niedziela, 18 lutego 2018 r.  Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Wiadomości z tagiem Zbigniew Zamachowski  RSS
Pitbull. Ostatni pies – obejrzyj pełny zwiastun filmu!

Dodano: 22.01.2018 10:14 | 11 odsłon | 0 komentarzy


W końcu możemy zobaczyć, jak prezentuje się Pitbull. Ostatni pies w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W głównej roli powraca Marcin Dorociński. W obsadzie filmu Pitbull. Ostatni pies są Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Dorota "Doda" Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Agnieszka Kawiorska, Artur Szpilka i Katarzyna Nosowska. - 50 zwiastunów do obejrzenia w ten weekend - lista obowiązkowa -...

Podatek od miłości - 2018-01-26

Dodano: 12.01.2018 0:10 | 28 odsłon | 0 komentarzy


„Podatek od miłości” to nowa produkcja kinowa TVN. W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. „Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym.
Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?
Debiutujący w pełnometrażowym filmie fabularnym Bartłomiej Ignaciuk to reżyser, przed którym gatunek komedii nie ma tajemnic. Dał temu wyraz, realizując m.in. kultowy już serial „Usta usta”. Przy filmie „Podatek od miłości” wspierali go doświadczeni i wielokrotnie nagradzani twórcy. Za scenografię w komedii odpowiada Joanna Macha („Córki dancingu”, „Jack Strong”, „Wenecja”, „Pakt”). Zdjęcia zrealizował Jan Holoubek („Król życia”, „Supermarket”, „Po prostu przyjaźń”). Film zmontował Jarosław Barzan („Bogowie”, „Listy do M”, „Disco Polo”, „Planeta Singli”). Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki i Anna Waśniewska-Gill, a projekt zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN. Zdjęcia do filmu były realizowane w Warszawie i Kołobrzegu. Za dystrybucję w Polsce odpowiada firma Kino Świat.

Zamachowski chce płacić mniej na dzieci. Będzie walczyć o obniżenie alimentów

Dodano: 02.01.2018 12:27 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Zbigniew Zamachowski nie chce płacić na dzieci kwoty zasądzonej przez sąd.

Źródło: polki.pl

Pół Wieku Poezji Później – zwiastun polskiego fanowskiego filmu w świecie Wiedźmina

Dodano: 02.12.2017 18:52 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Fani w Polsce przygotowali film osadzony w świecie Wiedźmina. Pół Wieku Poezji Później ma zaplanowaną premierę na 2018 rok. Fabuła filmu Pół Wieku Poezji Później toczy wiele lat po wydarzeniach z książek, a głównym bohaterem jest wiedźmin Lambert. - Wiedźmin. Szpony i kły - recenzja książki - Mod przenosi prolog pierwszego Wiedźmina do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon W filmie wystąpią między innymi Mariusz Drężek, Magdalena Różańska i Zbigniew Zamachowski....

Źródło: https:

Monika Zamachowska: „Całe życie podporządkowaliśmy spłacaniu alimentów. ...

Dodano: 01.12.2017 9:07 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Zbigniew Zamachowski ma na utrzymaniu czwórkę dzieci i stałe alimenty, które rujnują jego budżet. Współczujecie?

Źródło: polki.pl

Warszawa. Zbigniew Zamachowski czyta dzieciom Leśmiana

Dodano: 29.11.2017 9:11 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Księgarnia Marzeń Fundacji Legalna Kultura ponownie rusza w podróż po Polsce. W poniedziałek, 4 grudnia o godz. 17.30 w Księgarni Baja Book w Otwocku Zbigniew Zamachowski przeczyta dzieciom, fragmenty "Klechd sezamowych" Bolesława Leśmiana.

Źródło: www.e-teatr.pl

Zamachowski: "Od wielu lat nie oglądam telewizji. Nie chcę narzekać jak stary pierdziel"

Dodano: 26.11.2017 9:11 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Zbigniew Zamachowski w przeciwieństwie do swojej obecnej żony Moniki, jest nieco bardziej powściągliwy w intymnych wyznaniach. Prezenterka regularnie udziela wywiadów, których pewnie później bardzo żałuje. Nie krępuje jej mówienie w telewizji śniadaniowej o nastoletnich problemach syna, czy intymnej relacji ze Zbyszkiem. Aktor w wywiadzie z portalem PrzeAmbitni wyznał, że od kilku lat nie ogląda telewizji. Szkoda, z pewnością poznałby nowe, nieznane oblicze Moniki.

Źródło: https:

Zamachowski o Dodzie: "Szczęśliwie nie muszę oceniać jej kroków aktorskich"

Dodano: 25.11.2017 12:07 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Zbigniew Zamachowski również załapał się na rolę w najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego, Pitbull. Być może kolejne zajęcie pozwoli uregulować w końcu aktorowi zaległości finansowe wobec byłej żony oraz czwórki dzieci. Obecnie Zamachowski woli skupiać się na kibicowaniu innym gwiazdom. Choć według scenariusza nie miał do odegrania żadnej sceny z Dodą, w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni dość powściągliwie ocenił jej aktorstwo.

Źródło: https:

Zamachowski, Szyc i Karolak w specjalnym odcinku "Milionerów" TVN

Dodano: 21.11.2017 14:07 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc, Tomasz Karolak oraz Mateusz Winek staną do walki o wielkie pieniądze w specjalnym wydaniu "Milionerów". Gwiazdy "Listów do M. 3" zagrają w szczytnym celu - swoją wygraną przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam".

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone