sobota, 21 lipca 2018 r.  Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
Wiadomości z tagiem Wołyń  RSS
Skarga do KRRiT na emisję „Wołynia” w TVP 1 na porę nadawania i brutalne sceny

Dodano: 11.07.2018 20:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Telewizyjna Jedynka w niedzielę, 8 lipca br. o godzinie 20.10. pokazała film Wojciecha Smarzowskiego „Wołyń”. W związku z emisją do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła jedna skarga. - Zarzuty dotyczyły pory nadawania i brutalnych scen - poinformowała Wirtualnemedia.pl Teresa Brykczyńska, rzeczniczka prasowa KRRiT.

Tagi: Wołyń
Źródło: https:

Premierę filmu "Wołyń" oglądało ponad 3 mln widzów TVP1

Dodano: 10.07.2018 11:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W miniony weekend telewizyjna Jedynka wyemitowała film "Wołyń". Była to premiera w telewizji ogólnodostępnej.

Tagi: Wołyń
Źródło: feedproxy.google.com

3,1 mln widzów filmu „Wołyń”, liderem TVP1

Dodano: 09.07.2018 21:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Największą widownię w zeszłym tygodniu zgromadziło studio pokazane w trakcie mundialowego meczu Kolumbia-Anglia, a drugie miejsce zajął mecz Rosji z Chorwacją. Szósty był film „Wołyń”, który śledziło 3,06 mln osób. Wśród stacji nadal liderem zarówno w 4+ jak i w 16-49 była TVP1 - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Wołyń, Mecz
Źródło: https:

Wołyń na TVP 1. Michalina Łabacz na planie filmu. To było mordercze wyzwanie, zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym (zdjęcia)

Dodano: 09.07.2018 14:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę na TVP 1 mogliśmy obejrzeć film Wołyń. Główną rolę żeńską zagrała w nim suwalczanka Michalina Łabacz. Jak przygotowywała się do roli w filmie? Jak wspomina pracę na planie? Przypominamy wywiad, który Michalina Łabacz udzieliła naszemu dziennikarzowi w październiku 2016 roku, w chwili premiery filmu Wołyń.

Tagi: Wołyń
Źródło: www.polskatimes.pl

TVP 1 emitowało Wołyń Wojciecha Smarzowskiego. Recenzja filmu Wołyń - i żywy stąd nikt nie wyjdzie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dodano: 09.07.2018 14:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

TVP emitowało w niedzielę film "Wołyń". Wojciech Smarzowski zekranizował jedną z najmroczniejszych kart polskiej historii. „Wołyń” nie oszczędza widzom najdrastyczniejszych szczegółów rzezi popełnionej przez ukraińskich sąsiadów na Polakach.

Źródło: www.polskatimes.pl

TVP Wołyń online: 09.07.2018. [VOD, YOUTUBE] Gdzie oglądać film za darmo w internecie? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dodano: 09.07.2018 14:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

TVP. "Wołyń" to film Wojciecha Samrzowskiego, który przedstawił jedną z najmroczniejszych kart polskiej historii. Główną rolę w filmie "Wołyń" zagrała suwalczanka Michalina Łabacz. W niedzielę film "Wołyń" emitowało TVP 1. Gdzie można obejrzeć "Wołyń" online za darmo w internecie? W niedzielę mogliśmy obejrzeć Wołyń w TVP 1.

Źródło: www.polskatimes.pl

Film „Wołyń” 8 lipca w TVP1. Jacek Kurski: doceniam gest koproducenta. Zgodził się skrócić okres okienka kinowego

Dodano: 07.07.2018 21:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Telewizyjna Jedynka w niedzielę, 8 lipca 2018 roku w prime-time pokaże film Wojciecha Smarzowskiego „Wołyń”. - Jest to piękne, przekonujące rozmachem i wbijające w fotel kino tożsamościowe. „Wołyń” pokażemy z okazji 75. rocznicy krwawej niedzieli - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP.

Tagi: Wołyń
Źródło: https:

Bytom. "Ballada o Wołyniu" w Operze Śląskiej

Dodano: 04.07.2018 9:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach, Opera Śląska oraz Polskie Radio Katowice zapraszają na spektakl Teatru Nie Teraz "Ballada o Wołyniu" - 5 lipca 2018 r., o godz. 18.00, w Sali Koncertowej im. Adama Didura w Operze Śląskiej w Bytomiu.

Źródło: www.e-teatr.pl

Powstaje wstrząsający film o Kresach. Producentem jest Gazeta Lubuska [ZDJĘCIA Z PLANU FILMOWEGO]

Dodano: 06.04.2018 15:30 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Właśnie powstaje nowy obraz, którego producentem jest „Gazeta Lubuska”. To fabularyzowany dokument poświęcony Kresom... Będzie w nim i o kresowej sielance, i o Rzezi Wołyńskiej i wreszcie o drodze przesiedleńców na zachód i pierwszych dniach na ziemiach zwanych odzyskanymi.

Tagi: Wołyń
Źródło: www.polskatimes.pl

Twarz - 2018-04-06

Dodano: 06.04.2018 13:11 | 25 odsłon | 0 komentarzy


Nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem (Wielką Nagrodą Jury) na 68. MFF w Berlinie, najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej, jednej z najciekawszych polskich reżyserek, laureatki wielu międzynarodowych nagród m.in.: Srebrnego Niedźwiedzia dla Najlepszego Reżysera na 65. MFF w Berlinie („Body/Ciało”), Teddy Award na 63. MFF w Berlinie („W Imię…”),Silver Leopard Award na 61. MFF w Locarno („33 sceny z życia”). Szumowska była trzykrotnie nominowana do Europejskich Nagród Filmowych oraz otrzymała Nagrodę publiczności za najlepszy film europejski („Body/Ciało”).Odtwórcą głównej roli w „Twarzy” jestMateusz Kościukiewicz („Wszystko co kocham”, „W imię”, „Matka Teresa od kotów”, „Amok”). W pozostałych rolach występują Agnieszka Podsiadlik nominowana w zeszłym roku do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za występ w filmie „Baby Bump” oraz Małgorzata Gorol, debiutująca na dużym ekranie, laureatka prestiżowych nagród teatralnych, między innymi Nagrody im. Leona Schillera.
Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.
Za zdjęcia i montaż odpowiadają kolejno stale współpracujący z Małgorzatą Szumowską – Michał Englert i Jacek Drosio. Scenografia to dzieło Marka Zawieruchy („Wołyń”, „W imię…”, „Róża), kostiumy Katarzyny Lewińskiej („Body/Ciało”, „Córki Dancingu”, „Disco Polo”) i Julii Jarży („Body/Ciało”, „W imię…”, „33 sceny z życia”), zaś charakteryzacja Waldemara Pokromskiego („Maria Skłodowska-Curie”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Katyń”). W filmie wykorzystane zostaną utwory zespołu Metallica.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone