czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Maja Ostaszewska  RSS
Piróg: "Nagle przychodzi Boże Narodzenie i każdy musi mieć żywego karpia"

Dodano: 21.12.2018 11:40 | 8 odsłon | 0 komentarzy

W dobie dużej świadomości w temacie walki o prawa zwierząt, zdaje się czymś normalnym, że również i celebryci wypowiadają się w tym kwestiach. W związku ze zbliżającymi się świętami większość gwiazd (za wyjątkiem Magdy Gessler) apeluje o niekupowanie żywych karpi.W drażliwej kwestii ratowania świątecznych karpi wypowiedział się również Michał Piróg, który poparł apel wystosowany przez Maję Ostaszewską. Tancerz stwierdził, że nie rozumie, dlaczego akurat w tym czasie w roku ludzie potrzebują zjeść świeżą rybę: Nie rozumiem tego, że przez cały rok nie jemy świeżej ryby, a nagle przychodzi Boże Narodzenie i każdy musi mieć żywego karpia - stwierdził zrezygnowany choreograf. Zgadzacie się z nim?

Źródło: https:

7 uczuć - 2018-10-12

Dodano: 03.10.2018 18:10 | 24 odsłon | 0 komentarzy


„7 uczuć” to najnowszy film Marka Koterskiego oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle, że nie chcemy go zdradzać, aby nie popsuć Państwu przeżywania siedmiu uczuć. Natomiast śmiało można powiedzieć, że czegoś takiego w światowej kinematografii jeszcze nie było! Ta absolutnie wyjątkowa, ważna, mądra, wzruszająca, ale i pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcja pochwalić się może iście gwiazdorską obsadą. W postać Adasia Miauczyńskiego po raz pierwszy wcielił się Michał Koterski, spełniając tym samym swoje wielkie aktorskie marzenie. Jego rodziców brawurowo zagrali Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę i wielu innych artystów.
Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.
Operatorem filmu „7 uczuć” jest nagrodzony w Gdyni za „Letnie przesilenie” Jerzy Zieliński, który z Markiem Koterskim współpracował przy jego ostatnim filmie „Baby są jakieś inne”. Scenografia to dzieło Przemysława Kowalskiego („Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”), zaś kostiumy i charakteryzacja – Justyny Stolarz („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Służby specjalne”) i Tomasza Matraszka („Ostatnia rodzina”, „Volta”). Montażem zajmuje się również współpracująca na stałe z Markiem Koterskim – Ewa Smal. Film wyprodukowany został przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (producent: Włodziemirz Niderhaus), w koprodukcji ze Studiem Produkcyjnym Orka Sp. z o.o. i dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Za dystrybucję w Polsce odpowiada Kino Świat.

Leszek Dawid kręci film na wysokości 5600 m n.p.m.! Ireneusz Czop i Maja Ostaszewska w rolach głównych! [ZDJĘCIA]

Dodano: 10.09.2018 16:24 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Jak się kręci film fabularny na wysokości 5600 m n.p.m.? Jednym z niewielu reżyserów znających odpowiedź na to pytanie jest Leszek Dawid, który w górach Karakorum realizował pierwszą część zdjęć do filmu pt. „Broad Peak”. Kolejny etap prac nad opowieścią o polskim himalaiście, Macieju Berbece, ruszył z początkiem września.

Źródło: https:

Diagnoza: sezon 3, odcinek 1 – recenzja

Dodano: 05.09.2018 16:11 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Diagnoza z Mają Ostaszewską wraca z 3. sezonem. Sprawdzamy, jaki poziom prezentuje nowa produkcja TVN.

Źródło: https:

Woronowicz, Ostaszewska, Herbuś i Koterski przy jednym stole! [WIDEO]

Dodano: 03.09.2018 9:14 | 10 odsłon | 0 komentarzy

"7 uczuć" to najnowszy film Marka Koterskiego. Śmiało można powiedzieć, że czegoś takiego w kinematografii jeszcze nie było! W pierwszym zwiastunie widzimy plejadę polskich aktorów z Mają Ostaszewską i Adamem Woronowiczem na czele. Musicie to zobaczyć!

Źródło: https:

Gwiazda "Diagnozy" z prestiżową nagrodą! Na gali wspierała ją Magdalena Cielecka [ZDJĘCIA]

Dodano: 24.08.2018 16:39 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Gwiazda serialu "Diagnoza" odebrała wczoraj prestiżowe wyróżnienie! Oprócz niej w gronie laureatów znalazł się m.in. Jan Klata. Czym nagrodzono Maję Ostaszewską i jak zaprezentowała się aktorka podczas gali? Zobaczcie!

Źródło: https:

Częstochowa. "Upadłe anioły" w Filharmonii

Dodano: 14.08.2018 0:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Ten spektakl widzieliśmy już w Częstochowie w lutym, teraz "Upadłe anioły" w reżyserii Krystyny Jandy wracają na scenę filharmonii. Zobaczymy je 13 października. W rolach głównych wystąpią Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska. Na wydarzenie zaprasza agencja Novakka. Sprzedaż biletów już się rozpoczęła.

Źródło: www.e-teatr.pl

Maja Ostaszewska zdradza szczegóły nowych odcinków! Co wydarzyło się przed wypadkiem Anny? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 12.08.2018 13:07 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Nowe odcinki "Diagnozy" odsłonią tajemnice początku znajomości Anny i Jana, ich wspólnego życia w Gdańsku oraz feralnej operacji, która zrujnowała życie Leśniewskiej, ale stała się też początkiem fascynującej historii. Serial TVN powraca jesienią z jeszcze bardziej zawikłanym i niezwykle zaskakującym wątkiem kryminalnym.

Źródło: https:

Danuta Stenka i Maja Ostaszewska zachwycały na konferencji ramówkowej TVN [GALERIA]

Dodano: 10.08.2018 11:02 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Danuta Stenka i Maja Ostaszewska stanęły na czele ekipy serialu "Diagnoza" podczas konferencji ramówkowej TVN. Aktorki zachwycały wyglądem i stały się najchętniej fotografowanymi gwiazdami imprezy.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone