środa, 24 października 2018 r.  Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Wiadomości z tagiem Robert Więckiewicz  RSS
Robert Więckiewicz o powrocie na plan serialu: Jest w tym coś podniecającego [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 20.10.2018 11:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po 10 latach od premiery pierwszego sezonu serialu "Odwróceni", stacja TVN podjęła się realizacji kolejnej serii. Zobaczcie zapowiedź rozmowy dziennikarki "Dzień DObry TVN" z Robertem Więckiewiczem, który ponownie wcieli się w postać Blachy.

Źródło: https:

[17.10.2018] Prawdziwe zbrodnie

Dodano: 09.10.2018 0:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Znakomita międzynarodowa obsada (Jim Carrey, Robert Więckiewicz, Charlotte Gainsbourg, Agata Kulesza, Piotr Głowacki) w mrocznym thrillerze, sięgającym do najciemniejszych zakamarków ludzkiej natury.
Rok 2000, oddalony od cywilizacji południowo-zachodni kraniec Polski. Brzegi Odry...

“1983″ - Zobaczcie zwiastun polskiej Nowości w Netflixie

Dodano: 03.10.2018 16:21 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Zacieram ręce Premiera 30 listopada na platformie Netflix. W obsadzie: Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Ewa Błaszczyk, Wojciech Kalarus, Edyta Olszówka, Michalina Olszańska, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz, Mirosław Zbrojewicz, Agnieszka Żulewska Krzysztof Wach, Patrycja Volny i Mateusz Kościukiewicz.

1983 - pierwszy polski serial Netflixa

Dodano: 02.10.2018 9:09 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W sieci pojawił się teaser pierwszego polskiego serialu Netflixa, który nosi tytuł "1984". Serial wyreżyserowały: Katarzyna Adamik, Olga Chajdas, Agnieszka Holland i Agnieszka Smoczyńska. W rolach głównych występują Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Michalina Olszańska, Andrzej Chyra i Zofia Wichłacz. Oficjalny opis:

Źródło: forum.film.org.pl

Kler - 2018-09-28

Dodano: 27.09.2018 7:11 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Wojtek Smarzowski, twórca wielokrotnie nagradzanych dzieł: „Wołyń”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Drogówka”, „Róża”, „Dom zły” i „Wesele”, wraca z nowym filmem. „Kler” to obraz kościoła katolickiego jako instytucji oglądanej „od strony zakrystii”, rzucający światło na tematy niewygodne, trudne, częstokroć przemilczane, ale też poruszające. Wszystko to ukazane przez pryzmat losów trójki duchownych, których wzloty i upadki udowadniają, że księżom, podobnie jak społeczności wiernych, nic co ludzkie nie jest specjalnie obce. W rolach głównych popis wielkiego aktorstwa dają Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak oraz – po raz pierwszy u Smarzowskiego – Janusz Gajos. W doskonałej, pełnej gwiazd obsadzie znaleźli się także m.in.: Joanna Kulig, Katarzyna Herman, Rafał Mohr, Robert Wabich, Henryk Talar i Izabela Kuna.
Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.
Celem naszego filmu nie jest podejmowanie dyskusji na temat wiary czy krytyka osób wierzących. Wiarę uznajemy za jedną z najbardziej intymnych sfer każdego człowieka. Chcemy jednak mówić o ludzkich działaniach i postawach budzących nasz fundamentalny sprzeciw. Nasz film to wizja artystyczna oparta na wielu prawdziwych wydarzeniach, sytuacjach, które miały miejsce gdzieś i kiedyś. To niezwykle poruszająca, ale równocześnie prawdziwa historia.
Nie kryjemy swego zafascynowania osobą papieża Franciszka, tak skrajnie niepasującego do dzisiejszego, zatraconego w konsumpcji świata. Oto papież, który przestronne, luksusowe apartamenty w Pałacu Apostolskim dobrowolnie zamienił na skromne mieszkanko w Domu św. Marty. Reformy, jakich się podjął, mają na celu przede wszystkim budowę Kościoła całkowicie misyjnego, rozumianego jako wspólnota, która zwróci się z pomocą zagubionym i służyć będzie ludziom na całym świecie. Franciszek to papież stawiający na pierwszym miejscu nie prawo, ale czyste miłosierdzie. Kościół według niego powinien być ubogi, służyć ubogim, opłakiwać tych, których nikt nie opłakuje. Franciszek krytykuje materializm, jednak duchowni udają, że tego nie słyszą. To aż prosiło się o refleksję filmową. Jak w całej tej sytuacji odnajdują się zwykli, przeciętni księża? Jak patrzą na to wszystko wierni? Na te pytania, oraz kilka innych, staramy się dać odpowiedź w swoim obrazie – twórcy filmu.

Robert Więckiewicz: W filmie "Kler" nie zajmujemy się krytyką wiary

Dodano: 26.09.2018 20:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W sieci pojawił się materiał promujący film "Kler". O produkcji opowiada Robert Więckiewicz.

Źródło: https:

WIDEO: Więckiewicz, Figura na festiwalu Visa Kino Letnie

Dodano: 30.08.2018 11:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Dobiega końca festiwal Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2018. Przez dwa miesiące widzowie mieli okazję obcować ze wspaniałymi filmami. Mogli również spotkać na żywo gwiazdy polskiego kina. Jedną z nich był Robert Więckiewicz. [webVideo][/webVideo] Czasami dopiero skonfrontowani z chorobą bliskiej osoby, dowiadujemy się czegoś nowego o sobie – mówił Robert Więckiewicz, odtwórca roli Janusza w

Źródło: https:

Odwróceni – Mirosław Zbrojewicz zagra w 2. sezonie

Dodano: 29.08.2018 16:24 | 8 odsłon | 0 komentarzy

TVN pracuje nad 2. sezonem serialu Odwróceni. Ustaliliśmy, że Mirosław Zbrojewicz dołączył do obsady.Ustaliliśmy, że Miroslaw Zbrojewicz dołączył do obsady 2. sezonu serialu Odwróceni. Nie wiemy jednak, w jaką rolę się wcieli. Jest to pierwszy nowy aktor w tej serii. Zbrojewicza ostatnio mogliśmy oglądać w filmach 11 minut oraz Konwój. Przypomnijmy, że TVN pracuje nad 2. sezonie. W obsadzie powrócąArtur Żmijewski oraz Robert Więckiewicz. Wcześniej dyrektor programowy TVN,...

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone