czwartek, 16 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Wiadomości z tagiem Olga Frycz  RSS
Olga Frycz niedługo pierwszy raz zostanie mamą. Jednak nie wszystko idzie po jej myśli

Dodano: 07.08.2018 16:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Aktorka przygotowuje się do nowej życiowej roli. W raz z partnerem, Grzegorzem Sobieszkiem spodziewają się pierwszego dziecka. Jednak jest małe "ale". Frycz chciałaby stanąć na ślubnym kobiercu i sformalizować swój związek. Jej ukochany ma nieco inną wizję wspólnego życia.

Źródło: https:

"M jak miłość": Playboy Zduński znów w miłosnych opałach!

Dodano: 07.08.2018 10:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ledwo Paweł (Rafał Mroczek) wyleczy złamane serce po rozwodzie z Alą (Olga Frycz), czekają go nowe perypetie uczuciowe. Plus niebezpieczny rywal z Gruzji.

Źródło: https:

Olga Frycz i Kacper Kruszewski narzekają na warunki pracy na planie „M jak miłość” - producent odpowiada

Dodano: 30.06.2018 21:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- Aktorka odeszła z serialu ponad rok temu i w czasie pracy na naszym planie i później nie zgłaszała tego rodzaju uwag, ani do nas ani do swojego agenta - tak komentuje PR manager produkującej „M jak miłość” firmy MTL Maxfilm odpowiada na krytyczne słowa aktorki Olgi Frycz o warunkach pracy na planie produkcji.

Źródło: https:

Mrozowska wbija szpilę Frycz: "Ludzie pracują dużo ciężej i zarabiają dużo gorsze pieniądze"

Dodano: 22.06.2018 16:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Olga Frycz kończąc współpracę z serialem M jak Miłość, postanowiła pożalić się na warunki panujące na planie. Aktorka wyznała, że praca przy serialu przypominało „robotę na akord”, a młode matki nie mogły liczyć na szacunek i odpowiednie warunki. Frycz skarżyła się, że godziny jej pracy znacznie różniły się od tych zapisanych w umowie. Wyznania 31-latki zbiegły się z odejściem z serialu Kacpra Kuszewskiego. Aktor również nie szczędził gorzkich słów dotyczących wynagrodzenia ekipy pracującej przy produkcji oraz braku możliwości jakiegokolwiek sprzeciwu.  Stronę w konflikcie postanowiła zabrać Monika Mrozowska, która z serialem M jak Miłość nie ma za wiele wspólnego, ale ma własne doświadczenia z pracy na planie telewizyjnych produkcji. Aktorka zdobyła popularność dzięki grze w Rodzinie zastępczej. Zapewnia, że choć nie zawsze było miło i kolorowo, pocieszała się, że inny mają gorsze warunki pracy od niej.

Źródło: https:

Majstrak też narzeka na "M jak Miłość"? "Nie poinformowali mnie o zakończeniu mojego wątku"

Dodano: 21.06.2018 13:45 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Majstrak wszelkimi sposobami stara się reanimować swoją karierę w show biznesie. Aktorka próbowała zwrócić na siebie uwagę romansami ze starszymi celebrytami oraz publicznym wyznaniem swojej biseksualności. Karierę "odświeżała" również zwierzeniami o zamiłowaniu do kwasu hialuronowego. W swoim artystycznym dorobku może pochwalić się epizodem w M jak Miłość. Pracę na planie wspomina jako spełnienie marzeń, choć nie obyło się bez drobnych zgrzytów W najnowszym wywiadzie poskarżyła się, że produkcja serialu nie poinformowała jej o zakończeniu współpracy. Przypomnijmy, że to nie pierwsze oskarżenia w kierunku produkcji. Kacper Kuszewski oraz Olga Frycz, żegnając się z produkcją, zdradzili szokujące kulisy pracy na planie zdjęciowym: Łepkowska wścieka się na Kuszewskiego: "Zawiodłam się na nim". Aktor odpowiada: "NIGDY NIE NARZEKAŁEM NA SWOJĄ PRACĘ"

Źródło: https:

"M jak miłość": Kasia Cichopek staje w obronie serialu

Dodano: 18.06.2018 12:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Po ataku Olgi Frycz na producentów "M jak miłość" kolejna aktorka staje w obronie serialu. Zobaczcie szczegóły.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"M jak miłość": Olga Frycz ostro o serialu! Jak obóz pracy?

Dodano: 15.06.2018 11:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Przy okazji pożegnania Kacpra Kuszewskiego z "M jak miłość", Olga Frycz znów wypowiedziała się na temat warunków pracy na planie serialu. Mocne słowa!

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Pensjonat nad rozlewiskiem": Była kochanka Kuby wróci nad rozlewisko...

Dodano: 30.05.2018 12:36 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Agata (Orina Krajewska), dla której Kuba (Antoni Królikowski) zostawił kiedyś Marysię (Olga Frycz) - nieoczekiwanie zjawi się nad rozlewiskiem. - Ma dziewczyna tupet... po tym wszystkim, co zrobiła.. - westchnie Małgosia (Joanna Brodzik) na widok byłej kochanki Milewicza.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"M jak miłość" po wakacjach 2018. Ala przyjedzie do Polski po Basię! Olga Frycz wróci do serialu? [CO SIĘ WYDARZY?]

Dodano: 28.05.2018 12:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W 1376. odcinku Basia oznajmi, że nie zamierza wracać do Anglii. Zamiast tego dziewczynka chce zostać z Pawłem w Warszawie. Bunt dziewczynki sprawi, że Ala będzie musiała przyjechać po córkę do Polski! Co zrobi Paweł? Czy spróbuje zatrzymać Basię przy sobie?

Źródło: https:

"Pensjonat nad rozlewiskiem": Małgosia zostanie... babcią!

Dodano: 25.05.2018 5:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Zaraz po tym, jak Małgosia (Joanna Brodzik) odzyska pensjonat, a Kunert (Mikołaj Krawczyk) trafi za kratki, Marysia (Olga Frycz) poinformuje matkę, że spodziewa się dziecka...

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone