środa, 17 stycznia 2018 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Telewizja Polska  RSS
TVP po tekście „Faktu” nt. wniosku o ukaranie kierowcy Jacka Kurskiego zapowiada kroki prawne

Dodano: 15.01.2018 18:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska zapowiada kroki prawne przeciwko wydawcy dziennika „Fakt” (Ringier Axel Springer Polska). Chodzi o tekst opisujący kolejne fakty w sprawie kolizji drogowej z udziałem służbowego auta Jacka Kurskiego, jaki zamieścił dziennik. - To sąd wyda wyrok w tej sprawie, a nie „Fakt” - czytamy w specjalnym oświadczeniu TVP.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

KRRiT: TVP nie naruszyła prawa, ignorując WOŚP. Jerzy Owsiak: nie zapłatę już abonamentu rtv

Dodano: 13.01.2018 20:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Witold Kołodziejski ocenił, że Telewizja Polska nie naruszyła przepisów, nie relacjonując w ub.r. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jerzy Owsiak poinformował, że w tym roku dziennikarze TVP akredytowali się na finał WOŚP. - Panie prezesie Jacku Kurski, nie zapłaciłem w tym roku abonamentu i nie zapłacę - zapowiedział.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jacek Kurski: nie zrywamy umowy z Nielsenem, ale zachęcamy reklamodawców do naszego badania

Dodano: 11.01.2018 21:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska zamierza wypełnić obowiązującą do końca 2019 roku umowę z Nielsen Audience Measurement na dostarczanie danych telemetrycznych, natomiast zaczęła promować wśród reklamodawców wyniki jej własnego badania opartego na danych od Netii. - Oczywiście konkurencja jest zainteresowana utrzymaniem status quo, który jest patologią w czystej postaci, więc nie sądzę, żeby przyznała nam rację - uważa Jacek Kurski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Telewizja Polska podaje szczegóły własnego badania oglądalności z danymi od Netii. Jacek Kurski: to projekt przejściowy

Dodano: 11.01.2018 20:43 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska zaprezentowała szczegóły własnego pomiaru oglądalności, które określa jako model oglądalności rzeczywistej (MOR), opartego na danych od klientów Netii. Prezes TVP Jacek Kurski zaznaczył, że jest to rozwiązanie przejściowe, zanim ruszy nowe badanie telemetryczne, nad którym prace zaczyna Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP chce powalczyć o prawa do Ekstraklasy

Dodano: 11.01.2018 16:39 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska ma poważne plany dotyczące wzmocnienia oferty sportowej. Na celowniku są m.in. rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy.

Źródło: feedproxy.google.com

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PjongCzang 2018 w Telewizji Polskiej [TRANSMISJA TV]

Dodano: 11.01.2018 14:56 | 3 odsłon | 0 komentarzy

200 godzin transmisji z XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018 już za miesiąc w TVP1 i TVP2! Wszystkie występy Polaków i finały wszystkich konkurencji widzowie Telewizji Polskiej będą mogli zobaczyć na antenach otwartych.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Sposób na słabe wyniki oglądalności? TVP stawia na alternatywny pomiar z dekoderów kablowych

Dodano: 10.01.2018 16:20 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Prezes TVP Jacek Kurski od dawna krytykuje wyniki oglądalności Nielsena, bo jego telewizja często przegrywa z konkurencją. Telewizja Polska właśnie zaprezentowała wyniki prac nad pomiarem oglądalności telewizji bazującym na danych ze ścieżki zwrotnej dekoderów telewizji kablowej.

Źródło: feedproxy.google.com

TVP szuka piosenki na Eurowizję 2018. Zgłoszenia do 1 lutego

Dodano: 09.01.2018 20:53 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska prowadzi nabór do krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji, podczas których wybrany zostanie artysta reprezentujący nasz kraj w Lizbonie. Zgłoszenia można nadsyłać do 1 lutego br.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Wiadomości”: „Koronę królów” krytykują elity, wcześniej TVP gloryfikowała armię radziecką i antypolską narrację historyczną

Dodano: 04.01.2018 23:10 | 11 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek w „Wiadomościach” w negatywnym tonie opisano krytyczne opinie o nowej telenoweli historycznej TVP1 „Korona królów”. Przypomniano, że za poprzednich rządów Telewizja Polska pokazała kontrowersyjny serial „Nasze matki, nasi ojcowie” oraz specjalną czołówkę „Wiadomości” z defiladą wojsk rosyjskich.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone