niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Prestiż  RSS
Finał Pucharu Ligi Angielskiej na żywo w Eleven Sports. Komentarz z Wembley

Dodano: 21.02.2018 12:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę (25 lutego 2018 roku) w Eleven Sports 1 będzie można oglądać decydujące spotkanie Carabao Cup, w którym wystąpią giganci brytyjskiego futbolu: Arsenal FC i Manchester City. Będzie to pierwszy w tym roku finał wśród najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich w Europie.

Tagi: Prestiż
Źródło: feedproxy.google.com

“OVER THE LIMIT” NA 58. KRAKOWSKIM FESTIWALU FILMOWYM

Dodano: 21.02.2018 11:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Głośny dokument, dzięki któremu reżyserka Marta Prus znalazła się na prestiżowej liście magazynu Variety, będzie mieć polską premierę na festiwalu w Krakowie. Magazyn Variety już po raz czwarty stworzył listę 10 twórców z Europy, których karierę należy śledzić w przyszłości. Dziennikarze docenili pełnometrażowy debiut dokumentalny autorstwa Marty Prus "Over the Limit", który został bardzo [...]

Źródło: www.kulturatka.pl

Oscary 2018: Najlepsze krótkometrażowe filmy animowane i aktorskie w Arsie

Dodano: 21.02.2018 10:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Oscar Nominated Shorts 2018 to świetna okazja, by przyjrzeć się najlepszym produkcjom krótkometrażowym na świecie, skumulowanym w wyjątkowe doświadczenie filmowe. Nagroda Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie filmu. Najważniejsi przedstawiciele branży filmowej od lat 30. nie zapominają uhonorować również krótkiego metrażu, który stanowi istotną część amerykańskiej kinematografii. [...]

Źródło: www.kulturatka.pl

Oscary 2018: Kategorie techniczne

Dodano: 19.02.2018 18:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dziś rozpoczynamy cykl tekstów poświęconych tegorocznym Oscarom. Zaczynamy od dyskusji na temat nominacji i szans na zwycięstwo w najważniejszych kategoriach. Zaczynamy od tych z pozoru mniej prestiżowych, choć i tak mocno pożądanych – kategorii technicznych.

Źródło: esensja.pl

Dokument Martyny Wojciechowskiej "Ludzie duchy" nagrodzony. Emisja w Travel Channel

Dodano: 19.02.2018 16:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Film dokumentalny "Ludzie duchy" został nagrodzony na prestiżowym festiwalu London International Filmmaker Festival of World Cinema - IFF 2018. Martyna Wojciechowska i Marek Kłosowicz otrzymali nagrodę w kategorii Reżyseria Dokumentu Krótkometrażowego (Best Director of a Short Documentary). Nagrodzony film pokaże Travel Channel.

Źródło: feedproxy.google.com

"Ludzie duchy". Dokument Martyny Wojciechowskiej nagrodzony na London International Film Festival!

Dodano: 19.02.2018 14:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Film dokumentalny „Ludzie duchy” został nagrodzony na prestiżowym festiwalu London International Filmmaker Festival of World Cinema - IFF 2018. Martyna Wojciechowska i Marek Kłosowicz otrzymali nagrodę w kategorii Reżyseria Dokumentu Krótkometrażowego (Best Director of a Short Documentary). Uroczysta gala ogłoszenia laureatów odbyła się 17 lutego w Londynie.

Źródło: https:

Klika(j) Pudelka: "TVP nie chce transmitować Telekamer, bo Werner została "Prezenterem Informacji"

Dodano: 17.02.2018 15:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na początku tygodnia w warszawskich Arkadach Kubickiego odbyła się kolejna gala wręczenia Telekamer. Uroczystość uważana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w polskim show biznesie.  Nagrody przyznawane przez czytelników Tele Tygodnia rozdano już po raz 21., jednak żadna ze stacji telewizyjnych nie zdecydowała się transmitować gali. W tym roku Anita Werner po raz trzeci została uhonorowana statuetką w kategorii Prezenter Informacji, a "Nadzieją telewizji" został okrzyknięty Filip Chajzer. Być może dlatego Jacek Kurski nie zdecydował się poświęcić czasu antenowego w TVP. W najnowszym odcinku "Klika(j) Pudelka" zdradziliśmy kulisy organizacji gali. Zobaczcie.

Źródło: https:

Warszawa. Leon Tarasewicz laureatem XIX edycji Nagrody im. Gieysztora

Dodano: 10.02.2018 9:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy

8 lutego na Zamku Królewskim w Warszawie Leon Tarasewicz został uhonorowany Nagrodą im. prof. Aleksandra Gieysztora. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest od osiemnastu lat przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy za szczególne osiągnięcia w ochronie polskiego dziedzictwa kulturowego.

Tagi: Prestiż
Źródło: www.e-teatr.pl

Rozpoczęcie naboru do Script Pro 2018

Dodano: 10.02.2018 9:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Najbardziej prestiżowy konkurs scenariuszowy w Polsce rusza z nową edycją. Jest on organizowany przez Szkołę Wajdy i Fundację Off Camera.

Źródło: https:

Najlepsze filmy erotyczne w historii kina. Które mają najmocniejsze sceny? [GALERIA]

Dodano: 09.02.2018 7:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Oto najlepsze filmy erotyczne wszech czasów. Wybraliśmy dla Was najciekawsze, najpikantniejsze, uhonorowane prestiżowymi nagrodami filmowymi. Czy są wśród nich Wasze ulubione?

Tagi: Prestiż
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone