środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati mają konflikt? Aktorki wyjaśniają i ostrzegają: Bójcie się!

Dodano: 15.01.2019 10:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati to gwiazdy nowego serialu Telewizji Polsat pt. "Zawsze warto". Czy aktorki prywatnie się przyjaźnią i utrzymują ze sobą bliskie relacje? Sprawdźcie, co zdradziły nam gwiazdy "Zawsze warto"!

Wieniawa: "Kobiety są bardzo silne, potrafimy znieść nawet więcej niż mężczyźni"

Dodano: 10.01.2019 10:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ostatnimi czasy bardzo popularne jest promowanie się na obrończynię praw kobiet. Weronika Rosati od kilku tygodni regularnie tłumaczy nagonkę na ojca swojej córki właśnie chęcią solidaryzowania się z innymi kobietami w podobnej do jej sytuacji. Okazuje się, że nie jest jedyna. W jednym z ostatnich wywiadów "przy okazji" promowania nowego serialu Julia Wieniawa również pokusiła się o kilka stwierdzeń. Celebrytka uważa, że kobiety powinny bardziej się wspierać i trzymać razem, co jest pokazane właśnie w produkcji Polsatu. Wyznała również, że kobiety w pewnych sytuacjach są silniejsze od mężczyzn:Kobiety są bardzo silne, potrafimy znieść nawet więcej niż mężczyźni - twierdzi 20-latka. Zgadzacie się z nią? Zachęciła Was do obejrzenia nowego serialu?

Źródło: https:

"M jak miłość": 35. urodziny Weroniki Rosati

Dodano: 08.01.2019 10:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Weronika Rosati urodziła się 9 stycznia 1984 w Warszawie. Zadebiutowała w 2000 roku w serialu "Klasa na obcasach", a prawdziwą popularność przyniosła jej rola Anki w "M jak miłość". Niedawno, po 12 latach przerwy, powróciła do roli swojej bohaterki.

Źródło: https:

"M jak miłość": Potajemne spotkanie

Dodano: 07.01.2019 10:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy


​Wkrótce Budzyński (Krystian Wieczorek) okłamie Magdę (Anna Mucha), że ma spotkanie służbowe, a w rzeczywistości pojedzie do Anki (Weronika Rosati) do hotelu.

Źródło: https:

"M jak miłość": W co gra Anka?

Dodano: 04.01.2019 11:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Weronika Rosati wróciła do "M jak miłość" z przytupem! Jej bohaterka - Anka - porządnie namiesza w życiu Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha).

Źródło: https:

Rosati znów narzeka: "Kobiety muszą sobie pomagać. Raczej nie ma co liczyć na wsparcie mężczyzn"

Dodano: 03.01.2019 12:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Choć od czasu prywatnych zwierzeń Weroniki Rosati, dotyczących jej samotnego macierzyństwa, nie minęło nazbyt wiele czasu, zdaje się, że w tej sprawie zostało powiedziane już tyle, że temat można by uznać za wyczerpany. Niestety nic bardziej mylnego: aktorka w ostatnim wywiadzie dla Newserii postanowiła pociągnąć wywód i wyznała, że obecnie doświadcza dużo emocjonalnej pomocy ze strony fanek, dodając również nowe przemyślenia:Kobiety muszą sobie pomagać. Raczej nie ma co liczyć na wsparcie mężczyzn - stwierdziła gorzko. Myślicie, że długo jeszcze będzie narzekać na Śmigielskiego?

Źródło: https:

NAJWIĘKSZE ROZSTANIA 2018! "Kariera sama się nie zrobi" (KLIKA PUDELKA)

Dodano: 30.12.2018 10:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jednym z najgłośniejszych rozstań mijającego roku z pewnością był rozpad związku Jarosława Kreta oraz Beaty Tadli. Pogodynek podczas konferencji prasowej "Tańca z gwiazdami" upokorzył dziennikarkę, która ze złamanym sercem zaskarbiła sobie sympatię widzów. Nieco mniej szczęścia miała Anna Wendzikowska oraz Weronika Rosati, które z rozstania uczyniły propagowanie samotnego macierzyństwa. Ostatecznie Wendzikowska przyjęła strategię milczenia, a Rosati postanowiła publicznie upokorzyć byłego partnera na łamach kolorowej prasy. Która gwiazda nowy rok rozpocznie ze statusem singla?

Źródło: https:

Rosati znowu narzeka: "To faceci zawsze grają główne role"

Dodano: 28.12.2018 12:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati kończy rok w nie najlepszym nastroju. Aktorka wdała się w publiczną awanturę z Magdą Gessler oraz Krystyną Demską-Olbrychską odnośnie byłego partnera.Celebrytka niedawno udzieliła wywiadu dla kolorowej prasy, w której narzekała na samotne macierzyństwo oraz wady Roberta Śmigielskiego. Rosati postanowiła ponarzekać również na problemy w zawodzie aktorki. Z żalem stwierdziła, że przyzwyczaiła się do faktu, że to mężczyznom najchętniej powierza się główne role. Kogo jeszcze będzie obwiniać za brak postępów w karierze?

Źródło: https:

Minge gorzko o show biznesie: "Dobra na pewno tu nie można szukać"

Dodano: 27.12.2018 12:38 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Minge konsekwentnie dzieli się na Instagramie komentarzami na temat tego, co aktualnie dzieje się w polskim show biznesie. Projektanta na bieżąco odnosi się też do afer, w które zamieszani są nasi celebryci. Ewa w przeciągu kilku ostatnich dni łączyła się w bólu z Mają Plich czy Weroniką Rosati. Projektantka chętnie wypowiada się na temat celebryckich konfliktów oraz nieprzychylnych komentarzy w sieci dotyczących gwiazd. Minge jednak z żalem przyznaje, że show biznes jest ciężkim kawałkiem chleba. Celebrytka niechętnie odnosi się do tematu dzieci, które rozpoczynają wcześnie kariery. Jej zdaniem w mediach nie można liczyć na nic dobrego.

Źródło: https:

Minge broni Rosati! "Miała prawo popełnić błąd"

Dodano: 27.12.2018 10:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Manifest "samotnego macierzyństwa" Weroniki Rosati podzielił polski show biznes. Część celebrytek, które znają byłego partnera aktorki, twierdzi, że zdawała sobie ona sprawę z przeszłości Roberta Śmigielskiego i przestawia ojca małej Elizabeth w bardzo złym świetle.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone