sobota, 16 lutego 2019 r.  Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
"M jak miłość": Czy ona cię podrywa?

Dodano: 08.02.2019 12:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kinga wyzna Magdzie (Anna Mucha), że chciałaby, żeby rodzicami chrzestnymi jednej z jej córeczek zostali Andrzej (Krystian Wieczorek) i Anka (Weronika Rosati).

Źródło: https:

Poruszona Rosati: "Mam nadzieję, że będę wzorem dla mojej córki"

Dodano: 30.01.2019 13:24 | 2 odsłon | 0 komentarzy

 Weronika Rosati i Robert Śmigielski byli parą przez dwa lata i doczekali się córki, małej Elizabeth. Pod koniec czerwca Fakt poinformował o rozpadzie związku aktorki ze starszym o 18 lat ortopedą. Wówczas rozpoczęła się fala wypowiedzi aktorki, która zaczęła zabiegać o miano ambasadorki samotnych matek. Wychowywanie córeczki ośmieliło Rosati do odważniejszych wypowiedzi na temat opieki nad dzieckiem. Choć zapewnia, że uwielbia opowiadać o blaskach i cieniach samotnego wychowywania córki, przyznaje, że nie spodziewała się, że będzie kojarzona głównie z tym tematem. Rosati zaczęła również stawiać siebie jako wzór dla swojej pociechy. Na pewno daje dobry przykład?

Źródło: https:

Diagnoza 2019 - Afera ekologiczna + Streszczenie nowych odcinków

Dodano: 24.01.2019 23:50 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Nigdy nie byłam wielką fanką tego serialu, a teraz cieszę się, że do obsady dołączył "Młody Stuhr" W co będzie uwikłana Anna? Obstawiałam i się niekoniecznie spełniło. Jednak jest ekologia Do obsady wracają Jan Englert, Helena Englert i Weronika Rosati. Tradycyjnie reszta opisu poniżej. Trzymajcie się Już wiosną widzowie obejrzą kolejną odsłonę „Diagnozy”, jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych [...]

Źródło: twoje-seriale.pl

“Zawsze warto” - Nowość w Polsacie

Dodano: 24.01.2019 14:51 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Doczekaliśmy się. Serial pod roboczym tytułem "Nie czekaj" pojawi się w wiosennej ramówce. W głównych rolach: Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati. Trzy różne kobiety - prawniczka (Rosati), gospodyni domowa (Zielińska) i dziewczyna do towarzystwa (Wieniawa) - poznają się w dramatycznych okolicznościach. Premiera prawdopodobnie w niedzielne wieczory (zamiast "W rytmie serca", które będzie przeniesione na soboty).

Źródło: twoje-seriale.pl

Weronika Rosati jako matka ciężko chorego dziecka! Jan zdoła mu pomóc?

Dodano: 23.01.2019 12:51 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W 3. odcinku serialu "Echo serca" do Szpitala Północnego trafi ciężko chory chłopiec. Sprawdź, co się wydarzy!

Źródło: https:

Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati mają konflikt? Aktorki wyjaśniają i ostrzegają: Bójcie się!

Dodano: 15.01.2019 10:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati to gwiazdy nowego serialu Telewizji Polsat pt. "Zawsze warto". Czy aktorki prywatnie się przyjaźnią i utrzymują ze sobą bliskie relacje? Sprawdźcie, co zdradziły nam gwiazdy "Zawsze warto"!

Wieniawa: "Kobiety są bardzo silne, potrafimy znieść nawet więcej niż mężczyźni"

Dodano: 10.01.2019 10:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ostatnimi czasy bardzo popularne jest promowanie się na obrończynię praw kobiet. Weronika Rosati od kilku tygodni regularnie tłumaczy nagonkę na ojca swojej córki właśnie chęcią solidaryzowania się z innymi kobietami w podobnej do jej sytuacji. Okazuje się, że nie jest jedyna. W jednym z ostatnich wywiadów "przy okazji" promowania nowego serialu Julia Wieniawa również pokusiła się o kilka stwierdzeń. Celebrytka uważa, że kobiety powinny bardziej się wspierać i trzymać razem, co jest pokazane właśnie w produkcji Polsatu. Wyznała również, że kobiety w pewnych sytuacjach są silniejsze od mężczyzn:Kobiety są bardzo silne, potrafimy znieść nawet więcej niż mężczyźni - twierdzi 20-latka. Zgadzacie się z nią? Zachęciła Was do obejrzenia nowego serialu?

Źródło: https:

"M jak miłość": 35. urodziny Weroniki Rosati

Dodano: 08.01.2019 10:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Weronika Rosati urodziła się 9 stycznia 1984 w Warszawie. Zadebiutowała w 2000 roku w serialu "Klasa na obcasach", a prawdziwą popularność przyniosła jej rola Anki w "M jak miłość". Niedawno, po 12 latach przerwy, powróciła do roli swojej bohaterki.

Źródło: https:

"M jak miłość": Potajemne spotkanie

Dodano: 07.01.2019 10:28 | 2 odsłon | 0 komentarzy


​Wkrótce Budzyński (Krystian Wieczorek) okłamie Magdę (Anna Mucha), że ma spotkanie służbowe, a w rzeczywistości pojedzie do Anki (Weronika Rosati) do hotelu.

Źródło: https:

"M jak miłość": W co gra Anka?

Dodano: 04.01.2019 11:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Weronika Rosati wróciła do "M jak miłość" z przytupem! Jej bohaterka - Anka - porządnie namiesza w życiu Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha).

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone