środa, 23 maja 2018 r.  Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Wiadomości z tagiem Magdalena Różczka  RSS
[28.05.2018] Podatek od miłości

Dodano: 18.05.2018 0:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Inteligentna i przewrotna komedia romantyczna, która w kinach obejrzało ponad milion widzów.
W rolach głównych wystąpiła plejada znakomitych aktorów: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati,...

Podatek od miłości - 2018-01-26

Dodano: 12.01.2018 0:10 | 72 odsłon | 0 komentarzy


„Podatek od miłości” to nowa produkcja kinowa TVN. W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. „Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym.
Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?
Debiutujący w pełnometrażowym filmie fabularnym Bartłomiej Ignaciuk to reżyser, przed którym gatunek komedii nie ma tajemnic. Dał temu wyraz, realizując m.in. kultowy już serial „Usta usta”. Przy filmie „Podatek od miłości” wspierali go doświadczeni i wielokrotnie nagradzani twórcy. Za scenografię w komedii odpowiada Joanna Macha („Córki dancingu”, „Jack Strong”, „Wenecja”, „Pakt”). Zdjęcia zrealizował Jan Holoubek („Król życia”, „Supermarket”, „Po prostu przyjaźń”). Film zmontował Jarosław Barzan („Bogowie”, „Listy do M”, „Disco Polo”, „Planeta Singli”). Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki i Anna Waśniewska-Gill, a projekt zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN. Zdjęcia do filmu były realizowane w Warszawie i Kołobrzegu. Za dystrybucję w Polsce odpowiada firma Kino Świat.

Róże Gali 2017 rozdano!

Dodano: 21.11.2017 18:14 | 49 odsłon | 0 komentarzy

Już po raz 15. został rozstrzygnięty plebiscyt "Róże Gali".W Ufficio Primo w Warszawie , na Gali nagrodzono m.in. Magdalenę Boczarską, Michalinę Łabacz, Krystynę Jandę i Kayah. Na czerwonym dywanie pojawili się także m.in. Magdalena Różczka, Alicja Ruchała, Kinga Preis, Joanna Racewicz, Michał Szpak,Joanna Krupa, Doda, Maryla Rodowicz, Julia Wieniawa, Klaudia Halejcio i inni. Oto nasza [...]

Magdalena Różczka napisała książkę dla dzieci: Pierwszymi recenzentami były moje dzieci

Dodano: 07.11.2017 14:14 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Magda Różczka zaliczyła niedawno debiut pisarski. Na rynku pojawiła się książka dla dzieci jej autorstwa. W rozmowie z WP aktorka przyznaje, że pierwszymi recenzentami jej dzieła były jej dzieci.

Źródło: https:

Magdalena Różczka: Ludzie wołają za mną na ulicy po imieniu

Dodano: 07.11.2017 13:53 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Magdalena Różczka promuje obecnie film "Listy do M.3", w którym wciela się w prezenterkę radiową. Aktorka w rozmowie z WP przyznaje, że ma to szczęście, że na co dzień, gdy spotka swoich fanów np. na ulicy, ludzie zwracają się do niej jej prawdziwym imieniem, a nie jej bohaterek serialowych czy filmowych.

Źródło: https:

Gwiazdy na premierze filmu „Listy do M. 3”

Dodano: 06.11.2017 23:49 | 43 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek 6 listopada odbyła się uroczysta premiera filmu pt. Listy do M. 3. Pojawiły się na niej wiele gwiazd, m.in. Magdalena Różczka, Agnieszka Dygant, Borys Szyc, Piotr Adamczyk, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Viola Kołakowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Cezary Pazura, Danuta Stenka, Marcin Tyszka i Macademian Girl. foto: MWMEDIA

„Listy do M. 3” przedpremierowo 9 listopada w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

Dodano: 06.11.2017 13:51 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. „Listy do M 3” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, [...]

Źródło: www.kulturatka.pl

"Listy do M. 3". Borys Szyc i Magdalena Różczka o całowaniu na planie: Trochę mamy o to żal [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 05.11.2017 12:48 | 29 odsłon | 0 komentarzy

"Listy do M. 3" w kinach już 10 listopada. Borys Szyc i Magdalena Różczka w "Dzień Dobry TVN" promowali najnowszą część hitowej komedii romantycznej. Jak przebiegała ich wspólna praca na planie?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Listy do M. 3 - 2017-11-10

Dodano: 27.10.2017 0:10 | 76 odsłon | 0 komentarzy


Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M.2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak Lejdis i Testosteron. Listy do M. 3 znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.
Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.
Film Listy do M. 3 powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza.
Listy do M. to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu Listy do M., w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a Listy do M.2 w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone