piątek, 22 czerwca 2018 r.  Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wiadomości z tagiem Magda Gessler  RSS
Lara Gessler o swoim partnerze podróży. Dlaczego nie wzięła ze sobą męża? [WIDEO]

Dodano: 22.06.2018 10:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jedną z uczestniczek nowej wersji "Azja Express" - "Ameryka Express" jest Lara Gessler. Kogo zabrała ze sobą córka Magdy Gessler? Jak wspomina czas spędzony w Ameryce Południowej?

Źródło: https:

Gessler delektuje się uwielbieniem fanów: "Chcą poczuć zapach moich perfum"

Dodano: 13.06.2018 12:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler należy do najpopularniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Restauratorka przez siedem lat emisji kulinarnego show zebrała rzeszę fanów, którzy aktywnie udzielają się w jej mediach społecznościowych. Celebrytka podczas chałtur w galeriach handlowych chętnie zgadza się na wspólne zdjęcia, rozmowy, a nawet przytulanie. W najnowszym wywiadzie zapewnia, że nie zamierza chować się przed fanami, którym zawdzięcza status gwiazdy. Zdobytą sympatię tłumaczy swoją szczerością i autentyczną chęcią pomocy w "Kuchennych Rewolucjach". Skromna Gessler przypuszcza, że przyciąga do siebie ludzi, ponieważ przez bujną blond czuprynę może kojarzyć się z wróżką. Zapewnia, że ludzie potrzebują jej energii oraz chcą... poczuć zapach jej perfum. 

Źródło: https:

Syn Gessler już udziela wywiadów. "Mama to moja mistrzyni"

Dodano: 08.06.2018 11:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Tadeusz Müller jest synem Magdy Gessler z pierwszego małżeństwa z niemieckim dziennikarzem "Der Spiegel", Volkhartem Müllerem. Niedawno pierworodny restauratorki zadebiutował na jej Instagramie, wywołując ogromne zainteresowanie. Magda długo nie czekała na okazję pokazania syna publicznie. Kilka dni temu razem z Tadeuszem pojawiła się na restauracyjnym evencie. Ośmielony sławą matki, chłopak zdecydował się stanąć przed kamerą. Müller w wywiadzie nie ukrywa, że podziwia Gessler przede wszystkim za niesamowitą kreatywność i energię, jaką wkłada w realizację swoich pasji. Myślicie, że Tadeusz zostanie celebrytą?

Źródło: https:

Gessler promuje syna: "Tadeusz jest skromny, dyskretny i bardzo kulturalny"

Dodano: 06.06.2018 11:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler ma dwójkę dzieci: Tadeusza z pierwszego małżeństwa z niemieckim dziennikarzem Volkhartem Müllerem oraz Larę ze związku z drugim mężem, Piotrem Gesslerem. Córka poszła w ślady matki i została restauratorką oraz autorką książek kulinarnych. Tadeusz Müller do tej pory żył w cieniu sławnej matki i siostry, które nie stroniły od udzielania wywiadów, bywania na ściankach i w programach telewizyjnych. Niedawno Magda na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie syna. W najnowszym wywiadzie Gessler zapewniała, że Tadeusz nie zamierza czerpać korzyści z jej popularności. Zabierze go kiedyś na ściankę?

Źródło: https:

Magda Gessler zaatakowana w Łodzi podczas kręcenia „Kuchennych rewolucji”

Dodano: 01.06.2018 20:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Restauratorka Magda Gessler w środę wieczorem została zaatakowana przez dwóch mężczyzn przed lokalem w Łodzi, gdzie kręciła kolejny odcinek „Kuchennych rewolucji”. Na miejscu interweniowała policja, Gessler nic się nie stało.

Źródło: https:

Magda Gessler zaatakowana na planie "Kuchennych rewolucji" TVN

Dodano: 31.05.2018 17:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja TVN realizuje zdjęcia do nowego sezonu "Kuchennych rewolucji", które na antenę stacji wrócą wraz z jesienną ramówką. Podczas zdjęć do programu w Łodzi doszło do bandyckiego incydentu.

Źródło: feedproxy.google.com

Magda Gessler zaatakowana podczas nagrań do 18. sezonu w Łodzi! Co się stało? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 31.05.2018 9:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler zaatakowana podczas nagrań do 18. sezonu programu "Kuchenne rewolucje"! Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło w Łodzi na ulicy Piotrowskiej, przed wejściem do restauracji Włoszczyzna. Co się stało?

Źródło: https:

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler wiosną tracą widzów, ale pozostają hitem TVN

Dodano: 30.05.2018 17:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Wiosną 2018 roku "Kuchenne rewolucje" notują mniejszą oglądalność, ale Magda Gessler pozostaje królową czwartkowych wieczorów przed telewizorem.

Źródło: feedproxy.google.com

Odwiedziliśmy restaurację po „Kuchennych Rewolucjach”. „Ciągle trzeba zapieprzać”

Dodano: 29.05.2018 20:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Restauracja Czerwony Kapturek w Poznaniu, to już przeszłość. Teraz Pani Dorota - właścicielka Kotlet Bistro, serwuje najlepsze schabowe w kraju. Miejsce, za sprawą Magdy Gessler udało uratować się od bankructwa. Sprawdziliśmy, jak kilka miesięcy po rewolucji prosperuje restauracja.

Źródło: https:

Magda Gessler, Karol Okrasa i Pascal Brodnicki najpopularniejszymi gwiazdami kulinarnymi, Sowa i Jakubiak z małym autorytetem

Dodano: 23.05.2018 20:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Najbardziej rozpoznawanymi celebrytami kulinarnymi w Polsce są Magda Gessler, Karol Okrasa i Pascal Brodnicki. Natomiast pod względem autorytetu wśród odbiorców słabo wypadają Robert Sowa i Tomasz Jakubiak - wynika z badania zrealizowanego przez IPG Mediabrands.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone