsłon | 0 komentarzy

To kobieta po przejściach, mocno doświadczona przez los, a mimo to zaraża ludzi swoim uśmiechem i chęcią do pomagania innym. Ewa Błaszczyk opowiedziała Krzysztofowi Ibiszowi o swoim dotychczasowym życiu.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone