środa, 23 maja 2018 r.  Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Wiadomości z tagiem TVN  RSS
Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN24, bo szuka wyzwań w głównej stacji (opinie)

Dodano: 22.05.2018 21:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Odejście Bogdana Rymanowskiego to dla TVN24 strata dziennikarza z dużą klasą i tradycyjnymi standardami zawodowymi. Mniej istotne wydaje się, że jako jedyny w stacji przeprowadzał w ostatnich latach wywiady z prezydentem i premierem. Jeśli Rymanowski przejdzie do „Wydarzeń” Polsatu, sprawdzi się w nowej funkcji: szefa zespołu - komentują eksperci dla Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Konrad Piasecki zamiast Bogdana Rymanowskiego w TVN24 od września. Pieczyński: zbudowaliśmy stację pluralistyczną

Dodano: 22.05.2018 20:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

TVN potwierdził, że po odejściu Bogdana Rymanowskiego gospodarzem porannych wywiadów z politykami w TVN24 będzie Konrad Piasecki, obecnie związany głównie z Radiem ZET. - Za tych 17 lat należą się Bogdanowi podziękowania za to, że wspólnie udało się nam zbudować stację, w której było i jest miejsce na pluralizm poglądów i opinii - mówi Adam Pieczyński.

Tagi: TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polsat i TVN liderami, udany tydzień TVN24. Seriale Dwójki hitami

Dodano: 22.05.2018 20:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Największą widownię w zeszłym tygodniu zgromadziły hitowe seriale Dwójki: „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” i „Barwy szczęścia”. Wśród stacji liderem w 4+ był Polsat, a TVP1 wyprzedziła TVP2 - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Gwiazdy dla Zbyszka. Tribute to Zbigniew Wodecki” na antenie TVN. Kiedy transmisja koncertu? Kto wystąpi?

Dodano: 22.05.2018 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wyjątkowi artyści dla wyjątkowej osoby. Już 12 czerwca na antenie TVN przyjaciele Zbigniewa Wodeckiego uczczą jego pamięć w niezwykłym koncercie. Edyta Górniak, Kayah, Zdzisława Sośnicka, Grzegorz Turnau, Leszek Możdżer oraz inni artyści zabiorą widzów w niezwykłą muzyczną podróż po świecie i dorobku Zbigniewa Wodeckiego.

Źródło: https:

Gwiazdy śpiewają hity Zbigniewa Wodeckiego. Koncert ku pamięci artysty w TVN. Kto na scenie?

Dodano: 22.05.2018 18:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja TVN przygotowała specjalny koncert, w którym przyjaciele Zbigniewa Wodeckiego uczczą jego pamięć w niezwykłym koncercie. Edyta Górniak, Kayah, Zdzisława Sośnicka, Grzegorz Turnau, Leszek Możdżer oraz inni artyści zabiorą widzów w niezwykłą muzyczną podróż po świecie i dorobku Zbigniewa Wodeckiego.

Tagi: TVN, Kayah
Źródło: feedproxy.google.com

Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN24. Zastąpi go Konrad Piasecki

Dodano: 22.05.2018 9:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bogdan Rymanowski - prowadzący "Kawa na ławę" i "Jeden na jeden" w TVN24 odchodzi ze stacji. Wskazuje się, że wkrótce rozpocznie pracę w nowym kanale. Którym?

Tagi: TVN
Źródło: https:

"Projekt Lady 3" odcinek 1. Co się wydarzyło w 1. odcinku? Jak dziewczyny zareagowały na mentorki? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 22.05.2018 6:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czas rozpocząć 3. sezon programu "Projekt Lady"! Zbuntowane, wulgarne, niefrasobliwe - takie właśnie są uczestniczki show telewizji TVN. Czy pod okiem mentorek i Małgorzaty Rozenek-Majdan przejdą przemianę? Tego dowiemy się już wkrótce! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 1. odcinek 3. edycji "Projektu Lady"!

Tagi: TVN
Źródło: https:

Bogdan Rymanowski po 17 latach pracy żegna się z TVN24. Przejdzie do „Wydarzeń” Polsatu?

Dodano: 21.05.2018 22:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Bogdan Rymanowski po ponad 17 latach pracy żegna się z Grupą TVN, w której ostatnio prowadził programy publicystyczne w TVN24 - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Poranne rozmowy w stacji ma prowadzić Konrad Piasecki, obecnie związany przede wszystkim z Radiem ZET.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Konrad Piasecki odchodzi z Radia Zet. Zastąpi Rymanowskiego w TVN24. Codzienne pasmo i weekendowe debaty

Dodano: 21.05.2018 21:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zmiany w informacyjnej telewizji TVN24. Do stacji przechodzi Konrad Piasecki, który zastąpi Bogdana Rymanowskiego. Od jesieni poprowadzi nowe pasmo codzienne oraz niedzielne debaty polityczne.

Tagi: TVN
Źródło: feedproxy.google.com

Patryk Jaki w spocie autopromocyjnym TVP Info krytykuje TVN24 i Hannę Gronkiewicz-Waltz (wideo)

Dodano: 21.05.2018 20:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Na antenie TVP Info w ramach autopromocji emitowany jest dżingiel z fragmentem konferencji prasowej Patryka Jakiego, podczas której reporter TVN24 zadaje mu pytania o nagrody dla rządu Beaty Szydło. W odpowiedzi kandydat PiS na prezydenta Warszawy krytykuje stację TVN24 oraz Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Tagi: TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone