sobota, 15 grudnia 2018 r.  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wiadomości z tagiem Sonia Bohosiewicz  RSS
Sonia Bohosiewicz, choć robi karierę, to stara się nie zaniedbywać rodziny

Dodano: 08.12.2018 17:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ma ormiańskie korzenie, a to naród przedsiębiorczy i wytrwały. I rzeczywiście: już od dziecka lubiła grać główne role w podwórkowych zabawach. Potem wykorzystała te umiejętności w pracy aktorki. Choć nie lubi castingów, udało jej się zostać wielką gwiazdą.

Źródło: https:

Bohosiewicz niepewnie wchodzi na ściankę

Dodano: 10.10.2018 13:36 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Na początku stycznia Sonia Bohosiewicz niechcący naraziła się na konflikt z paparazzi. W jej wyniku fotoreporterzy przestali robić jej zdjęcia. Ci ostatni mieli za złe Sonii słowa o "wymarciu zawodu paparazzi" i niewybredne komentarze pod ich adresem. Bohosiewicz kilka dni temu postanowiła zaryzykować pozując na czerwonym dywanie. Podczas premiery filmu 7 uczuć niepewnie weszła na ściankę, zagadując chwilę wcześniej do paparazzi. Już nie ma na nich focha?

Źródło: https:

Landrynkowa Bohosiewicz wymienia uprzejmości z Chajzerem

Dodano: 10.10.2018 12:18 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Sonia Bohosiewicz oraz Zygmunt Chajzer gościli ostatnio w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadali o tym, jak bawią się Polacy. Wystylizowana w różowy sweter oraz długą spódnicę aktorka chętnie rozdawała autografy i fotografowała się pod studiem śniadaniówki. Na celebrytkę cierpliwie czekał Zygmunt Chajzer, który szarmancko odprowadził Bohosiewicz do auta.

Źródło: https:

Misiek Koterski, Katarzyna Figura i Sonia Bohosiewicz na premierze nowego filmu Marka Koterskiego! Kto jeszcze się pojawił? [RELACJA Z PREMIERY, DUŻO ZDJĘĆ]

Dodano: 09.10.2018 17:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

8 października w Warszawie odbyła się galowa premiera nowego filmu Marka Koterskiego pt. "7 uczuć". Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć gwiazd filmu: Michała "Miśka" Koterskiego, Katarzyny Figury, Małgorzaty Bogdańskiej, Andrzeja Chyry, Gabrieli Muskały, Marcina Dorocińskiego oraz Soni Bohosiewicz. Sprawdźcie naszą relację z premiery "7 uczuć" i sprawdźcie, kto się jeszcze pojawił!

“Za marzenia” - Kręci się drugi sezon?

Dodano: 05.10.2018 14:47 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Oglądałam relacje Soni Bohosiewicz. Na Instagramie. I jako dobra siostra przyniosła na plan (do make-upu) jedzenie wegańskie dla Mai. A kto jeszcze siedział na planie, w przyczepie? Anna Karczmarczyk! Jeśli znajdę, to spróbuję zrobić "zdjęcie". Cieszycie się?

Źródło: twoje-seriale.pl

Augustów. Wieczór z krytykiem i gwiazdą filmową

Dodano: 13.04.2018 10:12 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Autor bestsellerowych wywiadów z polskimi aktorkami Łukasz Maciejewski oraz bohaterka jego książki Sonia Bohosiewicz będą gośćmi kolejnego spotkania z cyklu Lektura Obowiązkowa 17 kwietnia o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie.

Źródło: www.e-teatr.pl

Sonia Bohosiewicz o serialu „Diagnoza”: Widzowie uwielbiają Wandę. Pokochali moją postać

Dodano: 02.02.2018 20:01 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Serialowa Wanda Jureczko to twarda, charakterna Ślązaczka z dużym poczuciem humoru. Sonia Bohosiewicz znakomicie odnalazła się w roli siostry oddziałowej, która bez wątpienia nie tylko poprzez różowy kolor fartucha dodaje energii i kolorytu całej ekipie medyków. Prywatnie Wanda jest mężatką i zmaga się z różnymi życiowymi trudnościami.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Gwiazdy "Narzeczonego na niby" i ich noworoczne marzenia

Dodano: 29.12.2017 14:52 | 48 odsłon | 0 komentarzy

W związku ze zbliżającym się Sylwestrem aktorzy filmu Narzeczony na niby nagrali dla wszystkich kinomanów i nie tylko noworoczne życzenia. Zobaczcie, czego sobie i innym życzą Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Sonia Bohosiewicz, Mikołaj Roznerski, Julia Kamińska i Tomasz Karolak.

WIDEO: Noworoczne życzenia od gwiazd "Narzeczonego na niby"

Dodano: 29.12.2017 12:00 | 38 odsłon | 0 komentarzy

Gwiazdy komedii romantycznej "Narzeczony na niby" składają życzenia noworoczne internautom! "Dużo miłości, takiej z serca, prawdziwej" – mówi Piotr Stramowski, a Tomasz Karolak dodaje: "Aby spełniły Wam się wszystkie najskrytsze marzenia i fantazje". Czego jeszcze pragną dla widzów Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz, Julia Kamińska i Mikołaj Roznerski? Przekonajcie

WIDEO: Noworoczne życzenia od gwiazd "Narzeczonego na niby"

Dodano: 29.12.2017 12:00 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Gwiazdy komedii romantycznej "Narzeczony na niby" składają życzenia noworoczne internautom! "Dużo miłości, takiej z serca, prawdziwej" – mówi Piotr Stramowski, a Tomasz Karolak dodaje: "Aby spełniły Wam się wszystkie najskrytsze marzenia i fantazje". Czego jeszcze pragną dla widzów Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz, Julia Kamińska i Mikołaj Roznerski? Przekonajcie

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone