niedziela, 19 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
Wiadomości z tagiem Smoleńsk  RSS
"M jak miłość": Ula i Janek zostaną... przyjaciółmi?

Dodano: 13.08.2018 10:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Ula (Iga Krefft) szczerze przeprosi Janka (Tomáš Kollárik) za to, że zostawiła go dla Bartka (Arkadiusz Smoleński). - Skrzywdziłam cię i jest mi strasznie przykro - powie policjantowi. - Musimy nauczyć się jakoś funkcjonować obok siebie - doda.

Źródło: https:

Była "ulubienica Kurskiego" też jest ekspertem od piłki nożnej

Dodano: 08.07.2018 0:02 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Anna Lucińska znana jest między innymi z tak kultowych produkcji jak "Malanowski i Partnerzy" czy "Smoleńsk". Jak sama opowiada, droga do "sukcesu" nie była łatwa, ponieważ w Polsce mało przychylnie odbierane jest jej amerykańskie wykształcenie. Celebrytka pojawiła się ostatnio na Gali Derby na warszawskim Służewcu, gdzie zaczepiona przez dziennikarza wdała się w dyskusję na temat kondycji polskiego sportu. Lucińska zaznaczyła, że od początku Mundialu wiedziała, że grupa, w której się znaleźliśmy, może okazać się dla Polaków nie lada wyzwaniem, a to dlatego, że Senegal i Kolumbia to zespoły, "które dużo biegają i są wysportowane". Sądzicie, że to wystarczające wytłumaczenie tej sportowej katastrofy?

Tagi: Smoleńsk
Źródło: https:

Racewicz z bukietem róż randkuje z ukochanym

Dodano: 15.06.2018 12:46 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Osiem lat temu, w katastrofie smoleńskiej, tragiczną śmierć poniósł mąż Joanny Racewicz, szef ochrony prezydenta Kaczyńskiego, Paweł Janeczek. Od dłuższego czasu u boku Racewicz pojawiał się tajemniczy mężczyzna. Dopiero w listopadzie ubiegłego roku prezenterka zdecydowała się na to, aby pokazać się z Marcinem Piotrowiczem publicznie. Kilka dni temu paparazzi trafili na wspólny obiad Racewicz z partnerem. Prezenterka została obdarowała ogromnym bukietem róż, który w upalny dzień postanowiła schować do bagażnika.

Tagi: Smoleńsk
Źródło: https:

KLIKA PUDELKA: PiS zatuszuje romans Pięty? "Władza jest największym afrodyzjakiem"

Dodano: 02.06.2018 14:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W ubiegłym tygodniu wyszedł na jaw, trwający od prawie roku, romans Stanisława Pięty z kobietą, którą poznał na jednej z miesięcznic smoleńskim. Kochanką Pięty okazała się kobieta, która od dłuższego czasu pojawiała się w towarzystwie prawicowych polityków. Na jej profilach społecznościowych nie brakowało zdjęć z posłami PiS-u oraz wpisów z zachwytami nad rządami Andrzeja Dudy. Zafascynowany nową znajomością polityk, zapewniał kochankę, że zostawi dla niej żonę oraz załatwi posadę w jednej ze spółek Skarbu Państwa. Gorące uczucie z czasem wygasło, a porzucona kobieta zdecydowała się opublikować w mediach wiadomości SMS, które wymieniała z Piętą. Jak na aferę z posłem zareaguje Prawo i Sprawiedliwość? O kulisach politycznych romansów opowiedzieliśmy w najnowszym odcinku Klika(j) Pudelka.

Tagi: Smoleńsk
Źródło: https:

​"M jak miłość": Przez związek z Bartkiem Ula pokłóci się z ojcem!

Dodano: 25.05.2018 16:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Marek (Kacper Kuszewski) nie zrozumie, jak Ula (Iga Krefft) mogła rzucić wszystko dla kryminalisty Bartka (Arkadiusz Smoleński). Z tego powodu po wakacjach stracą ze sobą kontakt.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"M jak miłość": Ula spędzi upojną noc z Bartkiem!

Dodano: 02.05.2018 10:56 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Po wyjściu zza krat Bartek (Arkadiusz Smoleński) zaproponuje Uli (Iga Krefft), by razem wyjechali i zaczęli nowe życie. Mostowiaczka powie „tak”, po czym wyląduje z Lisieckim w łóżku.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Szczecin. Znana aktorka pod ostrzałem prawicowych mediów

Dodano: 23.04.2018 0:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

"Niejaka Cielecka ma być gwiazdą szczecińskiego Kontrapunktu finansowanego z budżetu miasta. Prezydentowi Szczecina to nie przeszkadza?" - pyta na Twitterze Małgorzata Jacyna-Witt. Tygodnik "Do Rzeczy" poświęcił zdjęciu artykuł zatytułowany Cielecka pozuje przy pomniku ofiar katastrofy smoleńskiej.

Źródło: www.e-teatr.pl

Trzynaście lat, trzy pontyfikaty, tysiące wspomnień – Hanna Suchocka i Wieczne Miasto

Dodano: 22.04.2018 20:56 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W Watykanie mawia się, że każdy pontyfikat to osobna epoka. Oto opowieść Hanny Suchockiej o latach 2001–2013, kiedy pełniła funkcję ambasadora w Watykanie w czasie pontyfikatów Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka. W tym okresie doszło do wielu dramatycznych wydarzeń — m.in. gwałtowne pogorszenie stanu zdrowia, a następnie śmierć Jana Pawła II, katastrofa smoleńska [...]

Tagi: Smoleńsk
Źródło: www.kulturatka.pl

"M jak miłość": Ula dla Bartka zaryzykuje swój związek z Jankiem!

Dodano: 18.04.2018 10:31 | 7 odsłon | 0 komentarzy


List od osadzonego w areszcie Bartka (Arkadiusz Smoleński) sprawi, że Ula (Iga Krefft) oświadczy Jankowi (Tomáš Kollárik), że chciałaby jeszcze poczekać ze ślubem. Czy to oznacza koniec związku Mostowiaczki i Morawskiego?

Źródło: swiatseriali.interia.pl

TVP Info bez transmisji i skrótów konferencji Macierewicza. Tylko krótkie informacje w serwisach

Dodano: 12.04.2018 20:49 | 9 odsłon | 0 komentarzy

W środę w Sejmie odbyła się konferencja prasowa podkomisji powołanej do ponownego wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. Pracami komisji przewodniczy Antoni Macierewicz i to on prowadził konferencję, jednak nie transmitowano jej w TVP Info. - Ze względu na zainteresowanie widzów TVP Info obradami komisji ds. Amber Gold uznano, że to wydarzenie będzie priorytetowe na naszej antenie - tłumaczy nam biuro prasowe TVP.

Tagi: Smoleńsk
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone