niedziela, 21 października 2018 r.  Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Wiadomości z tagiem Stanisława Celińska  RSS
Chorzów. Recital Stanisławy Celińskiej w Teatrze Rozrywki

Dodano: 28.09.2018 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Stanisława Celińska dała się poznać jako świetna aktorka. Taka, która zagra najbardziej wymagającą postać - czy to w teatrze, czy w serialu. Od kilku lat z sukcesem występuje również jako wokalistka.

Źródło: www.e-teatr.pl

"Barwy szczęścia": Pomysł na biznes

Dodano: 10.09.2018 14:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy


- Mam już coś na oku – powie Bruno (Lesław Żurek) Amelii (Stanisława Celińska), gdy ta wprost zapyta go, czy zaczął się już rozglądać za nową pracą.

Stanisława Celińska z nowymi piosenkami na koncercie w radiowej Trójce

Dodano: 06.09.2018 9:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę (9 września 2018 roku) w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpi Stanisława Celińska. Podczas koncertu w Trójce znakomita śpiewająca aktorka zaprezentuje m.in. materiał ze swojego najnowszego albumu.

Źródło: feedproxy.google.com

"Barwy szczęścia": Rola trafiona w dziesiątkę - rozmowa z Krzysztofem Antkowiakiem

Dodano: 04.05.2018 10:08 | 9 odsłon | 0 komentarzy


W zeszłym roku nagrał bożonarodzeniową piosenkę „Barw szczęścia” w duecie ze Stanisławą Celińską, a teraz dołączył do obsady serialu! Gra Wolana – znanego muzyka, który z powodu zawirowań życiowych został bezdomnym.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Stanisława Celińska: W piątek i sobotę przed Wielkanocą w moim domu zawsze była cisza

Dodano: 30.03.2018 6:00 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Kiedyś podeszła do mnie kobieta i powiedziała: „Pani płyta pomogła mi pokonać raka”. Takie słowa utwierdzają mnie, że muzyka jest tą drogą, po której mam iść - mówi Stanisława Celińska, niezwykła aktorka, piosenkarka i wspaniała matka.

Źródło: www.polskatimes.pl

​"Barwy szczęścia": Amelia zaopiekuje się bezdomnym narkomanem!

Dodano: 21.03.2018 11:07 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Amelia (Stanisława Celińska) wyciągnie pomocną dłoń do bezdomnego narkomana Wolana, w roli którego zobaczymy piosenkarza Krzysztofa Antkowiaka. Z kolei Waleria (Ewa Ziętek) postanowi zaopiekować się... Cariną (Divine Kitenge-Martyńska), która wyda się jej bardzo samotna i nieszczęśliwa.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Barwy szczęścia". Świąteczny teledysk bohaterów serialu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 18.12.2017 23:11 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Stanisława Celińska czyli serialowa Amelia, Krzysztof Antkowiak i Sound'n'Grace nagrali świąteczny utwór "Czas pojednań". Zobacz teledysk z bohaterami "Barw szczęścia".

Źródło: www.telemagazyn.pl

Rzeszów. Stanisława Celińska "Świątecznie..."

Dodano: 15.12.2017 11:11 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Stanisławy Celińskiej przedstawiać nikomu nie trzeba. To znakomita aktorka, pieśniarka. W niedzielę, 17 grudnia, artystka wystąpi w Rzeszowie

Źródło: www.e-teatr.pl

Toruń. Weekend z monodramami w Baju

Dodano: 24.11.2017 10:11 | 31 odsłon | 0 komentarzy

Jan Peszek i Stanisława Celińska to gwiazdy rozpoczynających się w piątek Toruńskich Spotkań Teatrów Jednego Aktora.

Źródło: www.e-teatr.pl

Listy do M. 3 - 2017-11-10

Dodano: 27.10.2017 0:10 | 97 odsłon | 0 komentarzy


Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M.2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak Lejdis i Testosteron. Listy do M. 3 znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.
Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.
Film Listy do M. 3 powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza.
Listy do M. to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu Listy do M., w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a Listy do M.2 w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone