sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Olaf Lubaszenko  RSS
Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Olaf Lubaszenko i inni promują gangsterski serial TVN!

Dodano: 15.02.2019 11:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po 12 latach na antenę TVN powróci serial "Odwróceni. Ojcowie i córki”. W czwartek (14.02) odbyła się uroczysta premiera produkcji, na które pojawili się m.in. odtwórcy głównych ról: Artur Żmijewski, Robert Więckiewicz i Joanna Balasz. Zobaczcie, jak prezentowali się na wydarzeniu.

Nowe zdjęcia i data premiery serialu TVP1! Kim są bohaterowie?

Dodano: 13.02.2019 19:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowością wiosennej ramówki TVP1 będzie zrealizowany z wielkim rozmachem serial "Stulecie Winnych" – opowiadający historię wielopokoleniowej rodziny Winnych, wplecioną w dramatyczne wydarzenia XX w. W obsadzie plejada polskich gwiazd, m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski i Adam Ferency.

Chłopaki nie płaczą 2 - Cezary Pazura potwierdza, że będzie kolejna część kultowego filmu. Za kamerą stanie Olaf Lubaszenko?

Dodano: 23.01.2019 16:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

"Chłopaki nie płaczą" to dla wielu film, który określić można mianem kultowego. Fanów produkcji z pewnością ucieszy informacja, którą wyjawił Cezary Pazura, przy okazji jednego z wywiadów, że czeka nas kolejna część filmu, czyli "Chłopaki nie płaczą 2". Nie wiadomo jednak, kiedy przewidziana jest premiera. Jak zapowiada Pazura w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" film ma dziać się "tu i teraz" i nie będzie "odcinaniem kuponów".

Koniec zdjęć do kontynuacji „Odwróconych”. Premiera wiosną w TVN (nowe fotografie)

Dodano: 07.12.2018 21:37 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Wczoraj na planie serialu TVN „Odwróceni. Ojcowie i córki” padł ostatni klaps. Teraz zostanie przeprowadzona postprodukcja i montaż odcinków, które na antenę trafią wiosną 2019 roku - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W produkcji zagrają m.in.: Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz.

Joanna Kulig i Olaf Lubaszenko opowiadają o nowym świątecznym filmie TVN [RELACJA Z PLANU, ZDJĘCIA, WIDEO]

Dodano: 29.11.2018 21:06 | 4 odsłon | 0 komentarzy

"Miłość jest wszystkim" to nowa polska świąteczna komedia, którą można już oglądać w kinach. Mieliśmy okazję gościć na planie produkcji, gdzie Joanna Kulig, Olaf Lubaszenko, Patricia Kazadi oraz Barbara Wypych opowiedzieli nam o filmie. Czego spodziewać się po tej niestandardowej opowieści o świętym Mikołaju? Sprawdźcie nasze wideo!

Źródło: https:

Miłość jest wszystkim. Komedia romantyczna i plejada gwiazd. Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig i Olaf Lubaszenko na ekranie (zdjęcia,wideo)

Dodano: 26.11.2018 12:11 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Komedia i romantyczna to w polskim kinie wykluczające się słowa. "Miłość jest wszystkim" to kliniczny przypadek nieśmiesznego filmu, gdzie grają prawdziwe gwiazdy: Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig i Olaf Lubaszenko.

Specjalny odcinek "Milionerów" z gwiazdami filmu "Miłość jest wszystkim"

Dodano: 20.11.2018 22:07 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki, Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko staną do walki o wielkie pieniądze w specjalnym odcinku teleturnieju "Milionerzy". Zagrają w szczytnym celu - swoją wygrana przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN

Źródło: feedproxy.google.com

Obsada filmu "Miłość jest wszystkim" w specjalnych odcinkach na Mikołajki! [ZDJĘCIA]

Dodano: 20.11.2018 9:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki, Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko staną do walki o wielkie pieniądze! Gwiazdy zagrają w szczytnym celu – swoją wygrana przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Jak aktorzy poradzą sobie z pytaniami Huberta Urbańskiego?

Źródło: https:

Serial „Odwróceni 2” wiosną w TVN

Dodano: 15.11.2018 21:55 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Stacja TVN kończy zdjęcia do drugiej serii serialu „Odwróceni”, która trafi na antenę wiosną 2019 roku - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W nowych sezonie skruszony gangster Blacha i policjant Sikora znowu się spotkają, aby wspólnie chronić swoje dzieci. W produkcji zagrają m.in.: Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone