wtorek, 16 stycznia 2018 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Smoleńsk  RSS
Antoni Macierewicz: media publiczne milczą nt. prawdy o Smoleńsku (wideo)

Dodano: 09.01.2018 20:44 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz ocenił, że w mediach publicznych jest zdecydowanie za mało informacji o prawdziwym przebiegu katastrofy smoleńskiej. - Mamy to czynienia z międzynarodową nagonką na prawdę Smoleńsku - stwierdził.

Tagi: Smoleńsk
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kraków. Odwróceni przy Sławkowskiej 14

Dodano: 13.10.2017 0:00 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Po czterech latach przy Smoleńsku 22 Teatr Odwrócony zmienia lokalizację. A po pięciu działalności zaprasza na huczny jubileusz w nowej siedzibie przy Sławkowskiej 14. 24 listopada oficjalne powitanie sceny i premiera instalacji teatralnej "Wyspa Wyspiański".

Tagi: Smoleńsk
Źródło: www.e-teatr.pl

WYKLĘTY (FPFF w Gdyni 2017)

Dodano: 21.09.2017 15:04 | 47 odsłon | 0 komentarzy

Decyzji o umieszczeniu Wyklętego w Konkursie Głównym festiwalu w Gdyni zapewne już zawsze będzie towarzyszyła fama o dobrej zmianie, która wyciągnęła ręce również po to wydarzenie kulturalne, oraz niewypowiadana głośno i publicznie opinia o upolitycznieniu festiwalu - co miało miejsce już rok temu przy okazji pokazu specjalnego Smoleńska, będącego formą ugody między tymi, którzy żądali od Michała [...]

Tagi: Smoleńsk
Źródło: film.org.pl

WYKLĘTY (FPFF w Gdyni 2017)

Dodano: 21.09.2017 15:04 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Decyzji o umieszczeniu Wyklętego w Konkursie Głównym festiwalu w Gdyni zapewne już zawsze będzie towarzyszyła fama o dobrej zmianie, która wyciągnęła ręce również po to wydarzenie kulturalne, oraz niewypowiadana głośno i publicznie opinia o upolitycznieniu festiwalu – co miało miejsce już rok temu przy okazji pokazu specjalnego Smoleńska, będącego formą ugody między tymi, którzy żądali od Michała […]

Tagi: Smoleńsk
Źródło: film.org.pl

Lucińska żali się: "Nie mam łatwo, skończyłam szkołę w USA. W Polsce nie jest to mile widziane!"

Dodano: 16.09.2017 10:26 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Anna Lucińska jest obecnie jedną z dziennikarek TVN-u. Karierę zaczynała jednak jako aktorka w serialach Na dobre i na złe, Apetyt na życie oraz Malanowski i partnerzy. 30-latka zagrała również w Smoleńsku. Lucińska cztery lata spędziła w Los Angeles, gdzie uczyła się aktorstwa. Żali się, że ukończenie szkoły w USA wcale nie otworzyło jej drzwi do kariery w Polsce. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl doszła do wniosku, że miała podwójnie ciężko.

Źródło: wp.tv

"Zmieniłaby tam sporo rzeczy, to nie jest moja ideologia i fabuła"

Dodano: 23.08.2017 12:07 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Jedna z najgłośniejszych polskich produkcji i najbardziej wyczekiwanych przez zwolenników Prawa i Sprawiedliwości i teorii spiskowych filmów, Smoleńsk, swoją premierę miał mieć w szóstą rocznicę katastrofy Tupolewa. Choć data była symboliczna, termin przesunięto po przedpremierowym pokazie, w którym uczestniczył Jarosław Kaczyński. Pojawiła się nieoficjalna informacja, że prezes PiS-u skrytykował film mówiąc, że "nie tak było". Twórcy filmu, zwłaszcza reżyser Antoni Krauze, zapewniał, że przyczyny opóźnienia premiery nie były wcale polityczne, tylko techniczne.

Tagi: Smoleńsk
Źródło: wp.tv

Samusionek o roli w "Smoleńsku": "Nikt mnie za to nie hejtuje"

Dodano: 22.08.2017 11:34 | 31 odsłon | 0 komentarzy

Anna Samusionek od początku zaangażowania się w produkcję "Smoleńsk", zapewniała, że nie wystąpiła w filmie ze względów politycznych, a wyłącznie "artystycznych". Im było bliżej premiery, tym aktorka bardziej obawiała się o swoją rolę w produkcji. Choć pojawiła się w zwiastunie "Smoleńska", bała się, że sceny z jej udziałem zostaną wycięte.

Źródło: wp.tv

Andrzej Duda gratuluje Marcinowi Wolskiemu „znakomitych programów satyrycznych” i „doskonałego wyczucia języka”

Dodano: 22.07.2017 14:31 | 69 odsłon | 0 komentarzy

Z okazji 70. urodzin Marcin Wolski - publicysta, satyryk i pisarz, a od roku dyrektor TVP2 - otrzymał list z życzeniami i gratulacjami od prezydenta Andrzeja Dudy. Prezydent wyliczył najważniejsze osiągnięcia Wolskiego w radiu, telewizji i literaturze, wspominał też, że Wolski jest współautorem scenariusza filmu „Smoleńsk”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Patriotyczna Warnke: "Lech Wałęsa jest ikoną sprzeciwu. Bardzo przeżywam to, co się dzieje!"

Dodano: 18.07.2017 10:53 | 37 odsłon | 0 komentarzy

lech Wałęsa tuż przed ostatnią miesięcznicą smoleńską trafił do szpitala. Stwierdził, że jest mu przykro z tego powodu i wystosował apel do uczestników poniedziałkowego protestu w Warszawie, prosząc o pokojowe demonstracje. Dodał, że chce wziąć udział w kontrmanifestacji podczas kolejnej miesięcznicy smoleńskiej 10 sierpnia. Katarzyna Warnke w rozmowie dla portalu PrzeAmbitni nazwała byłego prezydenta RP "ikoną sprzeciwu". Zdaniem aktorki 73-latek powinien nadal angażować się w polityczne i społeczne dyskusje. Celebrytka skrytykowała również rządy Prawa i Sprawiedliwości, twierdząc, że Polska zmierza do rządów jednej partii.

Źródło: wp.tv

TVP Info nazwało kontrmanifestantów smoleńskich barbarzyńcami, a TV Republika - UBywatelami i KODomitami

Dodano: 11.07.2017 20:44 | 34 odsłon | 0 komentarzy

Na antenie TVP Info uczestników poniedziałkowej kontrmanifestacji podczas miesięcznicy smoleńskiej określono mianem barbarzyńców, a w relacji w serwisie internetowym Telewizji Republika - UBywatelami i KODomitami.

Tagi: Smoleńsk
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone