piątek, 17 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Wiadomości z tagiem TVN  RSS
Będzie kolejna edycja "Projektu Lady"! "Nie możemy się doczekać"

Dodano: 17.08.2018 10:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Choć internauci i widzowie telewizji jasno komunikują, że są zmęczeni dominacją Małgosi Rozenek-Majdan w TVN-ie, jednoczesnie celebrytka pozostaje jedną z najlepiej "klikających się" i najczęściej oglądanych polskich gwiazd ekranu. Świadoma swojej pozycji Rozenek śmiało snuje plany dotyczące kolejnych formatów telewizyjnych. Przyznała też, że w przygotowaniu jest już kolejna edycja "Projektu Lady".

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: https:

Gitarzysta Iry asystuje Rozenek podczas wchodzenia na łódkę

Dodano: 17.08.2018 9:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak odpoczywać. W tegoroczne wakacje celebrytce udało się już zaliczyć kilka dużych imprez i wyjechać z Radziem, dziećmi i psami w podróż po Europie. Do końca lata zostało jeszcze parę tygodni, więc Gosia z pewnością odwiedzi kilka ciekawych miejsc. Ostatnio Majdanowie wpadli do Sopotu na festiwal TVN-u, a przed koncertami spotkali się z Piotrem Koncą - gitarzystą Iry, który zaprosił ich na łódkę. Przy okazji wszedł w rolę fotografa celebryckiej pary. Prawdziwa przyjaźń?

Tagi: TVN
Źródło: https:

Szefowa TVN Turbo o ramówce kanału: będziemy poruszać tematy bliskie mężczyznom (spot wizerunkowy)

Dodano: 16.08.2018 20:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jesienią br. TVN Turbo pokaże 5 nowych programów i 20 kontynuacji. - Liczymy, że tak różnorodna oferta, którą przygotowaliśmy z myślą o widzach, przypadnie im do gustu i pozwoli pobić kolejne rekordy oglądalności - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Hołowińska, szefowa TVN Turbo. Nadawca zaprezentował właśnie najnowszy spot wizerunkowy.

Tagi: TVN
Źródło: https:

Dorota Szelągowska awansuje na antenę główną TVN, „Domowe rewolucje 3” zamiast Mateusza Gesslera

Dodano: 16.08.2018 20:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od niedzieli 7 października br. stacje TVN i HGTV będą emitować równolegle premierowe odcinki trzeciej serii „Domowych rewolucji”. Po raz pierwszy program Doroty Szelągowskiej trafi premierowo na antenę główną TVN.

Tagi: TVN
Źródło: https:

Piotr Kraśko o nowym programie. "Osobiste zetknięcie z ofiarami wojny zmienia myślenie o uchodźcach"

Dodano: 16.08.2018 15:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowy program Piotra Kraśki zadebiutuje na antenie TVN dopiero jesienią, już dziś budzi jednak ogromne kontrowersje. Krytycy zarzucają dziennikarzowi TVN m.in. żerowanie na ludzkiej tragedii. Kraśko zapewnia jednak, że celem jego nowego projektu jest uwrażliwienie Polaków na dramat wojny i uchodźstwa. Jego zdaniem osobiste zetknięcie się z ofiarami konfliktu w Syrii, choć traumatyczne, pozwoliło uczestnikom reality show w pełni zrozumieć rozmiar wojennych tragedii.

Tagi: TVN
Źródło: feedproxy.google.com

TYLKO U NAS! Zdjęcia z pierwszego odcinka nowej edycji! Co się wydarzy? [GALERIA]

Dodano: 16.08.2018 11:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozpoczynają się zmagania kucharzy amatorów w nowej, 7. już edycji kulinarnego show TVN, "MasterChef"! Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran będą szukać perełek, które zarezerwują sobie miejsce w finałowej 14-tce.

Źródło: https:

TVN24 i TTV na czele stacji tematycznych w lipcu, TVP Sport w czołówce (top 25)

Dodano: 15.08.2018 21:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Pozycję lidera oglądalności wśród kanałów tematycznych wśród wszystkich widzów w lipcu 2018 roku zajęło TVN24, a w grupie komercyjnej na pierwsze miejsce awansowało TTV - raport Wirtualnemedia.pl.

Tagi: TVN
Źródło: https:

Zmiany w nowym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w TVN

Dodano: 15.08.2018 16:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Samotne osoby, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostaną szansę na szczęście. Jesienią 2018 roku telewizja TVN będzie kontynuowała eksperyment "Ślub od pierwszego wejrzenia". Na widów czekają zmiany.

Tagi: TVN
Źródło: feedproxy.google.com

Dyskryminacja rasowa, internetowy hejt i Filip Chajzer w nowym sezonie "Szkoły" TVN

Dodano: 15.08.2018 16:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Życie bohaterów serialu "Szkoła" to dużo więcej, niż walka o dobre oceny. To pierwsze miłosne doświadczenia, poszukiwanie swojego miejsca w grupie, a także bunt przeciwko dorosłym. Czy w tym trudnym okresie bohaterom serialu uda się zbudować przyjaźnie, zaleczyć złamane serca, a przy tym nie zapomnieć o nauce?

Tagi: TVN
Źródło: feedproxy.google.com

Piotr Kraśko o programie „Wracajcie, skąd przyszliście”: po trzech tygodniach podróży szlakiem uchodźców myślę nieco inaczej niż wcześniej

Dodano: 14.08.2018 20:58 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nowy program Piotra Kraśki zadebiutuje na antenie TVN jesienią, ale już dziś budzi jednak ogromne kontrowersje. Krytycy zarzucają dziennikarzowi żerowanie na ludzkiej tragedii. Kraśko zapewnia jednak, że celem jego nowego projektu jest uwrażliwienie Polaków na dramat wojny i uchodźstwa. Jego zdaniem osobiste zetknięcie się z ofiarami konfliktu w Syrii, choć traumatyczne, pozwoliło uczestnikom reality show w pełni zrozumieć rozmiar wojennych tragedii.

Tagi: TVN
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone