czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Magda Gessler  RSS
Kulisy otwarcia londyńskiej restauracji Magdy Gessler w Food Network!

Dodano: 15.02.2019 13:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler otwiera restaurację w Londynie! Kulisy przygotowań do tego wielkiego wydarzenia zostaną pokazane w Food Network. "Londyńska rewolucja Magdy Gessler" już w niedzielę, 17 lutego!

Źródło: https:

Magda Gessler i jej kuchenne rwolucje w Słupii. Polecą talerze?

Dodano: 12.02.2019 12:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler wraca w 19. sezonie "Kuchennych rewolucji", by nieść pomoc upadającym restauracjom. Co czeka widzów w nowym sezonie kulinarnego show? Z pewnością nie zabraknie w nim emocji. Sprawdź, kiedy pierwszy odcinek!

Źródło: https:

Magda Gessler z synem Tadeuszem zapowiadają swoje nowe programy!

Dodano: 25.01.2019 11:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wiosną 2019 syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller będzie miał swój program na kanale Food Network. Autorka "Kuchennych rewolucji" także zapowiada swoją nowość. Jak prezentowali się na konferencji ramówkowej TVN?

Źródło: https:

Prezentacja wiosennej ramówki TVN!

Dodano: 24.01.2019 22:07 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Za nami prezentacja wiosennej ramówki TVN! Dowiedzieliśmy się, jakie seriale i programy zobaczymy wiosną w stacji TVN.Oczywiście nie mogło zabraknąć największych gwiazd TVN-u, związanych ze stacją. Pojawili się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Hubert Urbański, Oliwier Janiak Martyna Wojciechowska,Magda Mołek, Marcin Prokop, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kinga Rusin, Kuba Wojewódzki, Magda Gessler, oraz ciężarna Izabela Janachowska. [...]

Magda Gessler ruszy w Polskę w nowym programie Food Network. Jej syn Tadeusz Müller gwiazdą stacji

Dodano: 24.01.2019 20:54 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W wiosennej ramówce stacji Food Network znajdzie się nowy program Magdy Gessler - „Odkrycia Magdy Gessler”, w którym znana restauratorka oprowadzi widzów po najbardziej oryginalnych lokalach gastronomicznych w Polsce. Od wiosny gwiazdą stacji zostanie także jej syn, Tadeusz Müller - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

Magda Gessler, Hubert Urbański i inne gwiazdy tańczą i śpiewają w spocie wizerunkowym TVN!

Dodano: 24.01.2019 14:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja TVN zaprezentowała swoją wiosenną ramówkę 2019! Do sieci trafił już spot promujący nowe programy i seriale pt. „Czekam w TVN”. Zobaczcie, jak Magda Gessler, Hubert Urbański i inne gwiazdy tańczą i śpiewają w spocie wizerunkowym TVN na wiosnę 2019!

Źródło: https:

Lara Gessler: "Nowy mężczyzna może bardziej pasować do jej stylu życia" (KLIKA PUDELKA)

Dodano: 19.01.2019 12:27 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Choć plotki o rozstaniu Lary Gessler i jej męża Pawła Rucza krążą już od przeszło miesiąca, to dopiero niedawno pojawiły się w tym temacie pewne nowe fakty. Okazuje się, że córka Magdy Gessler nie próżnuje, bo prawdopodobnie już spotyka się z innym mężczyzną. Co więcej, jest to prawnik, który jest powiązany z osobą Joanny Jabłczyńskiej. Zatem zdaje się, że znacznie bardziej pasuje do "celebryckiego" życia Lary, niż Paweł, będący z zawodu barmanem. Bliska relacja Gessler z prawnikiem trwa już podobno od dłuższego czasu. Myślicie, że rozwód będzie szybki?

Źródło: https:

Magda Gessler lokomotywą reklamową TVN. "Maszynka do zarabiania pieniędzy"

Dodano: 16.01.2019 20:49 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler jest najlepiej zarabiającą dla swojej stacji gwiazdą telewizyjną. Jej "Kuchenne rewolucje" wygenerowały dla TVN przychody reklamowe na poziomie 230 mln złotych - pokazuje raport domu mediowego MullenLowe MediaHub. Trzeba jednak pamiętać, że to suma oparta na danych cennikowych, które nie uwzględniają rabatów, mogących wynosić kilkanaście procent.

Źródło: https:

10 najbardziej dochodowych gwiazd TV. Na czele niepokonana Magda Gessler

Dodano: 15.01.2019 10:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wygląda na to, że Magda Gessler nie zamierza ustąpić z pierwszego miejsca podium w kategorii gwiazd, na których stacje telewizyjne zbijają kokosy. Prowadzone przez Magdę Gessler "Kuchenne rewolucje" (TVN) z reklamowymi przychodami ponad 230 mln. zł.

Źródło: feedproxy.google.com

Lara wkrótce pochwali się nowym partnerem? "Aspiracje celebryckie wpłynęły na ich relacje"

Dodano: 12.01.2019 14:13 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Lara Gessler stan cywilny zmieniła zaledwie półtora roku temu. Choć w małżeństwie od dłuższego czasu nie działo się najlepiej, celebrytka nie dała nic po sobie poznać. Córka Magdy Gessler chętniej angażowała się w rozwój celebryckiej kariery, biorąc udział w Ameryka Express oraz publikując śmiałe zdjęcia na Instagramie. Nieoficjalnie mówi się, że jednym z powodów rozstania była zbyt częsta interwencja Magdy Gessler w młode małżeństwo. Ambicją restauratorki było stworzenie z Lary i Pawła celebryckiej pary, co nie do końca spodobało się barmanowi.Lara wkrótce podzieli się również nowym romansem?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone