poniedziałek, 22 października 2018 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Robert Gonera  RSS
WIDEO: Maja Hirsch jako "DJ"

Dodano: 06.01.2018 12:49 | 62 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy Was do obejrzenia teledysku do piosenki Unera "Love Yourself". Klip promuje film "DJ", który trafi do kin 19 stycznia. Główne role grają w nim Maja Hirsch, Daniel Olbrychski i Robert Gonera. [webVideo][/webVideo] Akcja dzieje się w środowisku kultury klubowej. Główna bohaterka o pseudonimie – DJ Mini, jest piękna i demoniczna, ambitna i przede wszystkim bardzo utalentowana muzycznie.

Źródło: www.filmweb.pl

"Korona królów". Robert Gonera: Gram wiecznego oponenta Kazimierza Wielkiego [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 01.01.2018 16:44 | 22 odsłon | 0 komentarzy

"Korona królów" to noworoczna serialowa nowość Telewizji Polskiej. Jedną z gwiazd produkcji jest Roberta Gonera, który opowiedział nam o swojej roli.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Maja Hirsch, Daniel Olbrychski i Robert Gonera w filmie "DJ" o polskiej DJ-ce

Dodano: 13.12.2017 20:03 | 31 odsłon | 0 komentarzy

Do sieci trafiła zapowiedź filmu "DJ" o polskiej DJ-ce. W projekcie udział biorą Maja Hirsch, Daniel Olbrychski i Robert Gonera, a także Nina Kraviz i Carl Cox.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zasada przyjemności - nowy serial Canal+

Dodano: 30.11.2017 16:01 | 39 odsłon | 0 komentarzy

Stacje kablowe dopiero się rozkręcają, jednak cieszy mnie fakt, że inwestują w kolejne produkcje. Jak podaje se.pl kryminalna nowość będzie kręcona w Polsce, Czechach i na Ukrainie. Małgorzata Buczkowska wcieli się w policjantkę Marię, Robert Gonera nielubianego pomocnika, a Mirosław Baka przełożonego, który jest uwikłany w polityczne rozgrywki. Zdjęcia ruszyły, premiera nie jest jeszcze znana.

Źródło: twoje-seriale.pl

„Zasada przyjemności” - nowy serial Canal+ w koprodukcji z Czechami i Ukrainą. Grają Buczkowska, Baka i Gonera

Dodano: 27.11.2017 20:48 | 71 odsłon | 0 komentarzy

W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu kryminalnego pt. „Zasada przyjemności”. Jest to międzynarodowa koprodukcja polskiego Canal+ oraz nadawców z Czech i Ukrainy. Główne role zagrają Małgorzata Buczkowska, Karel Roden i Sergiej Strelnikow. W obsadzie pojawią się także m.in. Mirosław Baka i Robert Gonera.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"W rytmie serca" odcinek 3. Ostre spięcie między Adamem i Robertem! Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 15.09.2017 8:21 | 44 odsłon | 0 komentarzy

Tragiczny wypadek, atak z bronią – serialowy Kazimierz to miasto pełne akcji. W najbliższą niedzielę pojawią się w nim wyjątkowi goście: Emilia Krakowska, Helena Englert i Robert Gonera! Między Adamem a Robertem dojdzie natomiast do spięcia. Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku "W rytmie serca"!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Korona Królów od listopada w TVP1

Dodano: 20.07.2017 14:01 | 56 odsłon | 0 komentarzy

Nowość pojawi się w listopadzie 2017. W rolach głównych wystąpią: Halina Łabonarska (Królowa Jadwiga), Marta Bryła (Aldona), Paulina Lasota (Cudka), Tomasz Sapryk (Kanclerz), Jan Wieczorkowski (Władysław Łęczycki), Piotr Gawron-Jedlikowski (Niemierza), Marcin Rogacewicz (Jaśko), Wojciech Żołądkowicz (Olgierd), Ireneusz Pastuszak (Przemysław Sieradzki), Andrzej Popiel (Bolko), Anna Grycewicz (Kunegunda), Katarzyna Czapla (Elżbieta), Robert Gonera (Jan Grot), Andrzej Deskur (Jarosław [...]

Źródło: twoje-seriale.pl

Robert Gonera: Granie w serialach? Filmach? Najbardziej kusi mnie teraz teatr!

Dodano: 08.06.2017 22:02 | 68 odsłon | 0 komentarzy

Stworzył dziesiątki niezapomnianych ról. Oszałamiającą karierę zrobił kreacją w filmie „Dług”, a wielką popularność przyniósł mu serial „M jak miłość”. Wrocławski aktor Robert Gonera cały czas nie zwalnia tempa. Teraz gra w kultowym niemieckim serialu „Telefon 110”

Źródło: www.polskatimes.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone