wtorek, 23 października 2018 r.  Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Wiadomości z tagiem Olga Bończyk  RSS
Paweł Królikowski zaprasza na Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej. Co w programie? [WIDEO]

Dodano: 23.07.2018 20:38 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Kudowa Zdrój w dniach 27, 28 i 29 lipca 2018r., za sprawą III już edycji Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej CZ-PL, będzie miejscem spotkania dwóch bliskich sobie narodów – polskiego i czeskiego, które przez trzy festiwalowe dni połączy wspólna, kulturalna zabawa przy dobrze zaśpiewanej piosence. W tegorocznej edycji udział wezmą, między innymi: Ewa Farna, Marek Piekarczyk, Hanna Śleszyńska, Olga Bończyk, Gabi Gold, Artur Andrus, Kacper Kuszewski, Darek Kordek i inni artyści.

Olga Bończyk nagra płytę z piosenkami napisanymi dla... Zbigniewa Wodeckiego

Dodano: 19.06.2018 13:28 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Olga Bończyk, czyli mecenas Sylwia Paszkowska z "Barw szczęścia", przygotowuje się do nagrania płyty z piosenkami napisanymi specjalnie dla jej zmarłego w ubiegłym roku przyjaciela, Zbigniewa Wodeckiego. - Nie zdążył ich nagrać - mówi aktorka.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Barwy szczęścia": Walawski zablokuje produkcję filmu Pawła o Marcie?

Dodano: 16.05.2018 10:23 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Mecenas Paszkowska (Olga Bończyk) niespodziewanie odwiedzi Agatę (Natalia Zambrzycka) i poinformuje ją, że Walawski (Piotr Jankowski) zgłosił się do niej z prośbą, by pomogła mu zablokować dystrybucję filmu o Marcie (Katarzyna Zielińska). - Chce podać cię, jako producentkę, do sądu - zdradzi Pyrce prawniczka.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Barwy szczęścia": Sadowski i Umińska zostaną... przyjaciółmi?

Dodano: 20.12.2017 10:41 | 26 odsłon | 0 komentarzy


Łukasz (Michał Rolnicki) - zaraz po tym, jak dowie się, że Alicja (Monika Dryl) spiskuje przeciwko niemu z Paszkowską (Olga Bończyk) - postanowi spotkać się z Umińską, by zapytać ją, dlaczego chce zniszczyć mu życie. - Za co ty się tak mścisz? - wykrzyczy jej prosto w twarz.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Bończyk na cenzurowanym przez rodzinę Wodeckiego. Aktorka nie spełni swojego marzenia

Dodano: 13.12.2017 20:22 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Kiedy Zbigniew Wodecki trafił do szpitala, Olga Bończyk nie odstępowała go na krok. Artystka do samego końca wierzyła, że jej przyjaciel wyzdrowieje. Kiedy muzyk zmarł, jej świat się zawalił. Choć przez lata łączyła ich wyjątkowa więź, rodzina muzyka postanowiła odsunąć Bończyk od ważnego dla niej projektu.

Źródło: https:

Olga Bończyk ma żal do rodziny Zbigniewa Wodeckiego

Dodano: 02.11.2017 17:36 | 36 odsłon | 0 komentarzy

Zbigniew Wodecki nie zdążył zaprezentować publiczności swojego utworu. Olga Bończyk twierdzi, że muzyk chciał, aby to ona go zaśpiewała. Teraz o przyszłości dzieła zadecyduje rodzina.

Źródło: https:

Premier musicalu „Piloci”

Dodano: 10.10.2017 13:11 | 29 odsłon | 0 komentarzy

Na premierze spektaklu "Piloci" w Teatrze Roma pojawiło się wiele znanych osób. Na czerwonym dywanie zaprezentowali się m.in. Katarzyna Zielińska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Piróg, Olga Bończyk, Katarzyna Żak oraz Dorota Soszyńska.

Źródło: www.topstars.pl

Znani na premierze musicalu „Piloci”

Dodano: 08.10.2017 13:21 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Na premierze spektaklu "Pilot"w Teatrze Roma pojawiło się wiele znanych i lubianych osobistości. Na czerwonym dywanie zaprezentowali się między innymi gwiazdy: Katarzyna Zielińska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Piróg, Olga Bończyk, Katarzyna Żak Dorota Soszyńska i inni.Zobacz galerie zdjęć z premiery.

Źródło: www.topstars.pl

Gwiazdy na urodzinach marki Remington

Dodano: 21.09.2017 15:11 | 47 odsłon | 0 komentarzy

W środę w apartamencie „Miłość Kredytowa” odbył się event z okazji 80. urodzin marki Remington. Podczas spotkania prasowego zaprezentowane zostały nowości produktowe marki. Na spotkanie przybyły m.in. Anna Korcz, Olga Bończyk, Natalia Jakuła, Monika Zamachowska, Julia Wróblewska, Dorota Michałowska i Sylwia Nowak. Spotkanie poprowadziła dziennikarka i prezenterka Karolina Szostak. foto: MWMEDIA

Źródło: www.topstars.pl

Anna Korcz, Olga Bończyk, Natalia Jakuła, Monika Zamachowska, Julia Wróblewska na premierze marki Remington

Dodano: 21.09.2017 9:59 | 38 odsłon | 0 komentarzy

W dniu wczorajszym w pięknym apartamencie „Miłość Kredytowa” w Warszawie odbyła się. Produkty linii Keratin Protect dzięki zastosowaniu najnowszych technologii pozwalają na pielęgnację włosów podczas ich stylizacji. Na spotkanie przybyli licznie dziennikarze oraz Gwiazdy – Anna Korcz, Olga Bończyk, Natalia Jakuła, Monika Zamachowska, Julia Wróblewska, Dorota Michałowska, Sylwia Nowak, Milena Rostkowska-Galant, Ewa Pacuła, Joanna [...]

Źródło: www.topstars.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone