niedziela, 19 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
Wiadomości z tagiem TVN  RSS
„Kuchenne rewolucje”, „Mam talent” i Masterchef” najdroższe w cenniku TVN na wrzesień

Dodano: 19.08.2018 21:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W nowej, jesiennej ramówce TVN najdroższe reklamowo pozycje to czwartkowe „Kuchenne rewolucje”, sobotni „Mam talent” i niedzielny „Masterchef”. Za 30-sek. spot przy tych produkcjach trzeba zapłacić ponad 70 tys. zł.

Tagi: TVN
Źródło: https:

Smutny Kraśko z parasolką pokonuje miejskie przeszkody

Dodano: 19.08.2018 11:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Piotr Kraśko jest dziennikarzem z wieloletnim doświadczeniem telewizyjnym, świadomym minusów pracy w mediach. Jednym z nich jest doświadczanie krytyki, która w dobie internetu dotyczy każdego. Po tym, jak na jesiennej konferencji ramówkowej TVN-u zaprezentowano zapowiedź nowego programu stacji Wracajcie, skąd przyszliście, Piotr Kraśko musi mierzyć się z nie do końca pozytywną opinią widzów. I choć show jeszcze nawet nie wystartowało, wygląda na to, że może nadszarpnąć wizerunek gwiazdora telewizji.

Tagi: TVN
Źródło: https:

TVN24 liderem w lipcu, Telewizja Republika straciła najwięcej. Słabe wyniki wPolsce.pl

Dodano: 18.08.2018 22:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W lipcu br. liderem oglądalności wśród kanałów informacyjnych był TVN24. Jedynym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mógł TVN24 BiS, a najwięcej straciła Telewizja Republika - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Tagi: TVN
Źródło: https:

Top of the Top Festival zyskał 100 tys. widzów. 10,19 mln zł z reklam

Dodano: 18.08.2018 21:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kolejną edycję Top of the Top Festival oglądało średnio 1,74 mln widzów, o 100 tys. więcej niż zeszłoroczną odsłonę widowiska. TVN w czasie transmisji imprezy był zdecydowanym liderem rynku telewizyjnego, a wpływy z reklam wyniosły 10,19 mln zł - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl. - Publiczność nadal chętnie ogląda takie wydarzenia muzyczne - mówi nam Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: https:

Więcej widzów Top of the Top Sopot Festival 2018. TVN liderem

Dodano: 18.08.2018 20:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Średnio ponad 1,7 mln widzów oglądało Top of the Top Sopot Festival 2018. Telewizja TVN zanotowała wzrost widzów, a podczas emisji festiwalu zajęła pozycję lidera.

Tagi: TVN
Źródło: feedproxy.google.com

Małgorzata Rozenek-Majdan szykuje nowy show dla TVN: Byłyby czymś nowym w polskiej telewizji

Dodano: 17.08.2018 20:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od jesieni gwiazda TVN będzie namawiać Polki do zmian, nie tylko związanych z wyglądem. Nowy program to jednak nie wszystko, prezenterka już bowiem myśli o kolejnych ramówkach. Prowadzi nawet zaawansowane rozmowy na temat kolejnych formatów, których miałaby być gospodynią. Małgorzata Rozenek-Majdan twierdzi, że ma jeszcze wiele marzeń zawodowych, a jej pomysły wprowadziłyby nową jakość do polskiej telewizji.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: https:

Małgorzata Rozenek-Majdan rozmawia z TVN o nowych programach. "Byłyby czymś nowym w polskiej telewizji"

Dodano: 17.08.2018 15:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Rozenek-Majdan jesienią 2018 roku w TVN Style będzie namawiać Polki do zmian, nie tylko związanych z wyglądem. Dodatkowo prezenterka prowadzi zaawansowane rozmowy na temat kolejnych formatów, których miałaby być gospodynią. Twierdzi, że jej pomysły wprowadziłyby nową jakość do polskiej telewizji.

Tagi: Polsat, TVN, Doda
Źródło: feedproxy.google.com

Będzie kolejna edycja "Projektu Lady"! "Nie możemy się doczekać"

Dodano: 17.08.2018 10:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Choć internauci i widzowie telewizji jasno komunikują, że są zmęczeni dominacją Małgosi Rozenek-Majdan w TVN-ie, jednoczesnie celebrytka pozostaje jedną z najlepiej "klikających się" i najczęściej oglądanych polskich gwiazd ekranu. Świadoma swojej pozycji Rozenek śmiało snuje plany dotyczące kolejnych formatów telewizyjnych. Przyznała też, że w przygotowaniu jest już kolejna edycja "Projektu Lady".

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: https:

Gitarzysta Iry asystuje Rozenek podczas wchodzenia na łódkę

Dodano: 17.08.2018 9:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak odpoczywać. W tegoroczne wakacje celebrytce udało się już zaliczyć kilka dużych imprez i wyjechać z Radziem, dziećmi i psami w podróż po Europie. Do końca lata zostało jeszcze parę tygodni, więc Gosia z pewnością odwiedzi kilka ciekawych miejsc. Ostatnio Majdanowie wpadli do Sopotu na festiwal TVN-u, a przed koncertami spotkali się z Piotrem Koncą - gitarzystą Iry, który zaprosił ich na łódkę. Przy okazji wszedł w rolę fotografa celebryckiej pary. Prawdziwa przyjaźń?

Tagi: TVN
Źródło: https:

Szefowa TVN Turbo o ramówce kanału: będziemy poruszać tematy bliskie mężczyznom (spot wizerunkowy)

Dodano: 16.08.2018 20:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jesienią br. TVN Turbo pokaże 5 nowych programów i 20 kontynuacji. - Liczymy, że tak różnorodna oferta, którą przygotowaliśmy z myślą o widzach, przypadnie im do gustu i pozwoli pobić kolejne rekordy oglądalności - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Hołowińska, szefowa TVN Turbo. Nadawca zaprezentował właśnie najnowszy spot wizerunkowy.

Tagi: TVN
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone