środa, 15 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Marii, napoleona, Stelii
Wiadomości z tagiem Miś  RSS
Oświecona Niklińska: "Gonimy za jakimiś nowościami, ale moda nie zawsze jest dobra"

Dodano: 20.07.2018 14:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Moda na ekologiczny styl życia nie słabnie. Kolejną z celebrytek, które zasiliły szeregi eko-wojowniczek, jest Maria Niklińska. W wywiadzie z Newserią aktorka opowiedziała o tym, jak akcja WWF otworzyła jej oczy na problemy świata oraz o swoim dystansie do przemijających trendów. Stwierdziła, że szacunek do przedmiotów i środowiska wpoili jej dziadkowie, a wpadnięcie w chory konsumpcjonizm może okazać się zgubne. 

Źródło: https:

Patryk Miś odszedł z Polsat News. Będzie wydawcą w „Onet Rano”

Dodano: 09.07.2018 20:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Z kanału informacyjnego Polsat News odszedł Patryk Miś (m.in. był wydawcą programów „Skandaliści” i „Tak czy nie?”), który był związany ze stacją od początku istnienia  - Dostałem propozycję z Onetu i zdecydowałem się na zmianę redakcji - mówi Wirtualnemedia.pl Miś.

Tagi: Miś, Polsat
Źródło: https:

Kino niezależne, niskobudżetowe i bezbudżetowe

Dodano: 17.06.2018 0:17 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Po pierwsze: wątek tutaj, bo chciałbym, by był o filmach polskich i zagranicznych. Po drugie - sedno: od paru lat jaram się filmami zerobudżetowymi, niskobudżetowymi i kinem mocno niezależnym, także pełnometrażówkami robionymi przez amatorów lub ludzi, którzy mają wyraźne predyspozycje, ale po prostu jeszcze nie zostali odkryci i nie skończyli żadnych szkół filmowych. Pomyśłałem, że może kogoś też jara ten temat i możnaby się tutaj dzielić jakimiś odkryciami tego typu. Ostatnio nadrabiałem filmy braci Duplass (Puffy Chair, Creep) i Joe Swanberga, którzy rozpoczęli nurt mumblecore, a teraz Darious Britt, filmowiec jutuber, wrzucił swoją pełnometrażówkę do Internetu: Nie przewiduje tutaj wielkiej dyskusji, ale jak natraficie na jakieś ciekawsze przypadki tego typu (mowa także o takich filmach jak "Man from Earth" czy "Coherence"), o których warto wspomnieć, ale może nie warto zakładać osobnego tematu to tutaj byłoby najfajniejsze miejsce do wrzucenia ich (bo w "Krótkiej piłce" też zginą). Same filmy to często obyczajówki, dla większości pewnie nieoglądalne i czesto przede wszystkim po prostu "ciekawe" a nie takie, że ktoś powiedziałby "dobre" - ale ja propsuje mocno. Zwłaszcza jako pierwszy krok na drodze kariery - że ktoś robi zamiast czekać na dotacje z PISFu. ;)

Tagi: Miś
Źródło: forum.film.org.pl

Kraków. Najważniejsi reżyserzy powrócą do Starego Teatru?

Dodano: 13.06.2018 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Duet Strzępka-Demirski, Glińska, Brzyk, Miśkiewicz, Wierzchowski, Garbaczewski, Borczuch i Bogomołow - to oni będą odpowiadać za nadchodzące premiery na scenie narodowej.

Tagi: Miś
Źródło: www.e-teatr.pl

The Expanse: sezon 3, odcinek 7 – recenzja

Dodano: 28.05.2018 14:31 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Umówmy się – chyba tylko skończeni pesymiści nie wierzyli w drugie życie serialu Expanse. Dla większości przejęcie formatu przez jednego ze streamingowych gigantów było tylko formalnością. Kilka dni temu Amazon ogłosił wspaniałą nowinę, opowieść więc trwa dalej. W ostatnim odcinku dostajemy niewielki przeskok czasowy, przynoszący jednak poważne zmiany w fabule.

Tagi: Amazon, Miś
Źródło: https:

Warszawa. Gildia Reżyserek i Reżyserów broni etosu swojej pracy

Dodano: 22.05.2018 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- Środowisko polskich reżyserów teatralnych chce bronić etosu i sensu swojej pracy oraz dorobku polskiego teatru, który stał się marką rozpoznawalną w świecie - powiedział PAP przewodniczący Gildii Polskich Reżyserek i Reżyserów Teatralnych Paweł Miśkiewicz.

Tagi: Miś
Źródło: www.e-teatr.pl

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 186-189. Jawor romansuje z Miśką, a Monika ląduje w szpitalu [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Dodano: 20.04.2018 11:32 | 5 odsłon | 0 komentarzy

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinki 186-189 - co tym razem wydarzy się w serialu czwórki? Oto streszczenia odcinków serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" na kolejny tydzień. Komisarz Wach będzie zmagała się z kolejnymi problemami, które będzie fundować jej córka. Z kolei jawor będzie kontynuował przelotny romans z Miśką. Co z tego wyniknie? Sprawdź szczegóły!

Tagi: Miś
Źródło: https:

"Kocham Cię, Polsko!" odcinek 4. sezon 11. Koterski, Siwiec i Mroczek, czyli młodzi rodzice witają wiosnę! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 21.03.2018 19:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Co łączy Miśka Koterskiego z Hanką Bielicką, dlaczego Joanna Moro nie może spać w nocy i co błyskawicznie stawia na nogi Rafała Mroczka? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy w najbliższym odcinku „Kocham Cię, Polsko!”.

Tagi: Miś
Źródło: https:

[20.03.2018] Tęczowa Rubinka - Tęczowa fala

Dodano: 15.03.2018 0:00 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb swojej wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem na jego brzuchu i melodyjką.
W czasie pobytu w...

Tagi: Miś
Źródło: https:

TVP Kultura. Miesiąc z Kingą Preis

Dodano: 06.02.2018 9:11 | 24 odsłon | 0 komentarzy

W lutym TVP Kultura zaprasza na trzy spektakle Teatru Telewizji z udziałem Kingi Preis, jednej z najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć przedstawienie "Skowronek" Jeana Anouilha w reż. Krzysztofa Zanussiego, "Prześwit" Davida Hare'a w reż. Marii Zmarz-Koczanowicz (znakomity duet z Jerzym Trelą) oraz "Przypadek Klary" Dei Loher w reż. Pawła Miśkiewicza.

Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone