sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Michał Wiśniewski  RSS
Michał Wiśniewski będzie rywalizował z żoną w nowym "Tańcu z gwiazdami"?!

Dodano: 14.01.2019 9:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy

O udziale Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" mówi się już od dawna. Teraz wśród nazwisk uczestników pojawił się także jej mąż, Michał Wiśniewski! Będzie małżeńska rywalizacja na parkiecie?

Źródło: https:

Zadowolony Wiśniewski wsiada do nowego BMW

Dodano: 07.01.2019 13:06 | 6 odsłon | 0 komentarzy

 Michał Wiśniewski przez lata zmagał się w problemem hazardu i używkami, ostatecznie doprowadzając się na skraj upadłości finansowej. W maju ubiegłego roku celebryta przyznał, że jest bankrutem. Muzyk stara się od dłuższego czas odnaleźć się na nowo na rynku muzycznym. Wielokrotnie zapowiadał powrót na scenę oraz wydanie nowej płyty. Kilka dni temu gościł w Pytaniu na Śniadanie, gdzie opowiadając o własnych doświadczeniach, bronił "metod wychowawczych" Zenka Martyniuka. Po burzliwej dyskusji na wizji z uśmiechem na twarzy opuścił gmach TVP i udał się do nowego BMW.

Źródło: https:

Wiśniewski reaktywuje karierę: "Czas na pierwszego winyla"

Dodano: 02.01.2019 12:45 | 6 odsłon | 0 komentarzy

 Lider Ich Troje z optymizmem patrzy w Nowy Rok i wierzy, że najbliższe miesiące będą należały do jego zespołu. Michał Wiśniewski dodaje, że priorytetem jest wydanie płyty winylowej oraz wylansowanie nowego przeboju. Celebryta zapowiedział również liczne koncerty, które są jedynie zapowiedzią "wielkiego powrotu" zespołu. Wiśniewski straszy, że drzemie w nim niewyczerpany potencjał twórczy, a Jacek Łągwa dostarcza cały czas "fantastycznych utworów". Jesteście ich ciekawi?

Źródło: https:

Wiśniewski ubolewa, że nie wypije w Sylwestra: "Mam wszywkę w d*pie"

Dodano: 21.12.2018 11:43 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Kilkanaście lat temu Michał Wiśniewski był jedną z największych polskich gwiazd. Wokalistka miał prawdziwą smykałkę do interesu, a  u szczytu popularności jak nikt inny opływał w luksusach. Niestety w parze z zaradnością szło również zamiłowanie piosenkarza do alkoholu i hazardu. Choć dzisiaj nie cieszy się już taką sławą jak przed laty, to wciąż może liczyć na propozycje zawodowe.W ostatnio z wywiadów wyznał, że tegorocznego Sylwestra spędzi pracowicie, jednak nie to go najbardziej zmartwiło. Michał pożalił się, że ciężko mu spotykać się z ludźmi, którzy mają przyjemność "gustować w dobrych trunkach", bo jak sam zdradził ma… "zszywkę w d*pie". Współczujecie?

Źródło: https:

Wiśniewski wspomina swoje "royal wedding": "Mandaryna była miłością mojego życia"

Dodano: 20.12.2018 15:29 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Michał Wiśniewski kilkanaście lat temu zgodził się na reality show o własnym życiu. Jednym z najbardziej zapamiętanych momentów w show był ślub celebryty z Mandaryną na biegunie północnym w 2002 roku. Uroczystości towarzyszyły lodowy ołtarz, gigantyczny krzyż, świece oraz lodowy hotel. Całe przedsięwzięcie pochłonęło blisko dwa miliony złotych i przeszło do historii polskiego show biznesu. Wiśniewski niechętnie wraca do przeszłości, traktując ją jako niemiłe wspomnienie. Piosenkarz z żalem wyznał, że choć myślał, że Mandaryna jest miłością jego życia, po zaledwie czterech latach małżeństwo z niespełnioną wokalistką się zakończyło.

Źródło: https:

Pudelek wspomina pierwsze polskie royal wedding. "Był biegun, śnieg i kamery"

Dodano: 16.12.2018 14:40 | 10 odsłon | 0 komentarzy

15 lat temu Michał Wiśniewski na oczach całej Polski poślubił Mandarynę. Ekstrawagancka ceremonia na biegunie północnym była transmitowana przez TVN. Mimo że wydarzenia zgromadziło przed telewizorami miliony widzów, małżeństwo kilka lat później rozpadło się z jeszcze większym hukiem. Po lodowej ceremonii pozostały jedynie zdjęcia oraz bankructwo muzyka. W najnowszej Klice Pudelka opowiedzieliśmy o przygotowaniach do ślubu. Podobno wystawna uroczystość kosztowała dwa miliony złotych, co wówczas było zawrotną kwotą.

Źródło: https:

Sławomir, Maryla Rodowicz i Michał Wiśniewski wśród gwiazd „Sylwestrowej mocy przebojów” Polsatu na Stadionie Śląskim

Dodano: 10.12.2018 20:54 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Wśród gwiazd tegorocznej „Sylwestrowej mocy przebojów” znajdą się m.in. Ewa Farna, Sławomir, Maryla Rodowicz, Michał Wiśniewski, Cleo, Michał Szpak i Enej. Telewizja Polsat wydarzenie zorganizuje nie w Katowicach, ale na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner starsi o 20 i 40 lat. Zobacz, jak wyglądają! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 24.11.2018 8:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W czwartym odcinku "The story of my life. Historia naszego życia" Katarzyna Montgomery zabrała w niesamowitą podróż w czasie Michała Wiśniewskiego i Dominikę Tanjer – Wiśniewską. Państwo Wiśniewscy powiększyli swój bagaż doświadczeń życiowych o 40 lat. Zobacz, jak wyglądali!

Źródło: https:

Wiśniewski wspomina pierwsze spotkanie z Tajner: "Próbowałem ją zrazić do siebie"

Dodano: 23.11.2018 12:02 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Michał Wiśniewski ma za sobą trzy związki małżeńskie oraz czwórkę dzieci z poprzednich relacji. Na swoim koncie ma również mnóstwo wzlotów oraz upadków. Burzliwa przeszłość celebryty nie zraziła Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, która mimo obaw bliskich koleżanek zdecydowała się rozpocząć u boku piosenkarza nowe życie. Małżeństwo z sześcioletnim stażem zgodziło się na udział w programie The Story of My Life. Historia naszego życia. Celebryta przyznał, że na początku znajomości starał się zrazić do siebie córkę byłego trenera skoczków narciarskich. Pomóc w tym miały opowieści o byłych o żonach oraz zaproszenie na weekend w towarzystwie czwórki jego dzieci. Dominika nie bała się jego przeszłości?

Źródło: https:

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner zdradzają sekrety swojego związku! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 20.11.2018 11:22 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dominka Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski będą bohaterami kolejnej części "The story of my life. Historia naszego życia". O czym opowiedzą Katarzynie Montgomery? Co przyniesie im przyszłość i jak będą wyglądali za 20 i 40 lat? Zobaczcie ich album rodzinny!

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone