środa, 19 czerwca 2019 r.  Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Wiadomości z tagiem Andrzej Grabowski  RSS
Andrzej Grabowski zagra Jarosława Kaczyńskiego w nowym filmie Patryka Vegi! Kto jeszcze w obsadzie?

Dodano: 17.06.2019 17:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega powraca z nowym filmem i zapowiada się, że będzie to mocne uderzenie! Vega zapowiedział, że już we wrześniu do kin trafi kontrowersyjny film "Polityka", który odsłoni kulisy polskiej polityki! Sprawdźcie, kto znalazł się w obsadzie!

Źródło: https:

Wiemy, kto zagra Jarosława Kaczyńskiego w filmie Patryka Vegi. Jest pierwsze zdjęcie z planu. Podobieństwo uderzające

Dodano: 17.06.2019 12:43 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega pracuje obecnie nad nowym filmem. "Polityka" ma być bezpośrednim nawiązaniem do dzisiejszych rządów. W produkcji nie zabraknie więc Jarosława Kaczyńskiego, w którego postać wcieli się Andrzej Grabowski.

Źródło: www.plotek.pl

Polityka - Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński? Nowe zdjęcie z filmu Vegi

Dodano: 17.06.2019 10:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega od kilku dni intensywnie zajmuje się promowaniem swojego nowego filmu pod tytułem "Polityka", który skupi się na polskiej scenie politycznej. Dzisiaj reżyser opublikował...

Źródło: filmozercy.com

Polityka - Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński. Zobacz aktora w charakteryzacji

Dodano: 17.06.2019 8:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polityka to nowy film w reżyserii Patryka Vegi, który poruszy kwestię polskiej polityki. Opublikował on w sieci wideo, w którym możemy zobaczyć postać Jarosława Kaczyńskiego. to film w reżyserii , który wzbudza wielkie emocje od chwili jego ogłoszenia w czerwcu 2019 roku. Według zapowiedzi reżyser chce on pokazać prawdę o polskich politykach oraz ich oblicze po wyłączeniu kamer telewizyjnych. Projekt skomentował sam Jarosław Kaczyński podczas XIV Zjazdu Klubów Gazety Polskiej...

Źródło: https:

"Czapa, czyli śmierć na raty". Cezary Pazura, Andrzej Grabowski i Piotr Fronczewski w Teatrze Telewizji. Oceniamy!

Dodano: 06.05.2019 19:46 | 3 odsłon | 0 komentarzy

"Czapa, czyli śmierć na raty" to sztuka autorstwa Janusza Krasińskiego, która onegdaj była bardzo często wystawiana na teatralnych deskach. Teraz, za sprawą spektaklu Teatru Telewizji, doczekała się nowej interpretacji autorstwa Zbigniewa Lesienia. Oceniamy widowisko Teatru TV pt. "Czapa, czyli śmierć na raty".

Andrzej Grabowski u Wojewódzkiego opowiedział o operacji żołądka. Dalej było o... Pawle Domagale."Nie lubiłeś go na początku"

Dodano: 23.04.2019 23:09 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Andrzej Grabowski odwiedził studio samozwańczego króla TVN. Aktor był w wyśmienitym humorze, ale potrafił też odpowiedzieć na zaczepki prowadzącego.

Źródło: www.plotek.pl

"Świat według Kiepskich": Tajemnica metamorfozy Andrzeja Grabowskiego

Dodano: 28.03.2019 11:21 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Andrzej Grabowski, czyli Ferdek Kiepski ze "Świata według Kiepskich", przez wiele lat zmagał się z... otyłością. Mówił w wywiadach, że bardzo chce schudnąć, ale ma z tym problem. W końcu udało się! W ciągu roku aktor zrzucił aż 42 kilogramy! Jak tego dokonał?

Barański czule do Żyły: "Mój kochany zuch"

Dodano: 17.03.2019 14:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Justyna Żyła mimo odbycia wielu prób z Tomaszem Barańskim, w TzG okazała się marną tancerką i została bezlitośnie potraktowana przez jury, a w szczególności przez Iwonę Pavlović. Choć za nami już trzeci odcinek show, "postępów" celebrytki nie dostrzegł nawet Andrzej Grabowski, który wolał nie komentować pląsów na parkiecie. Żyła wytańczyła osiem punktów i ku zaskoczeniu... została w programie.Po kolejnym nieudanym występie w obronie Justyny stanął Tomasz Barański. Tancerz zapewnił, że jego partnerka świetnie radzi sobie podczas prób, jednak wejścia na żywo peszą ją i powodują słabsze występy. Ściskając Justynę, nazwał ją małym zuchem i zapowiedział, że nadal ćwiczą nad udoskonaleniem umiejętności 32-latki. 

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone