czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Magdalena Różczka  RSS
Magdalena Różczka: Wciągnęłam się w Serce nie sługa [WYWIAD]

Dodano: 14.10.2018 10:31 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Magdalena Różczka opowiedziała mi o pracy nad filmem Serce nie sługa oraz zdradziła, czy lubi komedie romantyczne, nad czym teraz pracuje, jak wyglądają jej działania charytatywne i czy lubi oglądać seriale. Przeczytajcie wywiad.

Źródło: https:

Jakie kompleksy trapią polskie gwiazdy? Z czym walczą aktorki i celebrytki, które zachwycają świetnym wyglądem? [DUŻO ZDJĘĆ]

Dodano: 20.09.2018 12:59 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Na co dzień zachwycają świetnym wyglądem, sylwetką i promienistą cerą. Aktorki wielkiego i małego ekranu, dziennikarki oraz sportsmenki, uchodzące za ideały piękna. Okazuje się jednak, że większość z gwiazd cierpi z powodu najróżniejszych kompleksów! Magdalena Różczka, Maja Bohosiewicz, Katarzyna Pakosińska, Joanna Brodzik, Odeta Moro i wiele innych - w programie "Klinika urody gwiazd" zobaczymy nie tylko ich zwierzenia, ale również zabiegi upiększające, którym zdecydowały się poddać!

Źródło: https:

Jakie kompleksy trapią polskie gwiazdy? Z czym walczą aktorki i celebrytki, które zachwycają świetnym wyglądem? [ZDJĘCIA]

Dodano: 07.09.2018 16:42 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Na co dzień zachwycają świetnym wyglądem, sylwetką i promienistą cerą. Aktorki wielkiego i małego ekranu, dziennikarki oraz sportsmenki, uchodzące za ideały piękna. Okazuje się jednak, że większość z gwiazd cierpi z powodu najróżniejszych kompleksów! Magdalena Różczka, Maja Bohosiewicz, Katarzyna Pakosińska, Joanna Brodzik, Odeta Moro i wiele innych - w programie "Wstydliwe kompleksy gwiazd" zobaczymy nie tylko ich zwierzenia, ale również zabiegi upiększające, którym zdecydowały się poddać!

Źródło: https:

Różczka, Walach i Schuchardt w nowym serialu! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Dodano: 23.07.2018 11:47 | 15 odsłon | 0 komentarzy

W Lublinie powstaje nowy serial w reżyserii Krzysztofa Langa. W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę. Kiedy premiera "Mediatorów"? W której stacji zobaczymy serial? Oto szczegóły!

Źródło: https:

[28.05.2018] Podatek od miłości

Dodano: 18.05.2018 0:00 | 30 odsłon | 0 komentarzy

Inteligentna i przewrotna komedia romantyczna, która w kinach obejrzało ponad milion widzów.
W rolach głównych wystąpiła plejada znakomitych aktorów: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati,...

Podatek od miłości - 2018-01-26

Dodano: 12.01.2018 0:10 | 105 odsłon | 0 komentarzy


„Podatek od miłości” to nowa produkcja kinowa TVN. W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. „Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym.
Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?
Debiutujący w pełnometrażowym filmie fabularnym Bartłomiej Ignaciuk to reżyser, przed którym gatunek komedii nie ma tajemnic. Dał temu wyraz, realizując m.in. kultowy już serial „Usta usta”. Przy filmie „Podatek od miłości” wspierali go doświadczeni i wielokrotnie nagradzani twórcy. Za scenografię w komedii odpowiada Joanna Macha („Córki dancingu”, „Jack Strong”, „Wenecja”, „Pakt”). Zdjęcia zrealizował Jan Holoubek („Król życia”, „Supermarket”, „Po prostu przyjaźń”). Film zmontował Jarosław Barzan („Bogowie”, „Listy do M”, „Disco Polo”, „Planeta Singli”). Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki i Anna Waśniewska-Gill, a projekt zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN. Zdjęcia do filmu były realizowane w Warszawie i Kołobrzegu. Za dystrybucję w Polsce odpowiada firma Kino Świat.

Róże Gali 2017 rozdano!

Dodano: 21.11.2017 18:14 | 71 odsłon | 0 komentarzy

Już po raz 15. został rozstrzygnięty plebiscyt "Róże Gali".W Ufficio Primo w Warszawie , na Gali nagrodzono m.in. Magdalenę Boczarską, Michalinę Łabacz, Krystynę Jandę i Kayah. Na czerwonym dywanie pojawili się także m.in. Magdalena Różczka, Alicja Ruchała, Kinga Preis, Joanna Racewicz, Michał Szpak,Joanna Krupa, Doda, Maryla Rodowicz, Julia Wieniawa, Klaudia Halejcio i inni. Oto nasza [...]

Magdalena Różczka napisała książkę dla dzieci: Pierwszymi recenzentami były moje dzieci

Dodano: 07.11.2017 14:14 | 33 odsłon | 0 komentarzy

Magda Różczka zaliczyła niedawno debiut pisarski. Na rynku pojawiła się książka dla dzieci jej autorstwa. W rozmowie z WP aktorka przyznaje, że pierwszymi recenzentami jej dzieła były jej dzieci.

Źródło: https:

Magdalena Różczka: Ludzie wołają za mną na ulicy po imieniu

Dodano: 07.11.2017 13:53 | 34 odsłon | 0 komentarzy

Magdalena Różczka promuje obecnie film "Listy do M.3", w którym wciela się w prezenterkę radiową. Aktorka w rozmowie z WP przyznaje, że ma to szczęście, że na co dzień, gdy spotka swoich fanów np. na ulicy, ludzie zwracają się do niej jej prawdziwym imieniem, a nie jej bohaterek serialowych czy filmowych.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone