środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem Arkadiusz Jakubik  RSS
Canal+ kręci serial „Król”. Grają Arkadiusz Jakubik, Magdalena Boczarska, Andrzej Seweryn i Borys Szyc

Dodano: 08.04.2019 21:12 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Wystartowały zdjęcia do nowego serialu Canal+ „Król” na podstawie książki Szczepana Twardocha. W główną rolę wciela się Michał Żurawski, natomiast w rolach drugoplanowych obsadzono m.in. Arkadiusza Jakubika, Magdalenę Boczarską, Andrzeja Seweryna i Borysa Szyca.

Źródło: https:

Canal+ kręci kolejny polski serial - "Król". Na ekranie Żurawski, Szyc, Boczarska, Jakubik

Dodano: 05.04.2019 17:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Canal+ "Król" na podstawie bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha. Za reżyserię odpowiada Jan P. Matuszyński. Główną rolę żydowskiego boksera Jakuba Szapiry zagra Michał Żurawski. Widzowie na ekranie zobaczą też m.in. Magdaleną Boczarską, Borysa Szyca i Arkadiusza Jakubika.

Źródło: feedproxy.google.com

Szyc, Boczarska i Jakubik dołączyli do obsady nowego serialu CANAL+!

Dodano: 05.04.2019 13:47 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ruszyły zdjęcia do serialowej superprodukcji CANAL+ „Król” na podstawie bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha. Za reżyserię odpowiada Jan P. Matuszyński. Główną rolę żydowskiego boksera Jakuba Szapiry zagra Michał Żurawski. Widzowie na ekranie zobaczą też m.in. Magdaleną Boczarską, Borysa Szyca i Arkadiusza Jakubika.

Źródło: https:

Król – Arkadiusz Jakubik i Borys Szyc powiększają obsadę serialu Canal+

Dodano: 04.04.2019 11:53 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Kolejne nazwiska zostały odsłonięte na oficjalnym profilu stacji Canal+ na Facebooku. Wiemy zatem, kto jeszcze wystąpi w serialu Król na podstawie powieści Szczepana Twardocha.

Źródło: https:

Król – Arkadiusz Jakubik i Borys Szyc powiększają obsadę serialu Canal+

Dodano: 04.04.2019 11:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kolejne nazwiska zostały odsłonięte na oficjalnym profilu stacji Canal+ na Facebooku. Wiemy zatem, kto jeszcze wystąpi w serialu Król na podstawie powieści Szczepana Twardocha. Wczoraj ogłoszono, że główną rolę w serialu zagra Michał Żurawski i wcieli się w postać Jakuba Szapiro. Podano także, że rolę Mosze Bernsztajna odegra Kacper Olszewski. Dziś ujawniono kolejne nazwiska superprodukcji Canal+. W Kuma Kaplicę wcieli się Arkadiusz Jakubik, Janusza Radziwiłka zagra Borys Szyc, zaś w Ryfkę Kij wcieli się...

Źródło: https:

Król – Arkadiusz Jakubik i Borys Szyc powiększają obsadę serialu Canal+

Dodano: 04.04.2019 11:53 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kolejne nazwiska zostały odsłonięte na oficjalnym profilu stacji Canal+ na Facebooku. Wiemy zatem, kto jeszcze wystąpi w serialu Król na podstawie powieści Szczepana Twardocha.Wczoraj ogłoszono, że główną rolę w serialu zagra Michał Żurawski i wcieli się w postać Jakuba Szapiro. Podano także, że rolę Mosze Bernsztajna odegra Kacper Olszewski. Dziś ujawniono kolejne nazwiska superprodukcji Canal+. W Kuma Kaplicę wcieli się Arkadiusz Jakubik, Janusza Radziwiłka zagra Borys Szyc, zaś w Ryfkę Kij wcieli się...

Źródło: https:

Olsztyn. Powstaje film "Jak najdalej stąd" Piotra Domalewskiego

Dodano: 23.02.2019 10:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W Olsztynie rozpoczęły się zdjęcia do filmu Piotra Domalewskiego "Jak najdalej stąd". To historia 17-letniej Oli, która wyrusza do Irlandii, by spotkać się z dawno niewidzianym ojcem. Główną rolę gra Zofia Stafiej , a towarzyszyć jej będą Kinga Preis i Arkadiusz Jakubik.

Źródło: www.e-teatr.pl

Arkadiusz Jakubik: film "Kler" jest potrzebny Kościołowi

Dodano: 01.10.2018 20:44 | 20 odsłon | 0 komentarzy

W sieci pojawił się kolejny materiał promujący film "Kler". O produkcji opowiada Arkadiusz Jakubik, który gra księdza Kukułę.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone