czwartek, 16 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Wiadomości z tagiem Maja Ostaszewska  RSS
Częstochowa. "Upadłe anioły" w Filharmonii

Dodano: 14.08.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ten spektakl widzieliśmy już w Częstochowie w lutym, teraz "Upadłe anioły" w reżyserii Krystyny Jandy wracają na scenę filharmonii. Zobaczymy je 13 października. W rolach głównych wystąpią Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska. Na wydarzenie zaprasza agencja Novakka. Sprzedaż biletów już się rozpoczęła.

Źródło: www.e-teatr.pl

Maja Ostaszewska zdradza szczegóły nowych odcinków! Co wydarzyło się przed wypadkiem Anny? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 12.08.2018 13:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nowe odcinki "Diagnozy" odsłonią tajemnice początku znajomości Anny i Jana, ich wspólnego życia w Gdańsku oraz feralnej operacji, która zrujnowała życie Leśniewskiej, ale stała się też początkiem fascynującej historii. Serial TVN powraca jesienią z jeszcze bardziej zawikłanym i niezwykle zaskakującym wątkiem kryminalnym.

Źródło: https:

Danuta Stenka i Maja Ostaszewska zachwycały na konferencji ramówkowej TVN [GALERIA]

Dodano: 10.08.2018 11:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Danuta Stenka i Maja Ostaszewska stanęły na czele ekipy serialu "Diagnoza" podczas konferencji ramówkowej TVN. Aktorki zachwycały wyglądem i stały się najchętniej fotografowanymi gwiazdami imprezy.

Źródło: https:

Diagnoza - Nowi bohaterowie i nowa tajemnica

Dodano: 09.08.2018 13:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Już od 4 września 2018 w TVN trzecia odsłona "Diagnozy". W nowych odcinkach pojawi się Paweł Wilecki (w tej roli Mateusz Kościukiewicz), szanowany prokurator z Rybnika, a do zgranej już ekipy lekarzy dołączy piękna chirurg Kalina Wysocka (w tej roli Kamila Kamińska), która przyciągnie zachwycone spojrzenia męskiej części personelu. Natomiast życie Anny (Maja Ostaszewska) i Michała (Maciej [...]

Źródło: twoje-seriale.pl

Obsada promuje 3. sezon w Gdańsku! Akcja przeniesie się nad morze? [ZDJĘCIA]

Dodano: 03.07.2018 12:24 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Trwają zdjęcia do 3. sezonu "Diagnozy", która powróci na antenę TVN już we wrześniu 2018 r. Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz i Danuta Stenka, która dołączyła do obsady pod koniec poprzedniej serii, pojawili się w Gdańsku. Dlaczego właśnie tam?

Gdańsk zagra w serialu „Diagnoza”. Do miasta zjechała plejada gwiazd [zdjęcia]

Dodano: 02.07.2018 17:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Maciej Zakościelny i Danuta Stenka – to gwiazdy, które jeszcze dziś i jutro (3 lipca) spotkać będzie można w Gdańsku. Trwają tu zdjęcia do 3. sezonu „Diagnozy”.

Źródło: www.polskatimes.pl

Gwiazdy ratują panterę śnieżną

Dodano: 22.06.2018 8:54 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Na konferencji WWF pojawiło sie wiele gwiazd,między innymi Maja Ostaszewska, Renata Kaczoruk, Michał Malinowski, Urszula Dębska, Magdalena Cielecka, Katarzyna Żak, Katarzyna Herman .

Ostaszewska broni "Kabaretu Warszawskiego": "To nie jest czysta prowokacja"

Dodano: 02.06.2018 11:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Maja Ostaszewska jest jedną z gwiazd sztuki Nowego Teatru, Kabaret Warszawski. Aktorka wciela się w rolę seksuolog, która nigdy w życiu nie przeżyła orgazmu. Artystka swoją rolą obnaża wiele skrywanych do tej pory problemów związanych z poszukiwaniem własnej tożsamości, nie tylko seksualnej. W najnowszym wywiadzie zapewnia, że sztuka nie jest prowokacją, a próbą odnalezienia samego siebie.

Źródło: https:

Ostaszewska prowokuje: "Inteligentny człowiek, który nie jest feministą, po prostu się kompromituje"

Dodano: 29.05.2018 9:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Maja Ostaszewska jest jedną z tych gwiazd, które nie boją się głośno wyrażać swoich poglądów politycznych, społecznych, czy religijnych. Od dłuższego czasu angażuje się w walkę o prawa kobiet. Ostaszewska wprost przyznaje, że jest feministką. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl poszła o krok dalej, stwierdziła iż każdy inteligentny człowiek powinien być feministą. Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to po prostu się kompromituje. Nie poszła o krok za daleko?

Źródło: https:

Ostaszewska o prawach kobiet: "Życie w Polsce jest jak w patologicznej rodzinie"

Dodano: 28.05.2018 11:39 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Przez ostatnie miesiące Maja Ostaszewska zrobiła wiele, by stać się - świadomie czy też nie - twarzami opozycji, bezwzględnie zwalczającej "dobrą zmianę". Wśród jej sztandarowych postulatów jest walka o prawa kobiet. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl, która dotyczyła 100-lecia przyznania Polkom praw wyborczych, Ostaszewska nie kryła rozgoryczenia obecną sytuacją polityczną w Polsce. Rozczarowana stwierdziła, że życie w naszym kraju można porównać do życia w patologicznej rodzinie. Nie przesadza?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone