piątek, 17 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Wiadomości z tagiem Rafał Mroczek  RSS
"M jak miłość": Joanna Kuberska: To jest jej czas!

Dodano: 14.08.2018 5:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Joanna Kuberska ma wszystko, żeby zostać gwiazdą - talent, urodę i szczęście. W 2017 roku ukończyła studia aktorskie, a już pracuje w teatrze i gra dużą rolę w ulubionej telenoweli Polaków. W nowym sezonie "M jak miłość" jej serialowa bohaterka Julka ponownie zbliży się do Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek)...

Źródło: https:

"M jak miłość": Playboy Zduński znów w miłosnych opałach!

Dodano: 07.08.2018 10:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ledwo Paweł (Rafał Mroczek) wyleczy złamane serce po rozwodzie z Alą (Olga Frycz), czekają go nowe perypetie uczuciowe. Plus niebezpieczny rywal z Gruzji.

Źródło: https:

"M jak miłość": Paweł zamieszka z Basią i... Katią?

Dodano: 01.08.2018 11:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Katia (Joanna Jarmołowicz) obieca Pawłowi (Rafał Mroczek), że zrobi wszystko, by Basia (Gabriela Raczyńska) nigdy nie dowiedziała się, że poślubił ją dla pieniędzy... Poprosi go jednak, żeby zamieszkali razem na czas pobytu w Polsce jej ojca. - Nie ma problemu – stwierdzi Zduński. - Basia przeniesie się na jakiś czas do dziadka – doda.

Źródło: https:

"M jak miłość": Manewry miłosne

Dodano: 16.07.2018 5:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


​Trzeba przyznać, że ostatnio ani życie, ani scenarzyści nie oszczędzali Pawła (Rafał Mroczek). Wygląda na to, że po wakacjach w życiu Zduńskiego nadal będzie dość ekscytująco.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Lipowska też odnalazła drugi dom na planie "M jak miłość"?

Dodano: 06.07.2018 15:27 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Atmosfera wokół serialu M jak miłość w ostatnim czasie zrobiła się wyjątkowo napięta. W obronie produkcji oskarżanej o brak zapewnienia odpowiednich warunków pracy dla aktorów stanął Rafał Mroczek i Katarzyna Cichopek. Serialowe małżeństwo zapewniało, że na planie produkcji czują się jak w domu. Podobnego zdania jest grająca w serialu od początku Teresa Lipowska. Aktorka przekonuje, że plan zdjęciowy to jej drugi dom i jest bardzo zżyta z ekipą filmową. Zapewnia, że ze względu na swoje zawodowe doświadczenie pilnuje, by gra aktorska była na najwyższym poziomie. Już zapomniała, jak zapewniała, że na planie produkcji wszyscy utrzymują relacje czysto zawodowe?. Przypomnijmy: Aktorka z "M jak miłość": "Nikt z nikim się nie przyjaźni!"

Mroczek walczy o uwagę: "W Polsce zawsze pracowali reżyserzy na światowym poziomie"

Dodano: 03.07.2018 11:39 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Mroczek dzięki roli Pawła Zduńskiego w serialu "M jak miłość", wyrósł na prawdziwą "gwiazdę" TVP. Aktor przez ostatnie lata zaliczył udział w kilku programach telewizyjnych oraz może liczyć na stałe zaproszenie od Jacka Kurskiego do teleturnieju Wielki test, który sprawdza wiedzę celebrytów o polskich poetach, kompozytorach czy... Jasnej Góry. W październiku 2016 roku Rafał Mroczek po raz pierwszy został ojcem, co nieco wycofało go z celebryckiego bywania. Mroczek przyznał, że nie ma obecnie wiele czasu na chodzenie do kina. Całą uwagę koncentruje na niespełna dwuletniej córce, Zofii. Rafał nie stroni jednak od komplementowania polskich reżyserów. Liczy na rolę w produkcji filmowej?

Źródło: https:

Julka czy Kalina? Kogo wybierze Paweł? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]

Dodano: 29.06.2018 9:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze w sierpniu zobaczymy nowe odcinki "M jak miłość" w TVP2. Podczas nagrań czołówki do serialu aktorzy opowiadali o pracy na planie najpopularniejszej polskiej produkcji. Co powiedział Rafał Mroczek, czyli serialowy Paweł?

Źródło: https:

Mroczek odpływa: "Na planie "M jak miłość" czujemy, że tworzymy coś, co zostanie zapamietane"

Dodano: 28.06.2018 10:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Pierwszy odcinek serialu "M jak miłość" Telewizja Polska wyemitowała 4 listopada 2000 roku. Po 18 latach pracy na planie, Rafał Mroczek nie tylko jest przekonany o swoim aktorskim talencie, ale uważa, że robi coś ważnego i znaczącego dla przyszłych pokoleń. W przeciwieństwie do brata bliźniaka, lubi zabiegać o uwagę mediów. Już kilka tygodniu po przyjściu na świat jego córki, postanowił pokazać się z wózkiem w programie śniadaniowym. "Aktor" ma na swoim koncie również udział w kilku celebryckich programach. Twierdzi, że wielu widzów utożsamia go z graną przez niego postacią. Często zdarza się, że spotykani na ulicy ludzie zwracają się do niego serialowym imieniem. Myślicie, że rola Pawła Zduńskiego zostanie zapamiętana przez pokolenia?

"M jak miłość": "Czujemy, że tworzymy coś, co zostanie zapamiętane"

Dodano: 27.06.2018 12:33 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Dla wielu ludzi jestem Pawłem Zduńskim – mówi aktor. Twierdzi, że po 18 latach emisji serialu „M jak miłość” widzowie często utożsamiają go z odgrywaną postacią i zwracają się do niego serialowym imieniem. Rafał Mroczek podkreśla, że po blisko dwóch dekadach na planie kultowego serialu TVP2 czuje, że robi coś, co zostanie zapamiętane.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Marlena i Joanna, czyli ukochane braci Mroczków! Czym się zajmują? [DUŻO ZDJĘĆ]

Dodano: 04.06.2018 15:56 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Marlena Muranowicz i Joanna Skrzyszewska - to kobiety, które skradły serca najsłynniejszych braci bliźniaków w Polsce. Kim są ukochane Marcina i Rafała Mroczków znanych z serialu "M jak miłość"? Co o nich wiemy?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone