czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Twoja twarz brzmi znajomo  RSS
W najbliższą sobotę startuje „Twoja twarz brzmi znajomo 11” (wideo)

Dodano: 20.02.2019 20:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od 23 lutego Telewizja Polsat będzie emitować jedenastą edycję rozrywkowego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Tym razem w projekcie wystąpią: Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dąbrowska, Marta Wiejak, Iga Krefft, Staszek Karpiel-Bułecka, Kamil Pawelski „Ekskluzywny Menel”, Kazimierz Mazur i Antoni Smykiewicz.

Karpiel-Bułecka walczy o sławę: "Telewizja nadal ma wielką siłę"

Dodano: 18.02.2019 14:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Staszek Karpiel-Bułecka na początku nie był przekonany co do udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bał się, że nie poradzi sobie zarówno wokalnie, jak i aktorsko. Po próbach i pierwszej metamorfozie stres jednak minął, a lider grupy Future Folk nabrał wiatru w żagle. Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy kontakt muzyka z programami rozrywkowymi. Celebryta pojawił się wcześniej w Azja Express czy w Tańcu z Gwiazdami. Muzyk liczy również na to, że jego udział w show Polsatu pomoże w wypromowaniu zespołu. Karpiel-Bułecka chciałby usłyszeć swoje utwory w stacjach radiowych i przyciągnąć na koncerty jeszcze więcej osób. Pozazdrościł sukcesu stryjowi?

Ekskluzywny Menel narzeka na TTBZ: "Największą trudnością jest wejście w daną osobę"

Dodano: 14.02.2019 11:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kamil Pawelski to idealny przykład na to, że w kilka lat można stać się rozpoznawalnym celebrytą. Ekskluzywny Menel zaczynał jako ekspert od mody męskiej, później napisał książkę, a jakiś czas temu okazało się, że został obdarowany również talentem muzycznym.Do kolejnych osiągnięć celebryty doszedł ostatnio udział w 11. już edycji popularnego show Twoja twarz brzmi znajomo. Choć mogłoby się zdawać, że po wydaniu płyty Pawelskiemu nie będzie sprawiało problemu występowanie na scenie, to jednak na planie programu spotkał się z pewnymi trudnościami. Okazuje się, że Kamilowi doskwiera brak doświadczenia aktorskiego. Współczujecie?

Źródło: https:

Karpiel-Bułecka uspokaja: "Nie trzeba robić nie wiadomo jakich fajerwerków, żeby było miło"

Dodano: 11.02.2019 13:58 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Stanisław Karpiel-Bułecka nie ma jeszcze planów na Walentynki. Celebryta nie ukrywa, że dzień zakochanych nie jest dla niego wyjątkowym wydarzeniem i zazwyczaj o nim zapomina.Twierdzi, że o Walentynkach zazwyczaj przypomina sobie w ostatniej chwili... dzięki mediom społecznościowym. Muzyk zapewnia, że nawet takie proste rzeczy, jak wspólna kawa, mogą być bowiem przyjemnym sposobem na spędzenie 14 lutego. Zapracowany celebryta nie wie jeszcze, czym zaskoczy ukochaną, ponieważ rozpoczął intensywne przygotowania do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Źródło: https:

Tomasz Ciachorowski dostał propozycję udziału w show! Dlaczego zrezygnował?

Dodano: 11.02.2019 10:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Właśnie okazało się, że Tomasz Ciachorowski dostał propozycję udziału w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"! Dlaczego zrezygnował? Sprawdź szczegóły!

Źródło: https:

Iga Krefft przyznaje: Lubię błyskotki, ale jestem chłopaciarą!

Dodano: 09.02.2019 9:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Iga Krefft, którą od 12 lat oglądamy jako Ulę w "M jak miłość", wiosną 2019 pojawi się w 11. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Czy będzie miała problem z wcieleniem się w mężczyznę?

Iga Krefft i Ela Romanowska kuszą biustami! Uczestnicy 11. edycji show Polsatu po raz pierwszy razem!

Dodano: 08.02.2019 16:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Gwiazdy 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" nagrywają kolejne odcinki programu, a przy okazji spotkały się z mediami, aby promować nową odsłonę show. Jak się zaprezentowały? Zobacz zdjęcia!

Źródło: https:

„Twoja twarz brzmi znajomo 11” od 23 lutego w Polsacie (wideo)

Dodano: 05.02.2019 20:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W sobotę, 23 lutego Polsat rozpocznie emisję jedenastej edycji rozrywkowego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie zmieni się skład prowadzących i jury widowiskach, a w nowych odcinkach wystąpią m.in.: Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dąbrowska, Iga Krefft, Staszek Karpiel-Bułecka i Antoni Smykiewicz.

Uczestnicy zapowiadają nową edycję! Premiera już w lutym!

Dodano: 04.02.2019 10:22 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"Twoja twarz brzmi znajomo" powraca! Kolejna ósemka artystów będzie walczyć o Złotą Maskę. W sieci pojawił się już zwiastun z uczestnikami w rolach głównych! Kiedy premiera?

Źródło: https:

Radwańska gwiazdorzy na sportowej emeryturze. "Zawsze miała zakusy celebryckie"

Dodano: 15.01.2019 12:20 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Choć wydaje się, że z roku na rok brakuje już celebrytów do czołowych programów telewizyjnych, producentom cały czas udaje się "zaskakiwać" widzów. Choć Taniec z Gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo najlepsze lata mają za sobą, nie brakuje chętnych na błaznowanie w celu odświeżenia swojej kariery. W wiosennej ramówce na polsatowskim parkiecie zobaczymy Justynę Żyłę oraz Agnieszkę Radwańską. Choć tenisistka zakończyła karierę między innym przez uciążliwą kontuzję, nie stanęła ona na przeszkodzie, by zmierzyć się w tanecznej rywalizacji. Spore zaskoczenie wzbudziła również obsadza Agenta, w której zobaczymy Edytę Górniak.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone