niedziela, 16 grudnia 2018 r.  Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
"M jak miłość": Powrót Anki

Dodano: 13.12.2018 12:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zapraszamy na premierowe odcinki „M jak miłość” - ostatnie w 2018 roku – w których w serialu pojawi się dawno niewidziana bohaterka… Ania Waszkiewicz (w tej roli Weronika Rosati) – przyjaciółka sprzed lat Kingi i braci Zduńskich!

Źródło: https:

Powrót Weroniki Rosati! Anka jest prostytutką?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Dodano: 11.12.2018 16:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W 1407. odcinku "M jak miłość" Ania zaskoczy wszystkich i zjawi się na Deszczowej. Kinga pomyśli, że dawna przyjaciółka jest... prostytutką! Dlaczego? Sprawdź szczegóły!

Źródło: https:

​"M jak miłość": Ale numer! Anka wzięta za prostytutkę!

Dodano: 05.12.2018 11:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Anka Waszkiewicz (Weronika Rosati), przyjaciółka Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) z lat młodości, zaskoczy Zduńską któregoś dnia na Deszczowej. Zostanie pomylona z.. prostytutką!

Anka miała romans z Andrzejem! Chce do niego wrócić? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]

Dodano: 27.11.2018 8:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Powrót Weroniki Rosati do "M jak miłość"! Anka pojawi się w 1407. odcinku i pozostanie w życiu bohaterów serialu na dłużej. Co robiła, gdy nie było jej w Polsce? Jakie ma plany? Zapytaliśmy o to wcielającą się w nią Weronikę Rosati!

Źródło: https:

Skwaszona Rosati opuszcza gmach telewizji publicznej

Dodano: 26.11.2018 13:57 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała o samotnym macierzyństwie i w ten sposób na nowo wywołała dyskusję o wychowywaniu dziecka w pojedynkę. W minioną sobotę 34-latka pojawiła się w studiu Pytanie na śniadanie, gdzie również powiedziała o trudach samotnego macierzyństwa. Niestety tego dnia aktorka nie wyglądała na szczególnie wypoczętą. Ze skwaszoną miną i podkrążonymi oczami pozowała do zdjęć z fanami.

Źródło: https:

Rosati przeżywa samotne macierzyństwo: "To wymaga odwagi"

Dodano: 21.11.2018 12:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati przez długie lata marzyła o założeniu rodziny. Niestety aktorka nie mogła liczyć na większe zaangażowanie partnerów do czasu spotkania Roberta Śmigielskiego, z którym zaszła w ciążę. W grudniu na świat przyszła ich córeczka, Elizabeth. Zaledwie kilka miesięcy po pojawieniu się dziecka, Weronika postanowiła odejść od partnera.  Aktorka powody decyzji o rozstaniu przedstawiła dość mgliście, tłumacząc, że w pewnym momencie zaczęli się z partnerem od siebie oddalać, a najlepszym rozwiązaniem było rozstanie w przyjaznej atmosferze. Rosati w najnowszym wywiadzie opowiedziała jednak o cieniach samotnego macierzyństwa. Posłuchajcie.

Źródło: https:

Weronika Rosati o graniu Elizabeth Taylor: "Rola życia" (KLIKA PUDELKA)

Dodano: 11.11.2018 12:55 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati jest jedną z tych aktorek, które są ślepo zafascynowane Ameryką i tamtejszą kinematografią. Aktorka określa siebie jako fankę Elizabeth Taylor, którą stawia sobie za wzór do tego stopnia, że nazwała córkę jej imieniem. Jak się okazuje, Weronika w końcu będzie mogła spożytkować swoją niezdrową fascynację, ponieważ została zaangażowana do najnowszego filmu Lecha Majewskiego, gdzie zagra właśnie Taylor. Gwiazda w filmie o życiu Brigitte Bardot wystąpi u boku Joanny Opozdy, która do tej pory grywała raczej w serialach.Myślicie, że obie aktorki sprawdzą się w swoich rolach?

Źródło: https:

Ania namiesza w życiu Magdy? Dojdzie do rozstania Marszałek i Budzyńskiego? [CO SIĘ WYDARZY]

Dodano: 10.11.2018 16:12 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati, która wraca do "M jak miłość" po 13 latach zdradziła, że jej postać wiele namiesza! Okaże się, że jest znajomą nie tylko Zduńskich, ale i Budzyńskiego... Sprawdź szczegóły!

Źródło: https:

Rosati z nietęgą miną spaceruje z małą Elizabeth

Dodano: 12.10.2018 10:55 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati, w przeciwieństwie do większości koleżanek z branży, nie otacza się sztabem opiekunek i sama stara się zajmować córeczką. Bardzo często na warszawskich ulicach można spotkać młodą mamę z wózkiem. Ostatnio wraz z małą Elizabeth i mamą wybrały się na lunch. Po wyjściu z restauracji Weronika nie była jednak w najlepszym humorze. Co jej go tak popsuło?

Źródło: https:

Posępna Rosati snuje się po korytarzach TVP

Dodano: 05.10.2018 12:23 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati od kilku dni przebywa w Polsce. W tym czasie zdążyła pojawić się na kilku ściankach i wysłuchać wykładu o perfekcyjnym konturowaniu u boku Kasi Zielińskiej. Aktorka znalazła również czas na wizytę w Pytaniu na śniadanie, gdzie opowiedziała o kolejnych planach zawodowych oraz zdradziła, jak łączy karierę z opieką nad córką. Choć na wizji starała się z uśmiechem opowiadać o blaskach macierzyństwa, gmach telewizji publicznej opuściła z posępną miną. Opieka na dziewięciomiesięczną Elizabeth daje się jej we znaki?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone