sobota, 15 grudnia 2018 r.  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wiadomości z tagiem Maria Niklińska  RSS
Oświecona Niklińska: "Gonimy za jakimiś nowościami, ale moda nie zawsze jest dobra"

Dodano: 20.07.2018 14:48 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Moda na ekologiczny styl życia nie słabnie. Kolejną z celebrytek, które zasiliły szeregi eko-wojowniczek, jest Maria Niklińska. W wywiadzie z Newserią aktorka opowiedziała o tym, jak akcja WWF otworzyła jej oczy na problemy świata oraz o swoim dystansie do przemijających trendów. Stwierdziła, że szacunek do przedmiotów i środowiska wpoili jej dziadkowie, a wpadnięcie w chory konsumpcjonizm może okazać się zgubne. 

Źródło: https:

Maria Niklińska wybiera się na Eurowizję? "Nie mówię nie"

Dodano: 23.03.2018 15:52 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Maria Niklińska rozpoczęła pracę nad nowym albumem. Nie wyklucza, że w jej repertuarze pojawi się piosenka na Eurowizję.W rozmowie z Wirtualną Polską zdradza, czy weźmie udział w konkursie.

Źródło: https:

Maria Niklińska pracuje nad nowym albumem! Zdradza nam szczegóły

Dodano: 23.03.2018 15:42 | 11 odsłon | 0 komentarzy

W 2015 r. pojawił się jej debiutancki album "Maria". Dzisiaj planuje muzyczny powrót. W jakim klimacie nagra nowe kawałki? Opowiada o tym w rozmowie z Wirtualną Polską.

Źródło: https:

Maria Niklińska u VEGI? Aktorka zdradza nam swoje plany

Dodano: 23.03.2018 15:38 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Kojarzona głównie z ról serialowych i filmu "Ja wam pokażę!", marzy o roli czarnego charakteru. Miała okazję współpracować już z Patrykiem Vegą, ale czy dzisiaj zagrałaby w jego produkcji? Tylko nam powiedziała o swoich planach.

Źródło: https:

Maria Niklińska o sesji dla "Playboya": "Wszystko przede mną"

Dodano: 23.03.2018 15:31 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Nagość to temat, który nie jest jej obcy. Wzięła udział w projekcie "White and Black Beauty". Maria Niklińska lubi wzbudzać kontrowersje. Udowodniła to m.in. w swoim teledysku do piosenki "Ile jeszcze", w którym wystąpiła w roli zakonnicy całującej się z kobietą czy podczas sesji w bieliźnie w ramach projektu "Black and White beauty". W rozmowie z Wirtualną Polską opowiada o tym, czy rozebrałaby się dla "Playboya".

Źródło: https:

Maria Niklińska: "Dzięki aktorstwie mogę na chwilę być kimś innym. To mnie pociąga"

Dodano: 23.03.2018 15:20 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Znamy ją głównie z seriali takich jak "Klan", "Pierwsza Miłość" czy "Na dobre i na złe". Każdy pamięta także Tosię z "Ja wam pokażę!". Obecnie zobaczyć możemy ją w Teatrze Capitol, w sztuce "Między Łóżkami". Co dzisiaj dla Marii Niklińskiej znaczy bycie aktorką? W rozmowie z Wirtualną Polską opowiada m.in. o rytuale, który towarzyszy jej przed rozpoczęciem spektaklu.

"Nie jestem częścią show-biznesu". Maria Niklińska o swojej karierze

Dodano: 23.03.2018 15:14 | 11 odsłon | 0 komentarzy

W mediach istnieje od lat, jednak nieczęsto widzimy ją na ściankach. Maria Nikllińska w rozmowie z Wirtualną Polską opowiada o aktorstwie i o tym, czy czuje się częścią show-biznesu. Kiedy będzie miała dzieci, chciałaby dla nich innej drogi, niż sama wybrała.

Źródło: https:

Maria Niklińska o dzieciństwie: "Rodzina nie chciała, żebym została aktorką"

Dodano: 23.03.2018 14:32 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Pamiętamy ją z roli Tosi w "Ja wam pokażę", programu "5-10-15", licznych seriali oraz desek teatru. W 2015 roku pokazała się również ze strony muzycznej ze swoim debiutanckim albumem "Maria". W rozmowie z Wirtualną Polską, Maria Niklińska zdradza, jak od dziecięcych lat przebiegała jej kariera, i czy żyła pod presją.

Źródło: https:

Niklińska: "Nie jestem tradycjonalistką w wielu kwestiach"

Dodano: 25.12.2017 10:10 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Maria Niklińska znana jest przede wszystkim z telenoweli Klan, jednak od wielu lat pragnie być także piosenkarką. Celebrytka stara się uchodzić za artystkę awangardową. Do tej pory jej "sztuka" opierała się na teledyskach, w których całowała się z kobietą lub przebierała się za zakonnicę. Niklińska stara się mieć również nietuzinkowe podejście do świąt. W wywiadzie dla serwisu PrzeAmbitni wyznała, że kultywuje jedynie tradycje obdarowywania się prezentami.

Źródło: https:

"Nieobecna" Niklińska zachwyca się Stanami: "Są mieszanką wielu różnych narodów"

Dodano: 25.11.2017 11:50 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Maria Niklińska kilka tygodni temu w wielkim stylu powróciła na warszawskie salony. Nieco zapomniana aktorka przyszła na pokaz Bizuu w dziwnym stanie. Niestety, z każdą kolejną wizytą na ściance wydaje się być tylko gorzej. Dziwna mimika towarzyszyła jej również podczas ostatniego pokazu marki MMC, gdzie szeroko się uśmiechała i kusiła lekko nieobecnym wzrokiem. Aktorce w stanie "przemęczenia" nie pomogła nawet wizyta w słonecznej Kalifornii. W rozmowie dla serwisu PrzeAmbitni zdradziła, że w USA pracowała nad nowym materiałem muzycznym.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone