poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Amal Clooney  RSS
Meghan Markle i książę Harry zapraszają na obiadki małżeństwo Clooney'ów. George i Amal są częstymi gośćmi

Dodano: 12.06.2019 6:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Meghan Markle i książę Harry są w bardzo bliskich stosunkach z Georgem i Amal Clooney. Jak bliskich? Tak, że małżeństwo Clooney'ów zapraszane było na obiadki rodzinne do pałacu Buckingham i do posiadłości Frogmore.

Źródło: www.plotek.pl

Amal Clooney wyglądała obłędnie w mini na premierze serialu. Jeszcze lepiej zaprezentowała się na imprezie luksusowych zegarków

Dodano: 11.05.2019 6:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Amal Clooney nie bez powodu jest nazywana "ikoną mody". W ciągu tego tygodnia żona aktora aż dwa razy rzuciła wszystkich na kolana swoimi kreacjami.

Źródło: www.plotek.pl

Meghan Markle szykuje kolejny baby shower. Wśród gości m.in. Amal Clooney. Wiemy, czy tym razem księżna Kate dostała zaproszenie

Dodano: 22.03.2019 10:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Meghan Markle na chwilę przed porodem urządzi jeszcze jedno baby shower. Tym razem przyjęcie odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Do mediów wyciekło kilka szczegółów, w tym lista gości.

Źródło: www.plotek.pl

Amal Clooney na kolacji u księcia Karola wyglądała lepiej niż księżne! Jej suknia to 100% elegancji

Dodano: 14.03.2019 17:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Amal Clooney i George Clooney zostali zaproszeni na uroczystą kolację do księcia Karola. Podczas wizyty w pałacu olśniła wszystkich swoją białą suknią.

Źródło: www.plotek.pl

Mocny apel ciężarnej Clooney w ONZ: "Masowe groby leżą w Iraku niezabezpieczone"

Dodano: 12.03.2017 9:17 | 47 odsłon | 0 komentarzy

Amal Clooney na forum ONZ poruszyła temat Państwa Islamskiego. Prawniczka zaapelowała do władz Iraku o współpracę z Organizacją i przeprowadzenie śledztwa w sprawie zbrodni na całym świecie. Obrończyni praw człowieka we wzruszającym przemówieniu nakłaniała, by przywódcy zaczęli zapobiegać dalszemu rozlewowi krwi. Żona Clooneya występowała w imieniu ofiar - między innymi Jazydki Nadii Murad, która przez trzy miesiące była więziona przez dżihadystów.Masowe groby leżą w Iraku niezabezpieczone, ludzie stamtąd uciekają. Żaden terrorysta z Państwa Islamskiego nie został postawiony przed międzynarodowym sadem. Pytam wiec iracki rząd, ONZ, dlaczego? Jeszcze nie jest za późno, by odwrócić bieg wydarzeń.

Źródło: wp.tv

Amal Clooney z ciążowym brzuszkiem podczas gali Cezary 2017!

Dodano: 25.02.2017 9:54 | 55 odsłon | 0 komentarzy

24 lutego odbyła się 42. gala wręczenia Cezarów. Podczas ceremonii Honorowego Cezara za całokształt twórczości odebrał George Clooney. Aktorowi towarzyszyła żona, Amal spodziewająca się bliźniaków.Sami oceńcie jak prezentowała się na czerwonym dywanie.                            

Źródło: wp.tv

reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone