środa, 24 października 2018 r.  Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Wiadomości z tagiem Teleexpress  RSS
„Fakty” najchętniej oglądane we wrześniu. Wszystkie dzienniki na minusie

Dodano: 03.10.2018 21:55 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Liderem oglądalności wśród programów informacyjnych we wrześniu br. były „Fakty”. Wszystkie serwisy zanotowały spadki oglądalności względem analogicznego okresu rok wcześniej, a najwięcej stracił „Teleexpress” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

„Fakty” liderem, „Wydarzenia” Polsatu na głównej antenie przyciągają więcej widzów niż przed rokiem. „Nie angażujemy się w polityczne boje”

Dodano: 05.09.2018 21:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Liderem oglądalności wśród programów informacyjnych w sierpniu br. na głównych antenach były „Fakty”. Z czwartego na drugie miejsce awansowały „Wydarzenia”, które po raz drugi w historii wyprzedziły „Teleexpress” i „Wiadomości” w TVP1 - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.  - Od lat mówimy, że chcemy budować rzetelny i wiarygodny przekaz, bez pouczania i angażowania się w polityczne boje. To przynosi efekty - komentuje Dorota Gawryluk, szefowa pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. Uwzględniając emisję także z kanałów informacyjnych na czele znalazły się „Fakty” przed „Teleexpressem”.

Źródło: https:

Dzienniki telewizyjne oglądane przez starszych widzów, zwłaszcza serwisy TVP (profil widza)

Dodano: 11.08.2018 21:55 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Pięć głównych serwisów informacyjnych najchętniej oglądają osoby starsze. Względnie dużą część widowni stanowią emeryci oraz osoby o stosunkowo niskich dochodach. Zwłaszcza jest to widoczne w przypadku audycji TVP: „Wiadomości”, „Teleexpressu” i „Panoramy” - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

„Wydarzenia” w Polsacie po raz pierwszy w historii wyprzedziły „Teleexpress” i „Wiadomości” w TVP1

Dodano: 03.08.2018 21:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Liderem oglądalności programów informacyjnych w lipcu br. na głównych antenach były „Fakty” TVN. Z czwartego na drugie miejsce awansowały „Wydarzenia” w Polsacie, które po raz pierwszy w historii wyprzedziły „Teleexpress” i „Wiadomości” w TVP1 - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl. Uwzględniając emisję także z kanałów informacyjnych na czele znalazły się „Fakty” przed „Wiadomościami”.

Źródło: https:

Wszystkie dzienniki straciły widzów w I połowie 2018 r. „Wiadomości” i „Teleexpress” w dół mimo emisji w TVP Info

Dodano: 07.07.2018 21:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Liderem oglądalności wśród programów informacyjnych w pierwszym półroczu br. były „Fakty”. Wszystkie dzienniki na głównych antenach zanotowały spadki oglądalności, a najwięcej stracił „Teleexpress” (738 tys. widzów). Wliczając widownię dzienników z newsowych stacji jedyny wzrost odnotowała „Panorama” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

Programy informacyjne w czerwcu. "Fakty" liderem, zyskują "Wydarzenia", dużo traci "Teleexpress"

Dodano: 03.07.2018 12:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W szóstym miesiącu 2018 roku pozycję lidera wśród programów informacyjnych nadawanych na głównych antenach utrzymują "Fakty" TVN.

Źródło: feedproxy.google.com

Wszystkie dzienniki straciły widzów w maju. Tylko „Panorama” na plusie po uwzględnieniu danych z newsowych stacji

Dodano: 05.06.2018 21:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Liderem oglądalności wśród programów informacyjnych w maju br. były „Fakty”. Wszystkie dzienniki na głównych antenach zanotowały spadki oglądalności, a najwięcej stracił „Teleexpress” (674 tys. widzów). Wliczając widownię z newsowych stacji jedyny wzrost zanotowała „Panorama” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

„Wydarzenia” w Polsacie wyprzedziły „Teleexpress” w TVP1 (dane za kwiecień)

Dodano: 04.05.2018 20:49 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Liderem oglądalności wśród programów informacyjnych w kwietniu br. były „Fakty” TVN. Wszystkie dzienniki na głównych antenach zanotowały spadki oglądalności, a najwięcej straciły „Teleexpress” (837 tys. widzów) i „Wiadomości” (618 tys. osób). Wliczając widownię dzienników z newsowych stacji jedyny wzrost zanotowała „Panorama” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Programy informacyjne w kwietniu: "Fakty" TVN wyprzedzają "Wiadomości" TVP1

Dodano: 02.05.2018 12:55 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W czwartym miesiącu 2018 roku pozycję lidera wśród programów informacyjnych nadawanych na głównych antenach utrzymują "Fakty" TVN. Duże spadki oglądalności notują programy TVP1 - "Wiadomości" oraz "Teleexpress".

Źródło: feedproxy.google.com

"Fakty" TVN wygrywają z "Wiadomości" TVP1 w pierwszym kwartale 2018 roku

Dodano: 12.04.2018 12:48 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W trzecim kwartale 2018 roku pozycję lidera wśród programów informacyjnych nadawanych na głównych antenach utrzymują "Fakty" TVN. Duże spadki oglądalności notują programu TVP1 - "Wiadomości" oraz "Teleexpress".

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone